Fotograf na ślub cywilny Gdańsk

Łukasz Gromolak – fotograf na ślub cywilny Gdańsk. Chętnie wykonam dla Was zdjęcia na ślubie cywilnym w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie. Ślub cywilny może odbywać się w Urzędzie Stanu Cywilnego, w plenerze, na terenie hotelu, restauracji lub sali weselnej. Fotografują ślubną zajmuję się od wielu lat, towarzysząc parom młodym w tym wyjątkowym dniu ślubu. Bliska jest mi naturalna fotografia ślubna, bez zbędnego pozowania. Zdjęcia ze ślubu cywilnego trafią do Was szybko, już do 1 m-ca od dnia ślubu. Mogę być obecny tylko na ślubie cywilnym, mogę także towarzyszyć Wam już od porannych przygotowań. Chętnie zostanę z Wami dodatkowe 2-3 godziny na przyjęciu po ślubie cywilnym wykonując dla Was zdjęcia grupowe i rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby :) Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio oraz do kontaktu.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk - zdjęcia z USC (Urzędu Stanu Cywilnego)

Fotograf na ślub cywilny Gdańsk – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest moja oferta i cennik fotografowania ślubów cywilnych w miastach: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Jako fotograf na ślub cywilny Gdańsk mogę być obecny podczas ślubu cywilnego lub dodatkowo na porannych przygotowaniach i przyjęciu lub obiedzie, który organizujecie dla najbliższych.

Pakiet nr 1 – ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot

Pakiet nr 1 (czyli ślub cywilny w jednym z miast: Gdańsk, Gdynia lub Sopot) kosztuje 1700 PLN brutto. Jakie zdjęcia zostaną wykonane?

 • zdjęcia przed USC – przyjazd lub przyjście Młodej Pary do wejście Urzędu Stanu Cywilnego
 • zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego (ceremonia cywilna, przysięga, nałożenie obrączek, życzenia od gości, podpisywanie aktu małżeństwa przez parę młodą i świadków, wyjście z budynku, ew. sypanie ryżem itd.)
 • zdjęcie grupowe, fotografie rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby
 • krótka sesja plenerowa dla młodej pary – 10-20 minut, w okolicy USC

Zdjęcia ze ślubu cywilnego trafią do Was w terminie 30 dni od dnia ślubu, w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Otrzymacie minimum 30-50 zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi (prawdopodobnie dużo więcej, to zależy od liczby gości, długości życzeń, liczby zdjęć grupowych itd). Trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia w formie nieobrobionej.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk - zdjęcia z USC (Urzędu Stanu Cywilnego)

Pakiet nr 1 – cennik:

Pakiet nr 1 – ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i SopotSzczegółowe informacje:
koszt usługi 1700 PLN brutto
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi minimum 30-50 fotografii
czas obecności fotografa ok. 1 godz
termin dostarczenia zdjęć 30 dni
forma dostarczenia zdjęć prywatna galeria on-line na hasło
pakiet dokumentacyjny (wszystkie zdjęcia) link do google drive (zdjęcia w pełnej rozdzielczości)
Pakiet nr 1 obejmuje fotografowanie ślubu cywilnego w USC, hotelu, restauracji lub w innym miejscu (np. w plenerze, na plaży itd.)

Pakiet nr 2 – ślub cywilny + fotografowanie przyjęcia

Pakiet nr 2 obejmuje nie tylko ślub cywilny, ale także fotografowanie przyjęcia po ślubie cywilnym w Trójmieście lub okolicy. W ramach tego pakietu sfotografuję ślub cywilny i wykonam krótką sesję plenerową (tak, jak opisałem w pakiecie nr 1) oraz wykonam profesjonalne zdjęcia na przyjęciu. Koszt takiej usługi wynosi 2200 PLN brutto.

Przyjęcie fotografuję przez mniej więcej 2 dodatkowe godziny. W tym czasie fotografuję Was i Waszych gości, podanie i krojenie tortu, toasty, życzenia. To doskonała okazja do wykonania zdjęć grupowych, rodzinnych, na wszelkie możliwe sposoby. Fotografowanie na przyjęciu to także, przede wszystkim, zdjęcia niepozowane – Wasze rozmowy, spotkania itd.

Z przyjęcia otrzymacie dodatkowe od 40 do 100 fotografii – lub więcej, jeśli będzie duża liczba gości, wiele wydarzeń, życzeń itd.

Tak samo, jak w pakiecie nr 1, trafią do Was wszystkie wykonane zdjęcia przeze mnie (czyli pakiet dokumentacyjny).

Cena usługi jest taka sama dla miast: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Na cenę usługi nie ma wpływu miejsce ceremonii i przyjęcia (USC, plaża, hotel, restauracja itd.).

fotograf na ślub cywilny Gdańsk - zdjęcia z USC (Urzędu Stanu Cywilnego)

Pakiet nr 2 – cennik:

Pakiet nr 2 – ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i SopotSzczegółowe informacje:
koszt usługi 2200 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi 70-150 fotografii
czas obecności fotografa ok. 3 godz
termin dostarczenia zdjęć 30 dni
forma dostarczenia zdjęć galeria on-line na hasło
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdj.) link do google drive (zdjęcia w pełnej rozdzielczości)
Pakiet nr 2 to zdjęcia na ślubie cywilnym w Trójmieście i na przyjęciu po ślubie cywilnym (dodatkowe 2 godziny fotografowania)

Pakiet nr 3 – ślub cywilny, zdjęcia na przyjęciu i porannych przygotowaniach

Jeśli zależy Wam na tym, abym był obecny z Wami jeszcze dłużej, możecie zdecydować się na pakiet nr 3. Największy pakiet to nie tylko zdjęcia na ślubie cywilnym, na przyjęciu, krótka sesja plenerowa, ale także fotografowanie na porannych (lub południowych ;) przygotowaniach do ślubu, które mogą odbyć się w Waszym domu, hotelu lub apartamencie. Pakiet nr 3 kosztuje 2500 PLN brutto.

Na przygotowaniach przed ślubem cywilnym wykonam dla Was ok. 30-50 dodatkowych zdjęć przedstawiających Wasze ślubne stroje (suknia, garnitur, obrączki, dekoracje i kwiaty), Was samych, Wasze rodziny, najbliższych, świadków, rodzeństwo itd. Mogę także sfotografować Wasz przejazd do Urzędu Stanu Cywilnego (możemy jechać razem :).

Zdjęcia trafią do Was w terminie do 1 m-ca od dnia ślubu w formie prywatnej galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Oprócz fotografii poddanych obróbce i retuszowi, otrzymacie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie tego dnia.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk - zdjęcia z USC (Urzędu Stanu Cywilnego)

Pakiet nr 3 – cennik:

Pakiet nr 3 – ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i SopotSzczegółowe informacje:
koszt usługi 2500 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi 100-200 fotografii
czas obecności fotografa ok. 4-5 godz.
termin dostarczenia zdjęć 30 dni
forma dostarczenia zdjęć galeria on-line na hasło
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive
Pakiet nr 3 obejmuje poranne przygotowania, fotografowanie ślubu cywilnego, krótką sesję plenerową i zdjęcia na małym przyjęciu do 2 godzin.

DODATKOWE GODZINY OBECNOŚCI FOTOGRAFA NA PRZYJĘCIU LUB WESELU

Jeśli chcesz, abym był dłużej obecny na przyjęciu po ślubie cywilnym – np. 4, 6, 8 lub 12 godzin – zapytaj mnie o indywidualną wycenę i ofertę poprzez
formularz kontaktowy. Otrzymasz także więcej fotografii ślubnych z przyjęcia! :)

Jeśli organizujesz duże wesele i potrzebujesz jeszcze większego pakietu –
sprawdź moją „pełną” ofertę dotyczącą fotografowania wesel – obejmującą do 12 godzin fotografowania (zwykle od 12:30 do 00:30) i minimum 500 zdjęć ślubnych poddanych profesjonalnej obróbce graficznej i retuszowi.

Interesują Cię fotoksiążki ślubne w oprawie drewnianej lub skórzanej? Sprawdź moją ofertę i cennik albumów ślubnych!

Fotografowanie ślubu cywilnego w Gdańsku – portfolio fotografa ślubnego

Sprawdź portfolio fotografa ślubnego! Zobacz, jakie mam doświadczenie w fotografii ślubnej, jakie kolory i kadry lubię. Fotografowanie ślubu cywilnego w Gdańsku – jeśli znasz już termin ślubu, koniecznie skontaktuj się ze mną, abym mógł dla Was zarezerwować termin na zdjęcia.

Profesjonalna fotografia ślubna Gdańsk – warto skorzystać z usług profesjonalisty, który będzie wiedział, jak zachować się w każdej sytuacji, w każdych warunkach oświetleniowych. Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Mogę dla Was wykonać reportaż ślubny, plener ślubny lub sesję plenerową. Sesja narzeczeńska lub sesja poślubna może odbyć się w dowolnym terminie i w dowolnej lokalizacji. Jeśli organizujecie przyjęcie lub wesele Gdańsk, Gdynia lub Sopot – chętnie zostanę z Wami przez cały dzień ślubu i wesela, wykonując dla Was naturalne zdjęcia ślubne. Moje doświadczenie w fotografii ślubnej obejmuje śluby cywilne, kościelne, humanistyczne, te, które organizowane są w kraju oraz za granicą (np. w Hiszpanii).

Zdjęcia na ślubie cywilnym Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jak wykonam dla Was zdjęcia na ślubie cywilnym? Mogę być obecny w dowolnej lokalizacji w Trójmieście – Gdańsk, Sopot, Gdynia to miasta, w których często fotografuję śluby cywilne.

Wykonam dla Was takie zdjęcia, przedstawiające następujące momenty:

 • przyjazd lub przyjście do Urzędu Stanu Cywilnego lub innego miejsca, w którym odbywa się ślub cywilny
 • fotografowanie całej ceremonii
 • moment nałożenia obrączek i przysięgi
 • podpisywanie dokumentów przed parę młodą i świadków
 • życzenia od gości
 • wyjście z USC lub innego miejsca
 • zdjęcia grupowe, fotografie rodzinne
 • krótką sesję plenerową, 10-20 minut zdjęć tylko dla Pary Młodej

Mogę być dodatkowo obecny na porannych przygotowaniach lub na przyjęciu, które organizujecie po ślubie cywilnym w Trójmieście.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk - zdjęcia z USC (Urzędu Stanu Cywilnego)

Fotografowanie ślubu cywilnego – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na slub cywilny gdansk 905

Fotografowanie na przyjęciu po ślubie cywilnym w Trójmieście

Organizujesz przyjęcie po ślubie cywilnym w Trójmieście? Jeśli tak, to warto rozważyć obecność fotografa i fotografowanie na przyjęciu przez dodatkowe 2-3 godziny. Profesjonalny fotograf ślubny na takich imprez okolicznościowych wykona zdjęcia z gośćmi, fotografie rodzinne i grupowe, zdjęcia z zabawy weselnej, jeśli taką organizujecie, fotografie przedstawiające krojenie tortu, sesję ślubną po obiedzie itd.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym
Ujęcie z przyjęcia po ślubie cywilnym w jednej z trójmiejskich restauracji

Zdjęcia ślubne na przygotowaniach przed ślubem cywilnym

Czy warto zrealizować zdjęcia ślubne na porannych przygotowaniach przed ślubem cywilnym w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Zdecydowanie TAK! Jako doświadczony fotograf ślubny wykonam dla Was w tym czasie zdjęcia rodzinne, fotografie przedstawiające Wasze stroje ślubne i detale (obrączki, kwiaty itd.). W tym czasie mogą także powstać sesje ślubne, np. na terenie domowego ogrodu lub hotelu.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym
Moment porannych przygotowań – Jowita sfotografowana w czerni i bieli

Urząd Stanu Cywilnego Gdańsk, Gdynia, Sopot – naturalna fotografia ślubna

Naturalna fotografia ślubna – co to znaczy? To zdjęcia ślubne Gdańsk, Gdynia i Sopot bez pozowania, z nastawieniem na prawdziwe emocje, naturalne momenty i niepozowane kadry. To także naturalne kolory na zdjęciach ślubnych, ciepłe, nasycone. Urząd Stanu Cywilnego – podczas ślubu wykonam dla Was zdjęcia ślubne jako niewidoczny reportażysta, dyskretnie i uważnie dokumentujący czas Waszej ceremonii.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne

Jaki jest dokładnie czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne ze ślubu cywilnego? 30 dni. Zwykle udaje mi się dostarczyć gotowe fotografie już w terminie 20-25 dni od dnia ślubu cywilnego. Zdjęcia dostarczam w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem. Możecie także, dodatkowo, zamówić zdjęcia w formie odbitek, fotoksiążek.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym

Czy otrzymacie wszystkie wykonane zdjęcia ślubne?

Tak, otrzymacie wszystkie wykonane zdjęcia ślubne, w formie plików .JPG. Trafią do Was wszystkie wykonane zdjęcia ślubne w formie linku do google drive. Możecie je pobrać i wywołać lub wydrukować w dowolnej wielkości – dostarczam Wam takie gotowe (nieobrobione) fotografie w pełnej, maksymalnej rozdzielczości z aparatów.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym

Ile zdjęć ze ślubu w USC do Was trafi?

Liczba zdjęć zależna jest od tego, czy będę z Wami tylko na ślubie cywilnym, czy także na przygotowaniach i przyjęciu. Ile zdjęć ze ślubu w USC do Was trafi? Minimum 30-50 fotografii, jeśli będę z Wami tylko w USC. 70-150 zdjęć, jeśli będę także na przyjęciu. 100-200 fotografii, jeśli będę także dla Was dokumentował poranne przygotowania.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym

Fotograf ślubny Gdańsk – czy warto?

Czy warto zatrudnić profesjonalistę na swój ślub i wesele? Zdecydowanie tak! Fotograf ślubny Gdańsk wykona dla Was profesjonalne zdjęcia ślubne. Reportaż ślubny w jego wykonaniu będzie zawierał wszystkie istotne momenty i wydarzenia. Fotografia ślubna Gdańsk – warto zatrudnić specjalistę, dla którego fotografowanie w każdych warunkach oświetleniowych nie stanowi najmniejszego problemu! Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego? Sprawdź portfolio, opinie w internecie i przeczytaj umowę z fotografem ślubnym.

Artykuły zawierające istotne informacje dotyczące ślubów cywilnych: dokumenty i formalności, ślub wyznaniowy, ślub z cudzoziemcem

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym Trójmiasto
Kolaż zdjęć przedstawiający ceremonię cywilną w Urzędzie Stanu Cywilnego i sesję plenerową na starówce.

Fotoksiążka ślubna

Dostarczam zdjęcia ślubne w formie galerii on-line. Trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, o którym pisałem wcześniej. Warto pomyśleć także o oprawie zdjęć ślubnych. Fotoksiążka ślubna, album ślubny – sprawdź moją ofertę fotoksiążek w oprawie drewnianej, skórzanej lub z tkaniny introligatorskiej.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym Trójmiasto

Ślub cywilny na plaży – czy to możliwe? Ślub plenerowy

Wybierając miejsce na ślub cywilny, nie jesteście ograniczeni do budynku Urzędu Stanu Cywilnego, Pałacu Ślubów lub Urzędu Miasta. Warto zorganizować ślub plenerowy! Czy to możliwe? Tak. Możecie wziąć ślub cywilny na plaży. Wystarczy odpowiednio przygotować miejsce, w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi organizacji ślubu plenerowego poza USC.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym Trójmiasto

Sesja plenerowa nad morzem

Po ślubie cywilnym możemy udać się na plażę. Sesje plenerowa nad morzem to piękna pamiątka dla każdego, kto jest związany z Trójmiastem. Zdjęcia ślubne Gdańsk, Gdynia lub Sopot mogą powstać o zachodzie słońca. Taki plener ślubny jest wspaniałą pamiątką, dopełnieniem do reportażu z Urzędu Stanu Cywilnego.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym Trójmiasto

Fotograf na ślub cywilny Gdańsk – dodatkowe informacje

Poniżej przeczytacie dodatkowe informacje. Jako fotograf na ślub cywilny Gdańsk dokładam wszelkich starań, aby dla każdej Młodej Pary wykonać usługę na najwyższym poziomie. Chętnie pomogę w organizacji wesela, np. doradzając, w jakich godzinach wykonać sesję plenerową, zdjęcia grupowe i rodzinne. Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Gdańsk! Cześć i do usłyszenia! :) Miło mi, że dotrwałaś lub dotrwałeś do tego momentu. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz do mnie zadzwonić: +48 607 265 770 lub wysłać wiadomość na gromolak@gmail.com

Fotografia ślubna Gdańsk – to nie tylko reportaż ślubny, ale także sesja ślubna. To także narzeczeńska sesja plenerowa. Do zamówienia sesji narzeczeńskiej zapraszam każdego, kto chce udokumentować czas swojego narzeczeństwa. Sesje zdjęciowe na plaży to doskonały pomysł dla miłośników natury i zachodów słońca. Para młoda na tle molo, zachodzącego słońca zawsze wygląda zjawiskowo. Z fotografią ślubną jestem związany od wielu lat. Jako fotograf ślubny Gdańsk często fotografuję śluby cywilne, kościelne lub humanistyczne. Fotografuję wesela o dowolnej wielkości, nawet te największe, na 150-300 osób. Chętnie podejmę się wykonania sesji plenerowej, jako fotograf ślubny Gdańsk, także za granicą (np. w Norwegii, Szwecji lub Finlandii). Plener ślubny lub narzeczeńska sesja plenerowa może odbyć się w dowolnej lokalizacji, która jest Wam bliska. Taka sesja plenerowa (sesja ślubna lub sesja narzeczeńska) do także doskonała okazja do tego, abyście sprawdzili, jak czujecie się przed obiektywem, jeszcze przed czasem ślubu i wesela.

Do wykonywania zdjęć ślubnych w dniu ślubu podchodzę z pełnym zaangażowaniem! Fotografia ślubna Gdańsk to nie czas na błędy! Jestem przygotowany pod każdym względem, dając z siebie 300% jako fotograf ślubny Gdańsk, za każdym razem. Zależy mi, aby wykonać dla Was zdjęcia z najważniejszych dniu pełne emocji i wzruszeń. Chciałbym, abyście dołączyli do grona zadowolonych klientów. Z moich usług możecie skorzystać na terenie całej Polski. Dajcie znać, czego szukacie (i czego oczekujecie). Fotografując Pary Młode, dokumentując miłość i radość, mam świadomość tego, że tworzę dla Was wyjątkową pamiątkę. Przywiązuję dużą wagę do zdjęć ślubnych. Jako fotograf ślubny Gdańsk wykonam z przyjemnością dla Was reportaż z najważniejszych dni, który będzie pamiątką na całe życie. Zdjęcia z uroczystości to także pamiątka dla rodzin i najbliższych, którzy Wam towarzyszą.

Pełne historie ślubne – takie zdjęcia ślubne znajdziecie także na mojej stronie. Jestem fotografem, który wykona dla Was reportaż z uroczystości nie tylko w Trójmieście! Jako fotograf ślubny Gdańsk chętnie odwiedzę miasta: Sopot, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, Tczew, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Chojnice, Lębork. Fotografia ślubna Gdańsk to także: Żukowo, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Starogard Gdański, Puck, Władysławowo. Fotografowanie ślubu cywilnego to również: Gniew, Kościerzyna, Kwidzyn, Elbląg, Pelplin, Lubań. Zdjęcia na ślubie cywilnym mogą powstać także tutaj: Skórcz, Bytów, Szymbark, Cedry Wielkie, Jastarnia, Stegna, Człuchów oraz Linia. Sesja narzeczeńska, sesja ślubna – wszystkie usługi również mogę wykonać w powyższych lokalizacjach.

fotograf na ślub cywilny Gdańsk, Gdynia i Sopot - zdjęcia na ślubie cywilnym Trójmiasto
Fotograf ślubny Gdańsk – Łukasz Gromolak, „złapany” podczas pracy na weselu (ten w środku, w koszuli w kwiatki).