Ślub i wesele w stylu Steampunk – Weronika i Igor – Pałac Pawłowice Wrocław

Cześć! Po krótkiej przerwie w blogowaniu wracam z nową notką! Dziś serdecznie Was zapraszam, drogie przyszłe Pary Młode :), a obecnie Narzeczeni – do obejrzenia zdjęć ze ślubu i wesela Weroniki i Igora. Weronika i Igor zorganizowali tematyczny ślub i wesele – w stylu steampunk. Myślę, że ten reportaż przypadnie do gustu nie tylko tym, którym bliska jest estetyka rewolucji przemysłowej. Gościł nas Pałac Pawłowice zlokalizowany w mieście Wrocław.

Pałac Pawłowice – zdjęcia ślubne

Miejsce, w którym odbyło się wesele, to wrocławski pałac na południowym skraju Lasu Zakrzowskiego. Nie ma lepszego miejsca na uroczystość ślubną w takim stylu. Tutaj, w przepięknym zespole pałacowym, znajdują się odrestaurowane stajnie, stodoła czy młyn – wyremontowane oficyny dworskie czy bydynki gospodarcze stanowią piękne tło do wyjątkowych zdjęć ślubnych. Zdjęcia ślubne w lokalizacji, jaką jest Pałac Pawłowice to niezapomniana pamiątka tego wyjątkowego dnia!


Tematyczny ślub i wesele – jak zorganizować wyjątkową uroczystość?

Ślub i wesele w stylu steampunk to niezwykła propozycja dla par pragnących czegoś nietuzinkowego. Wrocław, piękne miasto na Dolnym Śląsku, oferuje wiele ciekawych miejsc, idealnych do organizacji takich wydarzeń, jak na przykład Mieszko i Jagienka – lokal znajdujący się zaledwie 30-40 minut od centrum miasta. Wyjątkowe zdjęcia ślubne Wrocław dostarczą niezapomnianej pamiątki. Dekoracje i stroje w stylu retro, nawiązujące do lat 20., art déco, lub rustykalne, wiejskie motywy – możliwości organizacji takich uroczystości są praktycznie nieograniczone. Jak zorganizować wyjątkową uroczystość? Ślub na plaży na terenie podwrocławskiego zalewu (Kopalnia Wrocław), w stylu boho, orientalnym czy nawet gotyckim? – to wszystko jest do zrobienia! Może interesuje Cię romantyczne przyjęcie na świeżym powietrzu w ogrodzie lub w środku lasu? Interesującym pomysłem jest też wesele w stylu lat 50.: rock’n’rollowy szał, kolorowe, długie suknie, eleganckie kabriolety i słodkie milkshaki. Tematyczny ślub i wesele pozwala Parze Młodej wyrazić swoją oryginalność i stworzyć niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich zaproszonych gości. Planując tematyczny ślub i wesele możesz sprawić, że ten wyjątkowy dzień będzie jak z bajki, pełen niezapomnianych chwil i momentów wzruszeń.

Szukasz ciekawych miejsc na organizację sesji ślubnej we Wrocławiu? Sprawdź moje propozycje!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Cześć Łukaszu. Trafilśmy tutaj po twoich odwiedzinach na naszej stronie. Zdjęcia inspirujące. A wesele w stylu steampunk to coś czego jeszcze nie widzieliśmy. Pozdrawiamy. Monika i Łukasz z tatrafoto