Fotograf na Komunię Warszawa – zdjęcia z Komunii Świętej

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na Komunię Warszawa. Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia z Komunii Świętej. Fotografuję zarówno małe uroczystości (na 20-30 osób), jak i te największe (na 50, 100, 200-300 dzieci). Fotografia komunijna Warszawa – tym właśnie się zajmuję. Oprócz fotografii ślubnej, która jest moim głównym zajęciem, fotografuję również inne uroczystości kościelne – chrzty, bierzmowanie i właśnie pierwsze komunie święte.

Posiadam legitymację wydaną przez kurię, ważną bezterminowo, upoważniającą mnie do fotografowania uroczystości kościelnych na terenie całego kraju, nie tylko Warszawy. Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie, które powinno zostać uwiecznione przez profesjonalistę. Sesja komunijna może odbyć się dla całej klasy, szkoły, rocznika, parafii. Podczas sesji komunijnej na reportażu w kościele fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, w zależności od wielkości uroczystości.

Fotograf na komunię Warszawa – jeśli zatem szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie zdjęcia na komunii Warszawa – zapraszam do skorzystania z moich usług.

Fotografią zajmuję się całe życie. Do fotografowania każdej komunii podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i przygotowaniem. Reportaż ukazuje nie tylko dzieci, ale także rodziców, gości, możliwie wszystkich, którzy przybyli na Mszę do kościoła. Mogę także wykonać zdjęcia w białym tygodniu.

fotograf na komunie Warszawa
Indywidualne zdjęcia dzieci, w ławkach, na Mszy komunijnej w Warszawie. Fotografując komunie święte dbam o to, aby wykonać indywidualne portrety dzieci komunijnych.

Fotograf na Komunię Świętą Warszawa – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące realizacji usługi. Jako profesjonalny fotograf na Komunię Świętą Warszawa dokładam wszelkich starań, aby moja usługa została zrealizowana szybko i w pełni profesjonalnie.

 • reportaż wykonuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, w zależności od wielkości Komunii Świętej w Warszawie
 • choć na co dzień nie mieszkam w Warszawie, to stolica to mój drugi dom. Często tutaj fotografuję i mam tutaj rodzinę. Mój dojazd do Warszawy nie jest dodatkowo płatny.
 • zdjęcia będą gotowe w terminie 2-3 tygodni
 • zdjęcia otrzymacie w formie galerii on-line, zabezpieczone hasłem
 • dostarczę Wam także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia
 • wielkość uroczystości w kościele nie ma znaczenia – podejmuję się fotografowania nawet tych największych wydarzeń
 • dokładną ofertę i wycenę (wraz z ceną usługi fotografowania komunii świętej) prześlę Wam mailem, po otrzymaniu zapytania. W zapytaniu proszę o podanie terminu, lokalizacji, ilości dzieci przystępujących do Komunii Świętej.
 • nie boję się małych i ciemnych kościołów – fotografuję bardzo czułymi aparatami. Poruszam się dyskretnie i cicho, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej
 • dodatkowo możecie zamówić u mnie odbitki, pendrive, płyty DVD, fotoksiążki
 • bardzo dbam o bezpieczeństwo zdjęć – fotografuję zawsze na 2 aparaty, każdy z nich ma 2 karty pamięci. Zdjęcia archiwizowane w domu również są u mnie bardzo bezpieczne.
 • przeszedłem kurs liturgiczny, posiadam odpowiednie uprawnienia i legitymację, ważną na terenie całej Polski, bezterminowo

Szczegółową wycenę i ofertę prześlę po otrzymaniu zapytania mailem wraz z informacją o terminie, lokalizacji, wielkości uroczystości (ile dzieci przystępuje do Komunii Świętej).

fotograf na komunie Warszawa
Kolaż zdjęć przedstawiający reportaż z pierwszej komunii świętej w Warszawie – profesjonalna fotografia komunijna to gwarancja pięknych zdjęć!

Fotograf na Komunię Warszawa – Oferta i cennik

Jako fotograf na Komunię Warszawa prezentuję poniżej mój cennik. Szczegółowa oferta – ją udostępniam w wiadomości mailowej, po otrzymaniu zapytania informującego mnie o terminie, wielkości uroczystości i lokalizacji. Tylko w ten sposób jestem w stanie przedstawić dokładną wycenę. W cenniku poinformuję także o ilości fotografów, którzy będą obsługiwać Waszą uroczystość. Fotografia komunijna Warszawa – zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług fotograficznych podczas uroczystości pierwszej komunii świętej w Warszawie.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Warszawa, cena zdjęć

Fotografia komunijna Warszawa – nazwa pakietówLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Warszawa – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość: do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Warszawa – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość: do 20-50 osób)
2od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Warszawa – Pakiet nr 3
(duża uroczystość: 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Warszawa, mazowieckie – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunie Warszawa
Dzieci sfotografowane podczas przyjmowania komunii świętej. Jako fotograf na komunię Warszawa szczegółową ofertę i cennik jestem w stanie przedstawić po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnego terminu.

Fotografia komunijna Warszawa -zapytaj o dostępność terminu i ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunie Warszawa
Zdjęcie grupowe, wykonane na zakończenie Mszy Świętej w Warszawie – jako fotograf na komunię dbam o to, aby wykonać zawsze zdjęcie grupowe, klasowe i całej grupy.

Fotografia komunijna Warszawa – bardzo ważne wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie. To jedno z ważnych rodzinnych wydarzeń, gdy dzieci przystępują do komunii. Jako fotograf na komunię Warszawa wiem, że zdjęcia (lub reportaż) z komunii Warszawa powstają nie tylko w sobotę lub niedzielę, ale mogą także zostać wykonane w białym tygodniu. Sesja komunijna, fotografia komunijna Warszawa – postaw na profesjonalistę.

Pierwsza komunia święta Warszawa – cena usługi fotograficznej

Cena usługi fotograficznej uzależniona jest od wielkości uroczystości. Reportaż fotograficzny może kosztować 1500-2000 PLN, może także kosztować 8000-10.000 PLN przy największych grupach. Pierwsza komunia święta w mieście Warszawa – zatrudnij profesjonalistę, który wykona najlepsze zdjęcia na komunii Warszawa.

Fotografia komunijna Warszawa – fotografuję zarówno w stolicy, jak i na terenie całego woj. mazowieckiego. Jeśli szukasz fotografa, który sfotografuje pierwsza komunia święta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, na Śląsku – jestem do dyspozycji.

Sesja komunijna, to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Fotografia komunijna to zajęcie, które uwielbiam. W tej dziedzinie fotografii bardzo się odnajduję (podobnie jak w ślubach, chrztach i innych uroczystościach kościelnych). Jako fotograf na komunię Warszawa wiem, że profesjonalne zdjęcia z tego wydarzenia to must-have. Fotografuję dokładnie, precyzyjnie, szybko, tak, aby żaden ważny moment nie został przegapiony. W białym tygodniu mogę dla Was wykonać dodatkowe zdjęcia podczas sesji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Fotografia komunijna Warszawa – opis pakietów

Fotografia komunijna Warszawa – Pakiet nr 1Fotografia komunijna Warszawa – Pakiet nr 2Fotografia komunijna Warszawa – Pakiet nr 3
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej – 1 fotograf (małe uroczystości, do 20 dzieci) w WarszawieZdjęcia podczas Pierwszej Komunii Świętej w Warszawie (średnie uroczystości, 20-50 dzieci) – 2 fotografówReportaż z uroczystości I Komunii Świętej, Warszawa (powyżej 50 dzieci jednorazowo) – 2-3 fotografów
Co otrzymasz?

– galeria online (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi)
– pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)
Co wchodzi w skład pakietu?

– galeria online (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi)
– pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)
W cenie usługi znajduje się:

– galeria online (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi)
– pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)
Czas oczekiwania na zdjęcia: 2-3 tygodnieCzas oczekiwania na zdjęcia: 2-4 tygodnieCzas oczekiwania na zdjęcia: 3-4 tygodnie
Co możesz zamówić dodatkowo?

– odbitki
fotoksiążki i fotoalbumy
– płyty DVD w eleganckim etui
– pendrive
Co możesz zamówić dodatkowo?

– odbitki
fotoksiążki i fotoalbumy
– płyty DVD w eleganckim etui
– pendrive
Co możesz zamówić dodatkowo?

– odbitki
fotoksiążki i fotoalbumy
– płyty DVD w eleganckim etui
– pendrive
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnej fotografii komunijnej w Warszawie, mazowieckie.
fotograf na komunie Warszawa
Indywidualne zdjęcia dzieci w ławkach w kościele podczas Mszy Świętej

Zdjęcia z Komunii Świętej – reportaż fotograficzny

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa, który wykona dla Was reportaż fotograficzny – zdjęcia na Komunii Świętej – jestem do dyspozycji. Fotografia komunijna Warszawa to zajęcie, które wykonuję bardzo chętnie. Sesja komunijna może odbyć się dla całej grupy, szkoły, parafii. Jako fotograf na komunię Warszawa wiem, jak zachować się podczas komunii. Fotografuję na Mszy cicho i dyskretnie. Na sesji plenerowej dzieci czują się swobodnie. Do fotografii komunijnej podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Oferta fotograficzna na Komunię Świętą w Warszawie – sezon komunijny 2024-2025

Jaka jest moja oferta fotograficzna na Komunię Świętą w Warszawie? Sezon komunijny 2024 r.szczegółowy cennik wraz z wyceną prześlę Ci w wiadomości mailowej. Wyślij, proszę, zapytanie, dotyczące konkretnego terminu. Uwzględnij tam miejsce uroczystości, termin oraz wielkość wydarzenia (czyli ile dzieci przystępuje do komunii świętej). Mając takie informacje, będę w stanie przygotować dla Ciebie konkretną wycenę.

Fotografia komunijna Warszawa – moja oferta jest prosta i przejrzysta. Zdjęcia w formie galerii on-line, zabezpieczone hasłem, dostaniecie w terminie 2-3 tygodni. Oprócz tego, otrzymacie wszystkie wykonane zdjęcia w formie linku do Google Drive. Dodatkowo, możecie zamówić np. odbitki lub fotoksiążki.

Jeśli interesuje Was indywidualna sesja komunijna – chętnie spotkam się z Wami np. w białym tygodniu, przed wieczorną Mszą. Takie zdjęcia dla dziecka i jego rodziny mogą zostać wykonane nie tylko na terenie kościoła, ale także np. w domu lub w przydomowym ogrodzie. Jako fotograf na Komunię Warszawa wiem, że zdjęcia z komunii Warszawa to bardzo ważna pamiątka dla dziecka. Reportaż wykonuję z pełnym zaangażowaniem. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem w fotografii wiem, jak podejść do każdej, nawet najtrudniejszej sesji. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.

Kontakt tel. +48 607 265 770
E-mail: gromolak@gmail.com

zdjęcia z komunii Warszawa

Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą Warszawa

Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą w mieście Warszawa – Łukasz Gromolak.

W życiu młodego człowieka, w dniu komunii, występują szczere emocje. Pamiątkowe zdjęcia przedstawiające zdjęcia rodzinne nabierają dodatkowo wyjątkowości po latach. Fotografie zapisują momenty, które już się nie powtórzą. Sesja komunijna dla rodziny lub całej, dużej grupy, to możliwość zachowania najpiękniejszych wspomnień. Fotografia komunijna Warszawa – zatrudnij profesjonalistę. Jako fotograf na komunię Warszawa dołożę wszelkich starań, aby na fotografii pokazać możliwie jak najpiękniej wszystkich uczestników Mszy Świętej – nie tylko dzieci, ale także rodziców, dziadków i wszystkich zaproszonych gości. Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć i fotografii wykonanych podczas sesji. Jako fotograf zapraszam do skorzystania z moich usług.

Fotograf na ceremonię Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza komunia święta, to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Jako fotograf na ceremonię Pierwszej Komunii Świętej wiem, jak ważny to moment. Fotografia komunijna Warszawa – zaufaj profesjonaliście. Sesja komunijna w gronie rodziny to możliwość wykonania wyjątkowych zdjęć. Jako fotograf na komunię Warszawa mogę wykonać zdjęcia np. również we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie lub na Śląsku. Reportaż może powstać na terenie całej Polski. Fotografuję wszak nie tylko w stolicy. Fotograf, którym jestem, może wykonać dla Was zdjęcia z komunii Warszawa również w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Toruniu, Lublinie, Białymstoku. Zdjęcia w gronie rodziny, to ważna pamiątka.

Fotografia komunijna Warszawa

Fotografia komunijna warszawa – jeśli tego właśnie szukasz, super trafiłeś! Jako fotograf na komunię Warszawa uwielbiam fotografować dzieci. Do fotografowania uroczystości liturgicznych podchodzę z pełnym sprzętowym przygotowaniem – nie straszne mi ciemne, małe i trudne kościoły. Sesja komunijna – profesjonalne zdjęcia z komunii świętej.

Przeczytaj także więcej o mnie, o moim podejściu. Zapoznaj się z ofertą dotyczącą skórzanych i drewnianych fotoksiążek. Obejrzyj pełne reportaże fotograficzne. Możesz także zerknąć do mojego fotograficznego poradnika.

fotografia komunijna warszawa

Sesja komunijna

Fotografia komunijna Warszawa to zadanie, które należy powierzyć profesjonaliście. Sesja komunijna, to reportaż i zdjęcia dla całej szkoły, klasy, parafii. Pierwsza komunia święta to wydarzenie rodzinne. Sesja komunijna, czyli zdjęcia z komunii Warszawa, może odbyć się nie tylko w stolicy, ale także na terenie całego woj. mazowieckiego.

Fotografuję komunie święte od wielu lat i doskonale wiem, jak sprostać największym wymaganiom rodziców. Jako fotograf na komunię Warszawa serdecznie zapraszam do obejrzenia moich zdjęć, sprawdzenia mojego portfolio i do kontaktu – szczegółową ofertę (wraz z ceną i cennikiem) prześlę w wiadomości mailowej po otrzymaniu zapytania informującego mnie o wielkości uroczystości, terminie i lokalizacji usługi.

sesja komunijna warszawa, zdjęcia na komunii Warszawa
Indywidualna sesja komunijna

Indywidualne zdjęcia komunijne – sesja dla chłopca i dziewczynki

Jeśli interesują Was indywidualne zdjęcia komunijne, to jestem do Waszej dyspozycji. Taka sesja dla chłopca lub dziewczynki może odbyć się w innym terminie. Sesja komunijna może mieć miejsce w parku, na terenie kościoła, w przydomowym ogrodzie. Jako fotograf na komunię Warszawa chętnie wykonam dla Was takie pamiątkowe zdjęcia. W towarzystwie przyjaciół, podczas zebrania rodziny, z radością dzieci i ich spontanicznością – otrzymamy piękne fotografie. Z doświadczenia wiem, że warto wykonać takie zdjęcia w plenerze. Maj to czas pięknych zachodów słońca i kwitnącej natury.

Chętnie się pojawię na przyjęciu komunijnym. Podczas przyjęcia mogę wykonać zdjęcia rodzinne, grupowe, z tortem. Takie wydarzenie dla dzieci odbywa się tylko raz – warto mieć z tego momentu piękne fotografie.

fotograf na komunie warszawa

Gdzie jeszcze fotografuję komunię świętą w woj. mazowieckim

Zobacz, gdzie jeszcze fotografuję. Komunię Świętą mogę sfotografować w całym woj. mazowieckim!

Fotografia komunijna Warszawa to również Łomianki, Pruszków, Otwock, Piaseczno, Legionowo, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Kobyłka, Nowy Dwór Mazowiecki, Ząbki, Piastów. Sesja komunijna może mieć miejsce w : Ostrów Mazowiecka, Zielonka, Płońsk, Konstancin-Jeziorna, Wyszków, Ciechanów, Garwolin. Jako fotograf na komunię Warszawa odwiedzam również miasta: Mława, Siedlce, Radom, Sulejówek. Zdjęcia na komunii Warszawa mogą także powstać w: Ciechanów, Międzyrzec Podlaski, Łuków, Góra Kalwaria, Przasnysz, Sokołów Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Nowy Dwór Gdański, Pionki, Warka, Maków Mazowiecki, Szczytno, Działdowo, Płock, Sierpc.

Na terenie Warszawy obsługuję takie dzielnice, jak np. Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wawer, Rembertów, Wesoła, Targówek, Białołęka. Zdjęcia z komunii świętej mogą także powstać tutaj: Bielany, Żoliborz, Bemowo, Białołęka, Praga-Południe, Praga-Północ, Włochy, Ochota, Ursus, Włochy, Bemowo, Wola, Śródmieście, Ochota. Jako fotograf na komunię chętnie odwiedzę dzielnice: Praga-Północ, Praga-Południe, Wesoła, Wawer, Wilanów, Targówek, Rembertów. Fotografia komunijna możliwa jest także i tutaj: Ursynów, Mokotów, Włochy, Ursus, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Białołęka.

Pamiątka w postaci zdjęć z komunii, to zdjęcia, które na długie lata zagoszczą w Waszych domach. Nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, to ogromne wydarzenie.

Fotograf, który wykona dla Was profesjonalne zdjęcia z komunii, może także przygotować dodatkowo odbitki, fotoksiążki, pendrive, płyty DVD.

fotograf na komunie warszawa

Fotograf na Komunię Świętą Warszawa – co jeszcze warto wiedzieć?

Co jeszcze warto wiedzieć? Jako fotograf na Komunię Świętą w mieście Warszawa mogę dodać, że moment komunii, to wyjątkowe chwile. Takie zdjęcia również często przywołują zabawne sytuacje, które mają miejsce podczas Mszy Świętej. Chwile pełne wzruszeń, reportaż pełen emocji, naturalne zdjęcia – taki reportaż jest mi bliski. Sesja komunijna (czyli zdjęcia z uroczystości komunii Świętej) w mieście Warszawa – zaufaj profesjonaliście. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

fotograf na komunie warszawa

Zdjęcia z Komunii Świętej Warszawa – najczęściej zadawane pytania

Jakie są najczęściej zadawane pytania? Zdjęcia z komunii świętej Warszawa – przeczytaj poniżej.

 1. Czy posiadasz zapasowy sprzęt?
  Tak, zawsze fotografując dbam o backup sprzętowy. Pracuję na 2 aparatach, każdy z nich zapisuje zdjęcia na 2 kartach pamięci. Sesja komunijna jest u mnie bezpieczna.
 2. W jakim terminie otrzymamy zdjęcia?
  Jako fotograf na komunię Warszawa dostarczę zdjęcia w terminie 2-3 tygodni.
 3. Ile będzie gotowych zdjęć?
  Ilość zdjęć zawsze zależy od wielkości uroczystości. Przy grupie ok. 50 osób tych zdjęć może być ok. 500-700. Na komunii Warszawa zawsze wykonuję dużo zdjęć, aby każdy znalazł się na fotografiach.
 4. Czy dostaniemy wszystkie wykonane fotografie?
  Tak, każda grupa otrzyma wszystkie wykonane zdjęcia. Fotografia komunijna Warszawa to również pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie.
 5. Ilu fotografów będzie na uroczystości?
  Czasem pracuję sam, przy małych grupach. Przy większych pomaga mi drugi fotograf. Jeśli do komunii będzie przystępować np. 200 lub 300 dzieci, będzie nas trzech.
 6. Czy posiadasz kurs liturgiczny i odpowiednie uprawnienia?
  Tak, ukończyłem kurs liturgiczny.
 7. Czy możesz dla nas wykonać zdjęcia w białym tygodniu?
  Tak, możemy umówić się na dodatkowe zdjęcia w innym terminie, np. z okazji wręczania pamiątkowych obrazków. Mogę też wykonać dla Was dodatkowe zdjęcia grupowe lub rodzinne zdjęcia pełne emocji, na których będzie każde dziecko. To świetna okazja, aby wykonać takie zdjęcia podczas komunii Warszawa.
 8. Jaką największą grupę możesz sfotografować?
  Fotografuję komunie święte, na których jest nawet 200-300 dzieci. Są nie lada wyzwaniem, ale lubię takie fotografie, które bardzo dużo wymagają od fotografa. Fotografuję z pełnym zapałem i zaangażowaniem.
 9. W jakich miastach jeszcze pracujesz?
  Zwykle fotografuję w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi, Poznaniu i na ŚląskuKatowice, Gliwice, Sosnowiec, Częstochowa. Często można mnie także spotkać np. w Krakowie. Komunia święta – takie zdjęcia mogę wykonać w całej Polsce. Sesja komunijna może zostać wykonana w dowolnej lokalizacji. W białym tygodniu mogę sfotografować dzieci podczas wręczania pamiątkowych obrazków, chlebków itp.
 10. Czym jeszcze się zajmujesz, oprócz fotografowania komunii?
  Wykonuję zdjęcia na ślubach, na chrztach, bierzmowaniu, na święceniach kapłańskich itp. Fotografuję na terenie całej Polski.
 11. Czy podpiszemy umowę? Tak, realizacji usługi podejmuję się wyłącznie po podpisaniu umowy. Na zadatek i drugą płatność wystawiam faktury.
fotograf na komunie warszawa

Kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Jako fotograf na komunię Warszawa z ogromną przyjemnością uwiecznię Waszą uroczystość. Oprócz fotografii komunijnej, bliska jest mi również fotografia ślubna. Fotografię ślubną w Warszawie również wykonuję z największą przyjemnością.

Fotografia rodzinna, zdjęcia podczas chrztu i chrzcin lub przygotowań przed ślubem, komunią, bierzmowaniem, święceniami kapłańskimi – takie usługi również u mnie znajdziecie.

Jeśli jednak nadal szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie sesję komunijną – czyli zdjęcia na uroczystości pierwszej Komunii Świętej – serdecznie zapraszam do kontaktu.

tel. 607 265 770
e-mail: gromolak@gmail.com
www.gromolak.net

fotograf na komunie warszawa - kontakt do fotografa komunijnego