Ślub i wesele w Hiszpanii – Magda i Jan – sesja ślubna w słonecznej Andaluzji (Costa del Sol)

Magda i Jan postanowili zorganizować swój ślub i wesele za granicą. Sesja ślubna w Hiszpanii to kolejne marzenie, które chcieli spełnić. Kosztowało ich to wiele wysiłku, który musieli włożyć w pracę organizacyjną i logistyczną, ale udało się. Najważniejszy dzień we wspólnym życiu spędzili w słonecznej hiszpańskiej Andaluzji (Costa del Sol), w jednym z najpiękniejszych regionów. Morze Alborańskie (część Morza Śródziemnego), urokliwe górskie Pueblo de Mijas i piękna Benalmadena, czyli nadmorska miejscowość położona nieopodal Malagi. Miałem okazję odwiedzić te wszystkie miejsca w Hiszpanii, towarzysząc Magdzie i Janowi.

Ślub i wesele za granicą – reportaż ślubny z wyjazdowego wesela

Ślub w Hiszpanii to zachód słońca nad wodami Morza Alborańskiego, piękna pogoda, czyste niebo, rodzina i przyjaciele zgromadzeni w restauracji położonej na plaży. Zdjęcia ślubne w Andaluzji to wspaniała pamiątka, do której można powracać z rozrzewnieniem i radością. Nie każdy ma odwagę, by zorganizować bajkowy i romantyczny ślub, a także wesele w iście hiszpańskim stylu. Gdy w Polsce jesień trwała w najlepsze, ukazując swoje październikowe, dość chłodne oblicze, Magda, Jan oraz ich najbliżsi spędzali radosny czas na ciepłym południu Europy – organizując ślub za granicą. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne Hiszpania to doskonałe miejsce. Goście weselni cieszyli się razem z nowożeńcami, jednak ich radość potęgowały zapierające dech w piersiach widoki, niezwykła architektura, a także bujna i dość egzotyczna roślinność. Reportaż ślubny z wyjazdowego wesela to wspaniała pamiątka! Palmy i kolorowe papużki siedzące na drzewach to w Benalmadenie całkiem zwyczajny obrazek.

Destination wedding photographer Spain – Malaga, Andalusia

I invite you to see the photographs which I had pleasure to take in sunny October for Magda and Jan in Spain – Malaga, Andalusia. They have the opportunity to spend one of the most important days in their life in a beautiful Andalusia, Spain. We took wedding photos on the streets of sunny Benalmadena, a town by the Alboran Sea (less than 100 km from Gibraltar :) and a beautiful and white Pueblo de Mijas. I wish you a pleasant watching ! :-) Working as a destination wedding photographer gives me the opportunity to visit beautiful places and participate in the happiness of the wedding couples I meet.


Wedding photography Andalusia, Spain

If you are looking for a perfect wedding photography in a beautiful scenery, it’s great you ended up on my website. I’m a wedding photographer working in Andalusia, Spain – passionate about my work, loving what I do and taking every photo to create unforgettable memories just for you.

Destination wedding photographer Costa del Sol – Malaga, Seville, Grenada

Who didn’t dream about wedding photo session in this sunny region in south of Spain? The ancient architecture, native villages, variety of landscapes, wild nature, hills and mountains attract travellers from all over the world. Andalusia will let you feel as special as this place is. You can choose among those historic destinations of Andalusia as Malaga, Seville, Grenada and others. I will be happy to travel there with you as your wedding photographer. If you’re planning a destination wedding in Costa del Sol – jest e-mail me!

Destination wedding photography Andalusia, Spain

You can’t go wrong choosing Andalusia or the whole of Spain as your wedding photo session destination. I will be very pleased to accompany you there. Have a look at my portfolio (I hope you will fall in love with the wedding photography I create) and get inspired by the magical photos of other happy couples out there who chose my services.

Sesja poślubna za granicą – zdjęcia plenerowe w Hiszpanii

Na sesję plenerową udaliśmy się wraz z Magdą i Janem do górskiego Pueblo de Mijas. Przeczuwałem, że zdjęcia w Andaluzji to znakomity pomysł, jednak to, co zastałem na miejscu, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Z miasteczka roztacza się urokliwy widok na okoliczne Sierra de Mijas – urokliwe wzgórza. Warto wiedzieć, że to nie jedyna atrakcja Puebla. Moją uwagę zwróciły również stare, wąskie uliczki, wzdłuż których stoją budynki będące świadkami tego, co w tym miejscu działo się kilka wieków wcześniej. Doskonale pamiętam także park, który znajduje się w niewielkiej, ale przepięknej miejscowości. Gdyby moje wspomnienia zaczęły się zacierać, mogę zerknąć na zdjęcia, które wykonałem w tamtym miejscu. Sesja poślubna za granicą to pomysł, który każda Para Młoda powinna rozważyć!

Zagraniczna sesja plenerowa to powiew świeżości. Lubię podejmować podobne wyzwania, tym bardziej, że Magda i Jan wyrażali się o Andaluzji wyjątkowo entuzjastycznie. Ich energia udzieliła się również mnie i wyruszyłem. Efektem tej wspaniałej, hiszpańskiej przygody są słoneczne zdjęcia plenerowe w Hiszpanii, które wykonałem w październiku, gdy w Polsce słupki rtęci spadały coraz niżej i niżej.

Zdjęcia ślubne Hiszpania – Malaga, Walencja, Barcelona, Marbella, Kordoba

Reportaż ślubny, a także sesja plenerowa to przede wszystkim emocje, których doświadczają bohaterowie dnia oraz najbliżsi im ludzie. Sceneria i okoliczności również mają znaczenie, choćby dlatego, że wpływają na uczestników wydarzeń. Pyszne jedzenie (tak, miałem okazję skosztować lokalne specjały), delikatne wino, toasty wnoszone na plaży, przy zachodzącym słońcu, piękna pogoda, słońce, morski wiatr, dzięki któremu upał wydaje się być mniej dolegliwy – takie okoliczności, połączone z ogromną dawką radości wynikającej z faktu zawarcia małżeństwa, sprawiają, że ludzie stają się szczęśliwsi. Zapominają o swoich kłopotach i dają się ponieść przyjemnym emocjom. Zdjęcia ślubne Hiszpania można wykonać w takich miastach, jak: Barcelona, Madryt, Sewilla, Walencja, Grenada, Toledo, Salamanka, Walencja, Malaga, San Sebastian, Bilbao, Kordoba, Walencja, Saragossa, Marbella. Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić to wszystko na fotografiach. Magdzie i Janowi, przesympatycznej polsko-czeskiej parze, gratuluję odwagi potrzebnej do realizacji niekonwencjonalnych zamierzeń. Przyglądając się tym inspirującym i szczęśliwym ludziom, dostrzegam, że warto nie tylko mieć, ale również spełniać marzenia.

Polski fotograf w Hiszpanii – jeśli takiego kogoś szukacie, zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Fotograf ślubny Hiszpania – zdjęcia ślubne Costa del Sol

Fotograf ślubny Hiszpania – to ja! Uwielbiam wyjazdy, podczas których mogę pracować i cieszyć się pięknymi widokami. Hiszpańską przygodę, która stała się moim udziałem, wspominam z radością i po cichu liczę na to, że jeszcze wiele takich wydarzeń przede mną. Każdy ślub to niepowtarzalne wyzwanie i to chyba najprzyjemniejszy aspekt mojej pracy. Zdjęcia ślubne na Costa del Sol możemy wykonać w takich miejscach, jak Málaga, Marbella, Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Estepona, Mijas, Manilva, Nerja, Vélez-Málaga, Rincón de la Victoria, Torrox, Casares, Alhaurín de la Torre, Ronda.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *