FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ ŁÓDŹ

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na studniówkę w mieście Łódź. Jeśli zależy Wam na najlepszych zdjęciach, wykonanych przez ekipę zawodowych fotografów, nie mogliście lepiej trafić! Podczas studniówki większość czasu spędzam na aktywnym fotografowaniu. Trafi do Was bardzo wiele różnorodnych zdjęć w krótkim czasie – zdjęcia ze studniówki dostarczę do Was w terminie już 2-3 tygodni od dnia balu maturalnego.

Bal maturalny to wieczór wielu niezapomnianych chwil na Waszej studniówce. Podczas reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć. Spośród nich wybieram te, które trafią do galerii online i zostaną poddane obróbce i retuszowi. Wszystkie wykonane zdjęcia też Wam udostępnię. Studniówka to wyjątkowy czas, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka, które po latach przywołuje wyjątkowe wspomnienia z tego radosnego dnia – dobra zabawa, ciekawe momenty, wydarzenia, które zapadają w pamięć. To właśnie uwiecznię na zdjęciach ze studniówki w Łodzi. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Łukasz Gromolak – fotograf na studniówkę Łódź

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na studniówkę Łódź

Zdjęcia ze studniówki Łódź

Jaki jest średni czas oczekiwania na zdjęcia ze studniówki w mieście Łódź? Zwykle dostarczam zdjęcia w terminie 2-3 tygodni. Zależy mi, aby gotowe fotografie trafiły do Was jak najszybciej. Czas dostarczenia fotografii ze studniówek (maksymalny), to 1 m-c. Można zatem rzec, że fotografie trafią do Was w mgnieniu oka! Wiem, jak ważną rolę pełni czas – każdy przecież czeka na zdjęcia i na to, aby zobaczyć się na gotowych fotografiach. Dołożę wszelkich starań, aby na fotografiach pokazać wszystkich uczestników balu maturalnego tak, aby efekt w postaci gotowego reportażu był naprawdę zaskakujący.

Wiem, jak ważne jest profesjonalne uwiecznienie balu maturalnego. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi podejmować się fotografowania nawet tych największych imprez na 300-500 osób. Jeśli tylko mam wolne terminy, chętnie Was odwiedzę i wykonam dla Was zdjęcia (jako fotograf na studniówkę), które będą wspaniałą pamiątką. Do fotografii studniówkowej podchodzę poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Jako doświadczony fotograf oferuję pracę 2-3 zgranych fotografów, której efektem będą profesjonalne zdjęcia ze studniówki. Lubimy pracować szybko. Na przykładowych realizacjach możecie zobaczyć jaki rodzaj fotografii jest mi bliski.

fotograf na studniówkę Łódź

Fotograf na studniówkę Łódź – oferta i cennik, cena

Poniżej znajduje się przykładowa oferta i cennik fotografowania studniówki. Jako fotograf na studniówkę w mieście Łódź do każdego Waszego pytania podchodzę indywidualnie i każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Na cenę (cena usługi) wpływa wielkość balu maturalnego, czyli ilość uczestników wraz z osobami towarzyszącymi i nauczycielami.

W zapytaniu o dostępność terminu podaj orientacyjną wielkość balu maturalnego, termin i lokalizację. W odpowiedzi mailowej otrzymasz dokładną, spersonalizowaną ofertę wraz z cennikiem fotografowania studniówki w Łodzi.

Będę w stanie dokładnie ustosunkować się do każdego Waszego zapytania w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości.

Fotograf na studniówkę Łódź – oferta i cennik zdjęć na studniówce w Łodzi

Nazwa pakietuPakiet 1Pakiet 2Pakiet 3
Cena pakietu (brutto)od 3000 złod 3500 złod 4500 zł
Galeria on-line
Pakiet dokumentacyjny
Czas oczekiwania na zdjęcia20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Liczba fotografów11-21-3
Liczba obrobionych zdjęć400-500500-750750-1000
Zdjęcia na ściance
Czas dostępności fotografado 00:30do 00:30do 00:30
Dodatkowe godziny (płatne)
Fotografia studniówkowa Łódź – zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na studniówkę Łódź
Profesjonalna fotografia studniówkowa Łódź – zdjęcia z zabaw, tańców i pozowane (na ściance)

Ile kosztuje fotografowanie studniówki?

Często jestem pytany o to ile dokładnie kosztuje fotografowanie balu maturalnego i studniówki. Cena usługi zależy od wielkości balu (czyli od ilości uczestników). Jeśli to wydarzenie na 200-500 osób, to prawdopodobnie będę fotografował z 2 dodatkowymi fotografami i to także ma wpływ na końcową cenę usługi. Bal do 80-120 osób mogę sfotografować sam i wtedy cena usługi będzie proporcjonalnie niższa.

fotograf na studniówkę Łódź
Zdjęcia grupowe i indywidualne wykonane na białej ściance na studniówce w Łodzi

Fotografia studniówkowa Łódź

Fotografia studniówkowa Łódź – czym się charakteryzuje? Studniówka, to jeden z wspanialszych wieczorów. Zdjęcia studniówkowe pokazują Was podczas poloneza, tańców, przy stołach. Dużą wagę przywiązuję do zdjęć grupowych. Zależy mi, aby zdjęcia klasowe, grupowe i indywidualne wykonane na ściance wyszły przepięknie. Choć fotografuję na terenie całego kraju, to najchętniej odwiedzam właśnie Łódź.

Lubię pokazywać na zdjęciach Waszą radość i uśmiechy. Takie fotografie, to pamiątka na lata. To są właśnie najlepsze zdjęcia, do których będzie się wracać z przyjemnością. Wierzę, że będziecie bardzo zadowoleni z moich usług i będziecie polecać mnie kolejnym rocznikom tak, aby fotografia studniówkowa wydarzyła się również w 2025 roku i latach kolejnych.

Zapytaj o dostępność terminu! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na studniówkę Łódź

Zdjęcia ze studniówek w Łodzi, fotografowanie balu maturalnego

Jeśli interesują Was zdjęcia ze studniówek w Łodzi, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Fotografowanie każdego jednego balu maturalnego to czysta przyjemność.

Co jest dla mnie ważne przy fotografowaniu studniówki?

  • sfotografowanie wszystkich uczestników balu
  • zdjęcia grupowe i klasowe
  • wykonanie zdjęć podczas oficjalnego rozpoczęcia, przemów itp.
  • fotografowanie poloneza
  • zdjęcia podczas tańca i innych zabaw

Jako fotograf na studniówkę wiem, że studniówka to wyjątkowe wydarzenia. Fotografuję dynamicznie, aktywnie i zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na studniówkę Łódź. Preferuję kontakt e mailowy (gromolak@gmail.com). Zapytania o dostępność terminu możecie także przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na tej stronie. Zapraszam także do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 607 265 770.

fotograf na studniówkę Łódź

Co jest najlepszego w fotografii studniówkowej?

Fotografia studniówkowa – co jest najlepszego w fotografii studniówkowej? Jako fotograf na studniówkę, przy fotografowaniu studniówek, najbardziej lubię szczere uśmiechy i zabawę podczas tego radosnego (i doniosłego) wydarzenia. Lubię wykonywać zdjęcia reportażowe (niepozowane) oraz portretowe.

Są fotografowie, którzy przywiązują niewielką wagę do retuszu. Ja uważam, że drobny, niewielki retusz na każdej fotografii jest wskazany i poprawia odbiór zdjęć.

Gdzie jeszcze mogę pojawić się na studniówce? Jako fotograf na studniówkę chętnie odwiedzę również Warszawę, Wrocław, Poznań, Kraków, Lubin, Lublin, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Radom i Kielce, Częstochowę, Szczecin, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia i Sopot). Fotografie wykonuję głównie w centralnej, północnej, południowej i południowo-zachodniej części kraju. Jako fotograf na studniówkę mogę dojechać w dowolne miejsce :)

Zdjęcia grupowe, z poloneza, taneczne, przy stołach

Poniżej możecie przeczytać jakie dokładnie fotografie dla Was wykonam. Bardzo ważne są zdjęcia grupowe i klasowe (ustawiane) na ściance. To ważne, aby mieć taką pamiątkę. Fotografie taneczne (z tańców i innych zabaw) to także must-have przy fotografii studniówkowej. Wykonam także zdjęcia z poloneza, przy stołach („siedzące” :), z uroczystego rozpoczęcia i przemów nauczycieli lub dyrekcji. Taki reportaż pokazuje Waszą studniówkę z każdej możliwej strony. Jestem fotografem, któremu zależy na tym, aby w wizjerze aparatu (i później na gotowych zdjęciach) mieć wszystko to, co ważne w tej dziedzinie fotografii.

Czas wybrać fotografa! :) W skupieniu czekając na studniówkowy nastrój możecie zając się teraz przejrzeniem ofert fotografów. Pracuję na terenie całej Polski, a Łódź to mój drugi dom. Profesjonalizm, terminowość i fachowość – tym cechuje się moja fotografia studniówkowa. Jako fotograf na studniówkę wykonam dla Was nie tylko zdjęcia grupowe (choć to istotny element), ale pokażę Wasz bal maturalny z każdej strony.

fotograf na studniówkę Łódź

Fotograf na półmetek Łódź, fotografowanie półmetka lub imprezy firmowej w Krakowie

Jakie zdjęcia mogę dla Was jeszcze wykonać? Fotograf z miasta Łódź chętnie sfotografuje półmetek (połowinki). Fotografowanie półmetka (podobnie jak studniówki), to możliwość uwieczniania na zdjęciach zabawy i radości młodych ludzi. Chętnie także wykonam fotorelację z imprezy firmowej w Łodzi. Jeśli potrzebny jest Wam fotograf na imprezę firmową w Łodzi, event w Łodzi, wydarzenie (konferencja, spotkanie biznesowe, szkolenie) – zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnej fotografii reklamowej i eventowej. Wykonuję także zdjęcia ślubne w Łodzi oraz zdjęcia na chrzcie.

fotograf na studniówkę Łódź

Jak jeszcze możesz mnie znaleźć w internecie? :)

Fotografia studniówkowa Zgierz, Radomsko, Ozorków, Aleksandrów Łódzki i Skierniewice

Zgierz, Radomsko, Ozorków, ale i nie tylko! Fotografia studniówkowa w woj. łódzkim możliwa jest również w takich miastach, jak np. Skierniewice i Aleksandrów Łodzi. Profesjonalne zdjęcia trafią do Was w krótkim terminie w formie galerii online.

fotograf na studniówkę Łódź, Skierniewice, Zgierz, Radomsko
Zdjęcia ze studniówki Łowicz, Sieradz, Wieluń, Kutno, Twardogóra, Syców

Gdzie jeszcze zdjęcia ze studniówki mogą powstać? Łowicz, Wieluń, Twardogóra, Syców – chętnie odwiedzę te lokalizacje. Również Sieradz i Kutno. Jeśli znacie już termin Waszego balu maturalnego – zapraszam do kontaktu.

fotograf na studniówkę Łódź, Łowicz, Sieradz
Fotograf na studniówkę Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki i Bełchatów

Jako fotograf na studniówkę Łódź chętnie odwiedzę także m.in. Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki i Pabianice. Jeśli zależy Wam na pięknych, reportażowych zdjęciach, które mogłyby zostać wykonane w tych lokalizacjach, zapraszam do kontaktu.

fotograf na studniówkę Łódź, Bełchatów, Pabianice
Zdjęcia ze studniówek Zduńska Wola, Opoczno, Rawa Mazowiecka, Łask, Włocławek

Rawa Mazowiecka, Łask, Opoczno – także tutaj chętnie się pojawię, aby udokumentować Wasz bal maturalny. Zduńska Wola, Włocławek – to inne, przykładowe miasta woj. łódzkiego, które może dla Was odwiedzić profesjonalny fotograf studniówkowy.

fotograf na studniówkę Łódź, Rawa Mazowiecka, Opoczno

Fotograf na studniówkę Łódź – kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Preferuję kontakt e-mailowy (gromolak@gmail.com). Jestem także dostępny pod telefonem (+48 607 265 770). Fotograf na studniówkę w Łodzi – zapraszam do skorzystania z moich usług :)