Nietypowe zdjęcia ślubne – ciekawe pomysły na sesję ślubną i lokalizację przyjęcia weselnego

Na tej stronie znajdziecie m.in. ciekawe pomysły na sesję ślubną i lokalizację przyjęcia weselnego. Nietypowe zdjęcia ślubne powstają wtedy, gdy zdecydujecie się na organizację nietypowego wesela (np. tematycznego) lub przyjęcia w ciekawej lokalizacji (np. w stodole, w zabytkowym miejscu lub pod namiotem, w plenerze). Jeśli Wasze wesele było w klasycznym stylu, a zależy Wam na nietypowych zdjęciach z sesji poślubnej – możemy wspólnie zastanowić się, jak urozmaicić zdjęcia z pleneru – wyborem lokalizacji, zmianą strojów na inne lub dodatkami, które będą ciekawymi akcentami rzucającymi się w oczy. Organizując ślub i wesele warto pamiętać o tym, aby przebieg dnia ślubu był wygodny i komfortowy dla wszystkich uczestników uroczystości – ograniczenie zbędnego przemieszczania samochodami, niewielkie odległości między obiektami (np. pomiędzy kościołem, a salą weselną), duża ilość miejsc noclegowych dla wszystkich uczestników balu – to ważne kwestie z punktu widzenia gości. Komfort gości weselnych będzie skutkować tym, że takie osoby będą się bardzo dobrze bawić na Waszym weselu. Jeśli tak będzie, to zyska na tym cała uroczystość i ostatecznie zdjęcia, które będą oddawać klimat tego dnia.

Nietypowe zdjęcia ślubne - wesele w stylu steampunk

Jak sprawić, aby dzień ślubu był wyjątkowy?

Ślub to bez wątpienia bardzo ważny dzień w życiu. Chcemy, aby pozostał on w pamięci naszej i naszych gości na długo. Dlatego też nie tylko staramy się, żeby był on naprawdę dopracowany i piękny, lecz także chcemy odpowiednio go uwiecznić. Takie nietypowe zdjęcia ślubne to bardzo ważna pamiątka – świadectwo miłości i przywiązania, które w trudnych chwilach pomoże nam przypomnieć, jak bardzo kochamy drugą osobę.

Jednak zwykłe, klasyczne zdjęcia ślubne odchodzą powoli do lamusa. Dzisiaj popularna staje się nietypowa sesja ślubna… Jakie mamy możliwości w tym zakresie? Przeczytaj moje pomysły na sesję ślubną. Zobacz także jaką można wybrać nietypową lokalizację na miejsce przyjęcia weselnego!

Zdjęcia ślubne w górach – jak zorganizować sesję plenerową lub narzeczeńską na klifach lub zboczach gór?

Przede wszystkim możemy zorganizować sesję plenerową lub narzeczeńską na klifach albo zboczach gór. Gdzie mogą zostać wykonane takie zdjęcia? Zdjęcia ślubne w górach to m.in. Tatry, Karkonosze – to idealne miejsca na zdjęcia ślubne w Polsce. Duże różnice wysokości, różne ukształtowanie terenu, obecność skał, z którymi pięknie kontrastuje miękka suknia Panny Młodej, stanowią idealną scenerię do pięknej sesji narzeczeńskiej czy ślubnej. Nietypową sesję ślubną warto także wykonać w Norwegii – piękne fiordy, krystalicznie czyste powietrze sprawiają, że powstają tu niezwykłe zdjęcia. Wyśmienitym miejscem jest także np. Pueblo de Mijas w Hiszpanii – mała miejscowość położona zaledwie 100 km do Gibraltaru ze skąpanymi w miękkim, południowym świetle górami i wzniesieniami. Jeśli nie wiesz jak zorganizować sesję narzeczeńską lub plenerową – zadzwoń lub napisz do mnie! Doradzę co zrobić, abyśmy znaleźli się wspólnie na klifach lub zboczach gór, o zachodzie słońca i wykonali niezapomniane zdjęcia ślubne w górach.

Zdjęcia ślubne nad brzegiem morza – jak bawić się na weselu przy szumie fal

Nietypowa sesja ślubna może także być wykonana nad brzegiem morza – to na pewno niezwykłe miejsce. Linia horyzontu, bezkres morza, szum fal zawsze fascynowały wiele osób.

Tutaj powstają znakomite zdjęcia ślubne, gdyż stroje Państwa Młodych pięknie odcinają się na tle różnorodnego morskiego krajobrazu. Warto zatem pomyśleć też o weselu nad morzem – połączymy w ten sposób niezwykłą zabawę z pięknym fotoreportażem. Jeśli zastanawiasz się jak bawić się na weselu przy szumie fal i ten pomysł wydaje Ci się bliski – to jest rozwiązanie dla Ciebie!

Ślub w Hiszpanii - kameralne wesele na Costa del Sol

Stylizowane wesele – wyróżnij się w organizując najważniejszy i najpiękniejszy dzień w swoim życiu!

Warto także nie tylko pomyśleć o nietypowej sesji ślubnej czy narzeczeńskiej w pięknym plenerze czy o weselu nad brzegiem morza, lecz o ciekawej stylizacji, która będzie doskonałym pomysłem nie tylko podczas wyżej wspomnianych sesji, lecz także na wesele! Najpiękniejszy dzień w swoim życiu, czyli wesele wymaga tego, aby był niezapomniany. Wyróżnij się na tle innych Par Młodych organizując stylizowane przyjęcie. Dzięki temu ten najważniejszy i najpiękniejszy dzień będzie wspaniałą pamiątką dla wszystkich gości weselnych. Ciekawym pomysłem są wesela organizowane w stylu lat np. 60. XX- wieku. Zarówno goście jak i Państwo Młodzi świetnie się wówczas bawią, a ponadto otrzymują przednie zdjęcia! Warto także zrobić wesele w stylu tego, co połączyło Młodą Parę np. wspólne zainteresowanie Gwiezdnymi Wojnami czy mangą.

Sesja ślubna na dachu we Wrocławiu
Zdjęcia ślubne w starym, górskim kościele
sesja ślubna w kamienicy Sachsów - Wrocław
Sesja ślubna w windzie - Art Hotel, Wrocław

Wyślij zapytanie o dostępność terminu i sprawdź ofertę fotografii ślubnej

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne i chciałabyś/chciałbyś, abym fotografował na Twoim ślubie i weselu – wyślij zapytanie o dostępność terminu oraz sprawdź ofertę fotografii ślubnej za pośrednictwem poniższego formularza. Kontakt z fotografem ślubnym to pierwszy krok do nawiązania współpracy! Podaj proszę datę, miejsce i napisz kilka słów o Twoim ślubie i przyjęciu/ weselu.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *