Sesje biznesowe Poznań – profesjonalna fotografia biznesowa Poznań

Cześć! Zajmują się fotografią biznesową. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku w sieci, to profesjonalna sesja biznesowa jest dla Ciebie. Sesje biznesowe w mieście Poznań mogą zostać wykonane w siedzibie Klienta, w studio fotograficznym lub w innej przestrzeni, którą wspólnie wybierzemy. Profesjonalna fotografia biznesowa Poznań to nie tylko indywidualne zdjęcia pracowników i prezesów firm, ale także zdjęcia wnętrz, zdjęcia produktowe. Podejmuję się także chętnie dokumentowania eventów firmowych.

Sesja biznesowa Poznań – dla kogo?

Dla kogo są sesje zdjęciowe? Dla osób, dla których autentyczny wizerunek jest ważny. Sesja biznesowa Poznań – kim najczęściej są klienci takiej usługi? Jakie sesje wykonuję?

Sesja reklamowa, fotografia produktowa i zdjęcia nieruchomości w Poznaniu

Często, wraz z sesją dla pracowników lub prezesów firmy, powstaje całościowa sesja reklamowa pokazująca siedzibę firmy, miejsce pracy, przyjmowania klientów. Takie zdjęcia nieruchomości w Poznaniu są często wykorzystywane do publikacji w social mediach i na stronach internetowych (np. w dziale kontakt lub przy mapce dojazdu). Często też podczas takiej sesji powstaje fotografia produktowa, pokazująca właśnie produkt wytwarzany przez firmę lub usługę, którą przedsiębiorstwo świadczy.

sesje biznesowe Poznań - fotografia biznesowa Poznań

Profesjonalne sesje biznesowe dla pracowników firmy

Sesje biznesowe obejmują często wszystkich pracowników danej firmy (lub oddziału w konkretnym mieście). Takie profesjonalne zdjęcia wykorzystywane są do materiałów wewnętrznych lub np. w stopkach mailowych. Podczas jednego dnia zdjęciowego jestem w stanie sfotografować do 50-75 osób, jeśli zostanie zapewniona odpowiednia organizacja i harmonogram, którego będziemy się trzymać.

Wiele dużych firm decyduje się na sfotografowanie wszystkich pracowników, np. na terenie całego kraju, którzy w danym momencie pracują na rzecz przedsiębiorstwa.

sesje biznesowe Poznań - fotografia biznesowa Poznań

Zdjęcia dla lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów personalnych i pracowników służby zdrowia

Profesjonalne zdjęcia portretowe, wizerunkowe i reklamowe obejmują również m.in. zdjęcia dla lekarzy, trenerów personalnych, pracowników służby zdrowia i fizjoterapeutów. Takie fotografie najczęściej powstają w miejscu pracy (gabinet lekarski, zabiegowy), aby pokazać specjalistę w jego naturalnym otoczeniu.

sesje biznesowe Poznań - fotografia biznesowa Poznań
Portret lekarza

Sesje wizerunkowa na linkedin

Sesja wizerunkowa na linkedin to usługa, która jest zamawiana przez osoby, które szukając pracy lub które chcą zmienić pracę, awansować na inne stanowisko lub przebranżowić się. Pokazuję na takich fotografiach pewność siebie, profesjonalizm, tak, aby zdjęcie wzbudzało zaufanie do osoby i pokazywało, w miarę możliwości, jej cechy charakteru. Sesję zdjęciową możemy wykonać w studio fotograficznym, siedzibie firmy, w plenerze lub w innej przestrzeni wynajętej na czas sesji (np. apartament, hotel, przestrzeń biurowa, dach budynku itd.).

sesje biznesowe Poznań - fotografia biznesowa Poznań
Sesja wizerunkowa dla właściciela firmy

Zdjęcia dla dentysty, stomatologa, fotografie przedstawiające gabinet i miejsce pracy

Dla kogo jeszcze może zostać wykonany portret biznesowy? Warto na fotografii przedstawić każdego, kto chce być profesjonalnie postrzegany przez swoich klientów lub współpracowników. Mogę wykonać zdjęcia dla dentysty lub stomatologa. Chętnie wykonam profesjonalne fotografie reklamowe przedstawiające miejsce pracy: biuro, gabinet, salę konferencyjną lub wykładową.

sesje biznesowe Poznań - fotografia biznesowa Poznań
Portret biznesowy lekarza

Fotografia biznesowa Poznań – jak wygląda sesja biznesowa?

Jak dokładnie wygląda sesja biznesowa? Każda sesja jest inna. Niektóre sesje powstają w studio, inne w siedzibie klienta, jeszcze inne w plenerze. Aby fotografia biznesowa Poznań była tym, co jest dla Was najważniejsze, musimy zacząć od rozmowy – Waszych oczekiwań dotyczących sesji, tego, jak chcecie wykorzystywać zdjęcia biznesowe i co jest dla Was ważne. Ważne, abyście zadawali pytania i precyzowali swoje oczekiwania. Dzięki temu powstaną wartościowe fotografie lub filmy, odpowiednia liczba zdjęć, konkretnych kadrów, które oddają to, czym się zajmujecie i co jest dla Was ważne (i charakterystyczne w Waszej pracy).

Profesjonalna fotografia biznesowa Poznań – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 607 265 770 lub mailowego gromolak@gmail.com

sesje biznesowe Poznań - fotografia biznesowa Poznań

Zapytaj o wycenę sesji biznesowej

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Zdjęcia biznesowe na stronę internetową, portret biznesowy Poznań

Planujesz zaktualizować stronę internetową? Warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia biznesowe, które pokażą Ciebie (i to, czym się zajmujesz) z jak najlepszej strony i w jak najlepszym świetle. Takie zdjęcia biznesowe możesz również wykorzystać w stopkach mailowych, na profilach w social mediach i portalach (facebook, instagram, linkedin, znanylekarz). Profesjonalne zdjęcie w CV może być tym, co przeważy w wyborze Twojej kandydatury na nowe stanowisko. Portret biznesowy Poznań – profesjonalne zdjęcia na potrzeby internetu.

Sesja zdjęciowa w firmie – mobilne studio fotograficzne

Posiadam mobilne studio fotograficzne (lampy błyskowe, modyfikatory, tła) umożliwiające mi fotografowanie w dowolnym miejscu, w całej Polsce i za granicą. Dzięki takim rozwiązaniom, może powstać sesja zdjęciowa w firmie, bez konieczności przewożenia pracowników do studia fotograficznego, które zlokalizowane jest w innym miejscu.

Fotografia firmowa w siedzibie klienta to wygodne rozwiązanie nie tylko dla firmy, ale także fotografa. Zapewniając odpowiednie oświetlenie studyjne dbam o to, aby portret biznesowy został wykonany na najwyższym poziomie.

Przygotowania do sesji biznesowej – sesja portretowa Poznań

Jak wyglądają przygotowania do sesji biznesowej? Czym jest sesja portretowa w mieście Poznań?

  1. W pierwszej kolejności wybieramy miejsce (studio fotograficzne, plener, siedziba firmy, wynajęty hotel lub apartament lub inna przestrzeń biznesowa)
  2. Ustalamy ile osób będzie fotografowanych, ile potrwa sesja biznesowa Poznań, na jakich zdjęciach Wam zależy (całe sylwetki, od pasa w górę, przy biurkach, z dodatkowymi akcesoriami, czy są to fotografie podczas pracy lub pokazujące wykonywanie innych czynności firmowych, zawodowych)
  3. Jeśli jest taka konieczność, to zapewniam obecność makijażystki i/lub fryzjerki

Fotografowanie poprzedzone jest wyceną, która jest akceptowana przez Zamawiającego. Ustalamy termin realizacji i liczbę dni zdjęciowych. Umowa określa termin oddania zdjęć, wysokość dodatkowych kosztów (np. to, ile kosztują dodatkowe zdjęcia) i wszystkie nasze ustalenia.

Po wykonaniu sesji, dokonuję selekcji zdjęć biznesowych, które następnie trafiają do obróbki i retuszu. Wyboru zdjęć możecie również dokonać Wy, w dniu sesji lub po sesji, w galerii on-line.

sesje biznesowe Poznań - sesja portretowa Poznań
Kluczem do zadowolenia z sesji biznesowej jest dokładnie przygotowanie planu sesji i określenie wytycznych oraz oczekiwań dotyczących zdjęć biznesowych w Poznaniu.

Sesja wizerunkowa Poznań, event firmowy w Poznaniu

Fotografuję także wydarzenia firmowe (eventy, szkolenia, meetupy, spotkania biznesowe, konferencje). Jeśli organizujesz event firmowy w Poznaniu i potrzebny jest Ci profesjonalny fotograf (lub grupa fotografów, jeśli to duże wydarzenie), zapraszam do kontaktu. Często także firmy decydują się na zorganizowanie sesji wizerunkowych dla pracowników podczas trwania takich wydarzeń.

Fotografowanie eventu firmowego w Poznaniu obejmuje pokazanie wszystkich najważniejszych elementów wydarzenia – przemowy, uroczyste rozpoczęcie, wręczenie nagród, część mniej oficjalną – zabawę, spotkania towarzyskie, luźne rozmowy branżowe. Mogę także wykonać zdjęcia produktowe przedstawiające to, czym zajmuje się firma. Jeśli organizujecie event firmowy, możecie pomyśleć o zamówieniu ścianki fotograficznej – uczestnicy konferencji, szkoleń lub innych wydarzeń lubią być fotografowani na firmowej ściance fotograficznej. Fotografia eventowa – przeczytaj więcej informacji na ten temat.

Sesja wizerunkowa Poznań – to usługa dla każdego, komu zależy na profesjonalnym wizerunku, przede wszystkim w internecie. Zdjęcia z takich sesji wykorzystywane są również do publikacji w czasopismach naukowych, książkach lub artykułach branżowych.

sesje biznesowe Poznań - sesja wizerunkowa Poznań
Kolaż zdjęć z eventu firmowego – sylwester w kinie

Zdjęcia biznesowe na terenie Poznania

Zdjęcia biznesowe mogą powstać nie tylko na terenie Poznania. Pracuję na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeśli organizujecie konferencję wyjazdową, wyjazd integracyjny, szkolenie lub spotkanie biznesowe w innej lokalizacji (np. w górach lub nad morzem) – serdecznie zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług.