Fotograf ślubny Tarnów – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Tarnów

Cześć! Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa ślubnego, który posiada atrakcyjną ofertę fotografii ślubnej, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś! Z tej strony Łukasz Gromolak, najlepszy fotograf ślubny Tarnów ;-) Lubię naturalne i nasycone kolory, nie lubię zbędnego i sztucznego pozowania, w swojej pracy staram się być nieinwazyjnym i uważnym obserwatorem. Fotografuję śluby i wesela w całej Polsce. Zależy mi, aby każda Para Młoda, dla której pracuję, była bardzo zadowolona z moich usług. Fotografia ślubna Tarnów – mogę dla Was wykonać reportaż ślubny, sesję plenerową lub dodatkowe produkty – np. fotoksiążki (albumy ślubne w oprawie drewnianej lub skórzanej). Zdjęcia ślubne będą gotowe już do 30 dni od dnia ślubu. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio zdjęć ślubnych oraz do kontaktu.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Fotograf ślubny Tarnów – Łukasz Gromolak

W mojej galerii zdjęć ślubnych znajdziecie nie tylko pojedyncze zdjęcia lub plenery ślubne, ale także pełne reportaże ze ślubów i wesel – takie, które jako fotograf ślubny Tarnów dostarczam Parom Młodym. Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf ślubny, któremu możecie zaufać.

Jaka jest dobra fotografia ślubna? Taka, do której chętnie się wraca nawet po wielu latach. Ponadczasowa, o naturalnych kolorach, pięknych kadrach i pokazujących całe wydarzenie, wyjątkowy dzień ślubu, w piękny sposób. Jeśli szukasz fotografa ślubnego, który da z siebie podczas reportażu ślubnego 300% – zapraszam do kontaktu. Fotograf ślubny w Tarnowie – Łukasz Gromolak.

Moje doświadczenie w fotografii ślubnej i portretowej

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów i wesel. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele rzymskokatolickim na terenie całej Polski. Moje doświadczenie w fotografii portretowej i ślubnej obejmuje zarówno te najmniejsze uroczystości, jak i te największe, na 200-300 osób. Jeśli organizujesz wesele Tarnów i potrzebny jest Ci profesjonalny fotograf ślubny w Tarnowie – zgłaszam swoją gotowość!

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Fotograf ślubny Tarnów – oferta i cennik zdjęć ślubnych

Poniżej dostępna jest orientacyjna oferta i cennik zdjęć ślubnych, które mogę dla Was wykonać jako fotograf ślubny w mieście Tarnów. Jeśli szukasz bardzo dobrego fotografa na swój ślub, który ma duże doświadczenie w branży ślubnej, który może wykonać dla Ciebie nie tylko reportaż ślubny, ale także sesję ślubną w kraju lub za granicą – zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio.

Cennik usług fotograficznych – Tarnów

Cennik Pakiet 1 – Dąbrowa GórniczaPakiet 2 – Dąbrowa GórniczaPakiet 3 – Dąbrowa Górnicza
Liczba zdjęć75-150250-400500 lub więcej
Czas obecności1-3 godz.4-8 godz.12 godz. lub więcej
Wielkość przyjęcia lub weselaŚlub + małe przyjęcie (ok. 10-20 osób) w TarnowieŚlub i większe przyjęcie (ok. 20-50 osób) w TarnowieŚlub i duże wesele (ok. 50-300 osób) w Tarnowie
Cenaod 2000 PLN2000-3000 PLN3000-4500 PLN
Dodatkowe usługiFotoksiążkiFotoksiążkiFotoksiążki
Fotograf ślubny Tarnów – cennik | na każdą usługę wystawiam fakturę.
fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów
Zdjęcie Młodej Pary na weselu w Tarnowie

Fotografia ślubna Tarnów – pamiątka na całe życie

Fotografując ślub i wesele staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń. Pomagam parom podczas przygotowań, np. wybierając miejsca pod zdjęcia, ustawiając detale lub elementy garderoby. Mocno inscenizuję sesje plenerowe – zarówno te w dniu ślubu, jak i te, które powstają innego dnia. Fotografia ślubna Tarnów to także ustawianie gości podczas zdjęć grupowych, indywidualnych i rodzinnych, aby zdjęcia, które do Was trafią, były pamiątką na całe życie.

Fotografuję śluby cywilne, kościelne i humanistyczne. Jeśli jest Ci potrzebny fotograf na ślub kościelny Tarnów, fotograf na ślub cywilny Tarnów – zapraszam do kontaktu. Chętnie przedstawię Ci szczegółową i spersonalizowaną ofertę dotyczącą fotografowania ślubu w Tarnowie.

Więcej informacji związanych z formalnościami ślubnymi znajdziesz na tej stronie: Weź ślub cywilny (GOV.PL)

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Jak wybrać fotografa ślubnego w Tarnowie?

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego na wesele w Tarnowie? Istnieją fotografowie ślubni, dla których fotografia ślubna Tarnów to zajęcie dorywcze. Są też tacy, którzy niechętnie wykonają sesję ślubną w innym terminie. Znajdziesz również prawdopodobnie takich, którym obce będzie poczucie estetyki i nie pokażą dnia ślubu w wyjątkowy sposób ;-)

Wybierając fotografa ślubnego w Tarnowie sprawdź jego portfolio, pełne reportaże, przeczytaj umowę, opinie w internecie, spotkaj się z fotografem na żywo lub online, aby omówić wszystkie kwestie, które Was interesują. Dobrego fotografa poznasz po bogatym portfolio, który chętnie porusza się w zdjęciach naturalnych, ponadczasowych, który chętnie podejmie się wykonania sesji w innym dniu, również pleneru za granicą. Omówcie wspólnie najważniejsze kwestie, zadajcie pytania, omówcie plan działania, wybierajcie rozważnie oferty, obejrzyjcie materiały pokazowe, które fotograf powinien Wam zaprezentować.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów
Wyjście Pary Młodej z kościoła – jako fotograf ślubny Tarnów uwielbiam takie kadry!

Zdjęcia ślubne Tarnów – romantyczny reportaż ślubny

W fotografii ślubnej najbardziej lubię towarzyszenie młodym ludziom przy tak ważnych momentach, jakim jest ślub i wesele w Tarnowie. Romantyczny reportaż ślubny to zdjęcia ślubne Tarnów, które wzruszają, są piękne i poruszają serca. Takie zdjęcia chcę dla Was wykonać jako fotograf ślubny Tarnów Łukasz Gromolak.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia ślubne, które mogę dla Was wykonać? Dostarczam gotowe fotografie ślubne maksymalnie w terminie 30 dni od dnia ślubu. Sesja ślubna, sesja narzeczeńska – tutaj czas oczekiwania jest taki sam i wynosi 1 m-c.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Pakiet dokumentacyjny

Czym jest pakiet dokumentacyjny? To wszystkie wykonane i udane zdjęcia, które do Was trafią w formie plików .JPG (prosto z aparatu). Z 12-godzinnego reportażu ślubnego to 4-6 tysięcy zdjęć.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Jak dostarczam zdjęcia ze ślubu i wesela

W jaki dokładnie sposób dostarczam gotowe zdjęcia ze ślubu i wesela?

  • zdjęcia ślubne poddane retuszowi – w formie galerii on-line
  • pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne – w formie linku do google drive
fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Fotograf na wesele – czy warto?

Czy warto zatrudnić fotografa na ślub i wesele? Zdecydowanie tak! Profesjonalny fotograf wykona dla Was zdjęcia z przygotowań, ślubu, sesji i wesela, udokumentuje wszystkie najważniejsze wydarzenia i te pozornie nieistotne, które mogą okazać się po latach piękną pamiątką.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Ile godzin fotografuję ślub i przyjęcie w Tarnowie?

Zwykle pracuję 12 godzin, od ok. 12:00 do 24:00 fotografując ślub i wesele lub przyjęcie w Tarnowie. Ile godzin dokładnie mogę pracować? Staram się nie przekraczać 12-14 godzinnego dnia pracy ;-) Czasem fotografuję śluby i krótkie przyjęcia, na których jestem w sumie obecny 2-3 godziny.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Na jakim sprzęcie pracuje fotograf ślubny Tarnów

Obecnie fotografuję aparatami i obiektywami firmy Canon. Na jakim sprzęcie obecnie pracuję? Są to Canony R6 i jasne, stałoogniskowe obiektywy (24mm, 35 mm, 50 mm, 85 mm). Jako fotograf ślubny Tarnów posiłkuję się lampami błyskowymi firm Canon, Quadralite, Yongnuo.

fotograf ślubny Tarnów - fotografia ślubna Tarnów

Kontakt

Poniżej znajdziesz kontakt do mnie! :) Możesz do mnie zadzwonić: +48 607 265 770 lub wysłać wiadomość na gromolak@gmail.com

Gdzie jeszcze mogę być obecny jako fotograf ślubny Tarnów? Popularne miasta, które chętnie odwiedzam, to m.in. Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Nowy Sącz, Mielec. Fotografia ślubna chętnie powstanie w miastach: Dębica, Nowy Targ, Zakliczyn, Szczawnica. W sesji lub fotografii ślubnej chętnie wykażę się w miastach: Limanowa, Kraków, Wieliczka, Niepołomice, oraz Proszowice.