Sesja ślubna Wrocław – Monika i Martin – zdjęcia ślubne przy zachodzie słońca

Małżeństwo Moniki i Martina stanowi harmonijne połączenie polskiej spontaniczności i niemieckiego uporządkowania, okraszone solidną dawką fenomenalnego poczucia humoru. ;) Współpraca z tą parą była dla mnie najczystszą przyjemnością. Monika i Martin – świeżo upieczeni małżonkowie zdecydowali się na sesję plenerową we Wrocławiu. To miasto tak bardzo przypadło im do gustu, że przybyli do niego z odległego zakątka Niemiec, abyśmy wspólnie mogli zrealizować misję pod kryptonimem sesja ślubna Wrocław :) Udało nam się uchwycić wczesno wrześniowe oblicze lata – ciągle ciepłe, choć już lekko złotawe. Za scenerię zdjęć posłużyły nam: Plac Uniwersytecki, Ostrów Tumski i okolice Katedry, bulwary nadodrzańskie, a po zmierzchu Galeria Neonów. :) Zdjęcia ślubne przy zachodzie słońca zostały wykonane nad Odrą.

Fotografia ślubna Wrocław – pomysły na zdjęcia ślubne w plenerze

Fotografia ślubna we Wrocławiu jest niezwykle popularna – wiele Par Młodych decyduje się na wykonanie w tym mieście sesji narzeczeńskiej lub poślubnej. Coraz więcej par decyduje się na sesję plenerową (taką, która jest wykonywana dodatkowo, w innym terminie, niż dzień ślubu i wesela – w plenerze), szukając wyjątkowych miejsc na zdjęcia. Wrocław, stolica Dolnego Śląska, oferuje wiele urokliwych lokacji, idealnych do uwiecznienia magicznych chwil (Pergola, okolice zoo, okolice Odry, Rynek i okolice). Zdjęcia ślubne we Wrocławiu są gwarancją niezapomnianych wspomnień z tego wyjątkowego dnia – pomysły na zdjęcia ślubne w tym mieście rodzą się same! Zobaczcie co wykonaliśmy wspólnie z Moniką i Martinem!


Wedding photographer Wrocław, Poland – photo shoot Wrocław

The marriage of Monika and Martin is a harmonic combination of Polish spontaneity and German order, with a solid dose of phenomenal sense of humor. ;) Working with this couple was the purest pleasure for me. They decided to have an outdoor session in Wrocław, Poland. Monika & Martin liked this city so much that they came here from a faraway part of Germany. We captured the early September face of the summer – still warm, though slightly “gold”. As our scenery we used: University Square, Ostrów Tumski, Cathedral area, Odra boulevards, and after sunset – Neon Gallery. :) Working as wedding photographer Wrocław I’d love to photograph happy and in love people :) Poland gives us a many beautiful places to do a photo shoot.

Sesja ślubna – pomysły na wyjątkowe zdjęcia

Sesja ślubna w plenerze to doskonała okazja do stworzenia wyjątkowych zdjęć. Pomysły na niebanalne zdjęcia w głowie kreatywnego fotografa ślubnego są nieograniczone. Można zorganizować sesję w górach, nad morzem lub w mieście o zachodzie słońca (tak, jak to było w przypadku Moniki i Martina). Industrialne lokalizacje nadają zdjęciom niepowtarzalnego charakteru. Sesja w klimacie boho lub rustykalna sesja poślubna są idealne dla par o romantycznym stylu. A co powiesz na zdjęcia ślubne za granicą? Paryż, Malaga, Barcelona, Londyn czy Praga stanowią malownicze tła dla niezapomnianych fotografii ślubnych. To wyjątkowe miejsca – na sesje do tych lokalizacji przylatują Pary Młode z całego świata!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Sesja ślubna to doskonała okazja do podkreślenia emocji i przedstawienia relacji, pasji które łączą młodą parę. Niezwykle pomocna przy pracy jest również dobra współpraca fotografa oraz kamerzysty.