Fotografia ślubna Paszków / Sesje ślubne i narzeczeńskie

Fotograf ślubny Paszków – Zdjęcia ślubne w których się zakochasz!

 

Fotografia ślubna Paszków – jeśli tego szukasz, to bardzo dobrze trafiłaś/trafiłeś! Wykonuję sesje ślubne, narzeczeńskie i portretowe w uroczym miejscu o nazwie Paszków. Mam na imię Łukasz, mam 29 lat, lubię pizzę i jazz. Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Zimy staram się spędzać w słonecznej Hiszpanii lub Portugalii. Fotografuję śluby i wesela w całym kraju. Szczególnie bliskie są mi góry – wolny czas spędzam w Tatrach lub Karkonoszach. Tutaj też często fotografuję – jeśli chcecie, abym wykonał dla Was sesję ślubną w górach – również świetnie trafiliście! Więcej informacji o tym kim jestem i jak pracuję znajdziesz na stronie “O mnie” :)!

 

 

Paszków – Sesja ślubna w Polsce – zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie!

 

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na plener ślubny, Paszków będzie wspaniałym wyborem! Wykonuję sesje ślubne w najpiękniejszych miejscach w całej Polsce i na świecie. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz, abym wykonał dla Ciebie taką sesję w miejscu o urokliwej nazwie Paszków – napisz do mnie! (Kontakt). Tutaj możesz obejrzeć kilka przykładowych sesji ślubnych lub narzeczeńskich: Sesja Pauliny i Daniela wykonana w Pradze, zdjęcia Pauliny i Pawła wykonane w Pałacu w Krowiarkach, “górska” sesja ślubna Justyny i Adriana.

 


Zdjęcia ślubne Paszków – fotograf ślubny Łukasz Gromolak

 

Wykonuję sesje ślubne i narzeczeńskie w takich krajach, jak np. Czechy, Słowacja, Wielka Brytania, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Norwegia. Paszków to kolejne miejsce na mojej “mapie sesji”, które chciałbym odwiedzić z aparatem i przepiękną Parą Młodą! Jeśli więc szukasz fotografa ślubnego z Wrocławia, który wykona dla Ciebie przepiękne zdjęcia ślubne lub sesję ślubną / narzeczeńską – zadzwoń (+48 607 265 770) lub napisz do mnie! :)