Fotograf ślubny Warszawa

Cześć! Bardzo mi miło gościć Cię na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej. Mam na imię Łukasz, a Warszawa to mój drugi dom. Fotografuję śluby od 2012 roku. Od tego czasu wykonałem zdjęcia na ponad 200 weselach na terenie całej Polski i za granicą (m.in. Hiszpania, Niemcy). Jako fotograf ślubny zrealizowałem także dziesiątki sesji plenerowych (narzeczeńskich i poślubnych) – np. w Norwegii (Oslo), Szkocji (Isle of Skye) czy Czechach (Praga). Bliska jest mi idea reportażu ślubnego bez sztucznego pozowania. W wolnym czasie biegam, zimą jeżdżę na nartach i lubię spędzać czas z moją rodziną.

 

Zadzwoń! 607 265 770

 

fotograf ślubny warszawa

Fotografia ślubna Warszawa – wyjątkowy reportaż fotograficzny z Twojego ślubu

Zdaję sobie sprawę, że wybór fotografa ślubnego nie jest łatwym zadaniem – na tej stronie chciałbym zaprezentować Wam moje portfolio, ofertę i cennik a także zapoznać Was ze sposobem mojej pracy na ślubie i weselu. Wykonanie fotografii na ślubie i przyjęciu weselnym zawsze jest dla mnie olbrzymią przygodą! Jako fotograf zawsze dokładam wszelkich starań, fotografuję z ogromną uwagą i zaangażowaniem, aby reportaż fotograficzny był wyjątkowy. Warszawa jest bliska mojemu sercu – często szukam tutaj inspiracji, aby fotografia ślubna Warszawa była dla Ciebie pamiątką na lata. Fotografowanie Twojego ślubu będzie dla mnie zaszczytem!

 

Sprawdź moją ofertę

 

Ile kosztuje wykonanie zdjęć ślubnych lub sesji ślubnej w Warszawie?

Wykonanie zdjęć na ślubie w Warszawie poprzedzone jest indywidualną wyceną na podstawie takich danych, jak: termin uroczystości, wielkość wesela, lokalizacja itp. Ile dokładnie to kosztuje? Napisz do mnie przez formularz kontaktowy, a prześlę Ci spersonalizowaną ofertę! :) Koszt wykonania sesji ślubnej również zależy m.in. od lokalizacji – realizacja zdjęć np. za granicą lub w górach, nad morzem wiąże się z dodatkowym czasem poświęconym na fotografowanie, dojazd, organizację noclegów, logistyki itp.

Fotograf ślubny Warszawa
– pakiet nr 1

Fotograf ślubny Warszawa
– pakiet nr 2

Fotograf ślubny Warszawa
– pakiet nr 3

do 6 godzin fotografowania

do 9 godzin fotografowania

12+ godzin fotografowania

minimum 150 zdjęć

minimum 300 zdjęć

minimum 500 zdjęć

wszystkie wykonane zdjęcia

wszystkie wykonane zdjęcia wszystkie wykonane zdjęcia

galeria on-line

galeria on-line galeria on-line

pokaz slajdów

pokaz slajdów pokaz slajdów

sesja w dniu ślubu

sesja w dniu ślubu sesja w dniu ślubu

Dojazd do Warszawy

Dojazd do Warszawy Dojazd do Warszawy

 

Wyślij zapytanie

 

fotograf-ślubny-warszawa-80

Zdjęcia ślubne Warszawa – obejrzyj moje portfolio

Od kiedy pracuję jako fotograf ślubny Warszawa stała mi się wyjątkowo bliska. Nie tylko mam tutaj rodzinę i przyjaciół, ale także chętnie spędzam w stolicy czas wolny. Zdjęcia ślubne wykonywane w dniu ślubu czy plener ślubny realizowany innego dnia to są usługi, które możesz u mnie zamówić. Profesjonalna fotografia ślubna – to jest coś, wokół czego moje zawodowe (i prywatne) życie kręci się od wielu, wielu lat.

Fotografie ślubne wykonuję z ogromnym zaangażowaniem i przyjemnością – uwielbiam być pośród ludzi i uczestniczyć w ślubach i weselach. Obejrzyj moje portfolio i zanurz się w świecie moich artystycznych zdjęć.

 

Zobacz moje portfolio

 
fotograf-slubny-warszawa-70

 

Fotografia ślubna w Warszawie – jak przygotować się do zdjęć ślubnych?

Zależy mi na tym, aby na Waszym ślubie wykonać klasyczne portrety i naturalne fotografie. Chciałbym pokazać przyjęcie weselne w Warszawie w dynamiczny sposób – tak, aby zdjęcia oddawały miłą atmosferę i świetną zabawę. Pełne emocji zdjęcia staną się piękną pamiątką.

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak przygotować się do zdjęć.

1. daj sobie czas na wszystko, aby poszczególne elementy dnia nie odbywały się w biegu

2. otocz się najlepszymi usługodawcami i przyjaciółmi, którzy będą Cię wspierać w trudnych chwilach

3. wybierz na letni ślub chłodny, ceglany kościół lub klimatyczne, zacienione miejsce na ślub cywilny lub humanistyczny oraz koniecznie dobrze klimatyzowaną salę

4. z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwuj termin u fotografa ślubnego (podobnie z salą, florystką itp.), aby nie szukać usługodawców na ostatnią chwilę

Kilka kolejnych, istotnych elementów, które wpływają na przebieg tego wyjątkowego dnia:

5. zadbaj o delikatny i subtelny makijaż – fotograf to doceni

6. omów wszystkie szczegóły z podwykonawcami jeszcze przed ślubem – aby podczas wesela już nie stresować się koordynowaniem poszczególnych osób i elementów

7. możesz skorzystać z usług wedding plannera, który będzie pilnował, aby wszystko przebiegło tak, jak należy.

 
Idea pięknych i ponadczasowych ujęć ślubnych oraz indywidualne podejście do każdej młodej pary jest mi wyjątkowo bliskie. Fotografia ślubna warszawa może zostać wykonana bez stresu i niepotrzebnego napięcia – wspólnie dołóżmy starań, aby ten wyjątkowy dzień i najpiękniejsze chwile z nim związane został przeżyty możliwie jak najpiękniej.

 

Sesja narzeczeńska w Warszawie – pomysły na ciekawe zdjęcia ślubne

Czy warto wykonać sesję narzeczeńską? Tak – z kilku powodów!
To dobra okazja do poznania fotografa ślubnego. W swojej pracy stawiam na bardzo dobry kontakt z parami – podczas takiej sesji mamy okazję się poznać i przełamać wiele barier. Na ślubie i weselu chciałbym być nie tylko zawodowym fotografem, ale także Waszym przyjacielem.

Wykonanie zdjęć w mieście (lub w miejscu), w którym miały miejsce zaręczyny będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. Serdecznie polecam wybór ładnych lokalizacji na takie zdjęcia: Sesja narzeczeńska może odbyć się w takich miejscach, jak np. okolice Wisły (z plażą i zachodzącym słońcem), stare miasto, bulwary wiślane, klimatyczny dach starej kamienicy, nowoczesny hotel z widokiem na Pałac Kultury czy dach Biblioteki Uniwersyteckiej – jako ślubny fotograf w Warszawie chętnie Was tam zabiorę!

W Warszawie jest także wiele innych, godnych uwagi miejsc. Napiszcie, a przedstawię Wam moje pomysły na zdjęcia ślubne – ciekawe sesje to moja domena!

To ciekawa forma na podziękowania dla rodziców lub świadków – możecie wręczyć im albumy podczas wesela lub jeszcze przed nim, np. z okazji świąt. Najlepsza pamiątka dla rodziców to taka, która jest z Wami mocno i emocjonalnie związana.

 

fotograf-slubny-warszawa--41

 

Moje podejście do zdjęć ślubnych

Na zdjęciach ślubnych dobry fotograf pokaże prawdziwe, szczere emocje. Staram się bardzo uważnie przyglądać wszystkiemu, co ma miejsce podczas uroczystości – aby wychwycić najbardziej subtelne i nieoczywiste momenty – wzruszenie, zabawę dzieci, spadające krople deszczu. Jako fotograf warszawa zapraszam na moją stronę na której możecie zapoznać się z moją ofertą. Sala weselna to miejsce, w którym jako fotograf warszawa odnajduję się świetnie – tutaj często fotografuję z użyciem wielu lamp błyskowych tworząc niezapomniany klimat na zdjęciach. Moje podejście zakłada pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Do realizacji zdjęć ślubnych jestem przygotowany na każdy możliwy sposób! :)

Wracając do kwestii poruszonej wcześniej dodam, że fotografowie ślubni często traktują sale weselne po macoszemu – niesłusznie. Niezależnie od tego, czy to rustykalna stodoła, czy pałac w stylu glamour, wszędzie da się wyczarować piękne kolory, które pozostaną w pamięci nie tylko fotografów na długie lata – takie jest moje podejście. Dostrzegam u innych fotografów ślubnych takie tendencje i zdecydowanie się od nich odcinam! Jako fotograf Warszawa każdą salę traktuję jako fotograficzne wyzwanie!

 

Sprawdź moją ofertę

 

fotograf-slubny-warszawa-25

 

Lista pytań do fotografa ślubnego w Warszawie

Poniższa lista z pewnością nie wyczerpuje wszystkich pytań, które chodzą po Twojej głowie. Jeśli szukasz w Warszawie najlepszego fotografa ślubnego i chciałabyś/chciałbyś porozmawiać o Twoim ślubie i weselu (lub masz więcej pytań) – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

Z większych ślubów i wesel (takich, na których jest minimum 50-60 osób), na których fotografuję np. 12 godzin, dostarczam co najmniej 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce i retuszowi. W przypadku mniejszych uroczystości lub krótszego czasu mojej obecności, ilość zdjęć jest mniejsza.

Reportaż ślubny – 1 miesiąc (30 dni kalendarzowych), Sesja plenerowa – 1 miesiąc (30 dni kalendarzowych).

Wszystkie usługi wykonuję osobiście. Ewentualne zastępstwo jest możliwe w przypadku choroby lub innego wypadku losowego. Dotychczas (na ponad 200 sfotografowanych wesel) tylko 1 raz zastąpił mnie inny fotograf – para młoda została o tym poinformowana z kilkudniowym wyprzedzeniem.

W dniu ślubu zawsze staram się wykonać krótką sesję dla młodej pary (ok. 15-20 minut, w pobliżu sali weselnej). Sesja w innym terminie daje nam możliwość przeznaczenia dłuższego czasu na zdjęcia – możemy odwiedzić Łazienki Królewskie, możemy spotkać się na Bulwarach Wiślanych lub na Starym Mieście. Taka sesja może trwać kilka godzin. W okolicach Warszawy jest wiele miejsc oferujących niepowtarzalny klimat (jeziora, lasy, szklarnie) – tutaj klimatyczne plenery tworzą się same!

Sesję dla Narzeczonych zawsze wykonuję w innym terminie – najlepiej na kilka m-cy przed ślubem. W sezonie ślubnym takie sesje wykonuję od poniedziałku do czwartku i w niektóre niedziele.

Tak, zawsze fotografuję na 2 aparaty (obecnie są to Canony R6 – każdy z nich rejestruje zdjęcia na dwóch kartach pamięci jednocześnie). Oprócz tego posiadam dodatkowy sprzęt, który może służyć jako backup w razie awarii.

Rezerwacji terminu dokonuję po podpisaniu umowy (taką umowę możemy podpisać osobiście lub zdalnie – online) i wpłacie zadatku w wysokości 1000-1500 zł.

Oczywiście! Lubię podróżować i bardzo chętnie wykonam dla Was sesję w takich miejscach, jak Włochy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Portugalia, Norwegia czy Czechy.

Umowa to kilkustronicowy dokument dokładnie określający miejsce, czas, zakres realizacji zdjęć, określa to jak wykonać sesję ślubną, sposób obróbki zdjęć przez fotografa, kwestię ewentualnego zastępstwa, przełożenia terminu itp. Zainteresowanym skorzystaniem z moich usług chętnie prześlę taką umowę do wglądu.

Spośród wielu fotografów ślubnych wybierz tego, którego zdjęcia podobają Ci się najbardziej. Zrealizuj krótką sesję plenerową podczas wesela – to dobry moment na złapanie oddechu podczas trudnego i stresującego dnia ślubu. W czasie sesji myśl tylko o swoim mężu o swojej żonie. Świetne zdjęcia to efekt współpracy fotografa i Młodej Pary.

 
Na dodatkowe pytania odpowiedziałem w FAQ.

fotograf-slubny-warszawa-36

Fotoksiążka ślubna – Twoje zdjęcia ślubne w pięknej oprawie

Zależy mi na tym, aby zdjęcia i fotografie ślubne miały należytą oprawę. Wykonuję fotoksiążki w drewnianej lub skórzanej oprawie. Dostępne są różne rozmiary i dodatki. Moim ulubionym formatem jest – 25×38 cm. Fotoksiążka ślubna to wspaniały prezent np. dla rodziców. Jako fotograf Warszawa dokładam wszelkich starań, aby Twoje fotoksiążki były produktem premium. Drewniane i skórzane albumy fotograficzne w pięknej oprawie ozdobią Twoje mieszkanie i będziesz mogła/będziesz mógł pochwalić się nimi przed znajomymi!

 

fotograf-warszawa-drewniana-fotoksiazka-001 fotograf-warszawa-drewniana-fotoksiazka-003 fotograf-warszawa-drewniana-fotoksiazka-002
fotograf-warszawa-drewniana-fotoksiazka-005 fotograf-warszawa-drewniana-fotoksiazka-004 fotograf-warszawa-drewniana-fotoksiazka-006

Kontakt z fotografem ślubnym

Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kontakt. Na wiadomości staram się odpowiadać możliwie jak najszybciej – maksymalnie w ciągu 24 godzin. Posługuję się płynnie j. angielskim. Z fotografem ślubnym kontakt telefoniczny również jest możliwy – jeśli nie odbiorę telefonu – oddzwonię.

 

Wyślij wiadomość

 

fotograf-slubny-warszawa-84

 

Moje portfolio fotografii ślubnej – reportaże fotograficzne i sesje ślubne

Pracując od wielu lat jako fotograf zdobyłem szerokie doświadczenie w realizowaniu reportaży fotograficznych – w kraju i za granicą. Nie jest dla mnie problemem samodzielne wykonanie zdjęć na 250-osobowym weselu. Sesje ślubne realizuję z przyjemnością i bez stresu.

Przy dużych uroczystościach mogę zaproponować Wam fotografowanie we współpracy z drugim fotografem. Spośród jego zdjęć wybieram te najlepsze, które wzbogacają moje autorskie reportaże fotograficzne. Taki drugi fotograf to mój zaufany współpracownik. Wyboru drugiego fotografa dokonuję w sposób przemyślany. Drugi fotograf to ktoś, komu ufam i kogo lubię. Do Par Młodych trafiają w takiej sytuacji także wszystkie zdjęcia wykonane przez dwóch fotografów.

Fotograf to ktoś, komu ufasz. Fotograf to ktoś, przy kim się nie stresujesz. Jeśli nie wiesz jak wybrać fotografa – popytaj znajomych, którzy mogą doradzić Ci w wyborze tego usługodawcy.

Moje portfolio fotografii ślubnej zawiera m.in. deszczową sesję narzeczeńską, wesele w stylu steampunk, sesję ślubną w tatrach i sesję ślubną wykonaną w Pałacu w Krowiarkach.

 

Fotografia Warszawa – zobacz co możesz u mnie znaleźć!

Jak już zapewne zdążyłaś/zdążyłeś zauważyć, zajmuję się w przeważającej części fotografią ślubną. Bliska jest mi także fotografia rodzinna Warszawa. Na terenie Warszawy możesz u mnie zamówić wykonanie różnego rodzaju zdjęć (z chrztu, z komunii, jubileuszu itp.). Co ważne – nie jest mi także obca fotografia typowo komercyjna i reklamowa (możesz u mnie znaleźć m.in. zdjęcia ze spotkań i eventów firmowych, zdjęcia nieruchomości fotografia studyjna i portretowa, zdjęcia pracowników, do CV i na linkedin – tym zajmuję się pracując jako fotograf Warszawa).

Zobacz – doświadczenie zdobyte podczas sesji fotograficznych w studio przenoszę na niektóre elementy wesela – tak, aby zdjęcia grupowe lub sesję w dniu wesela wykonać w inny, nietypowy sposób. Fotograf Warszawa chętnie wykona zdjęcia grupowe na szarym, backdropowym tle z użyciem studyjnych lamp błyskowych mogą być świetną alternatywą dla klasycznych, “sztampowych” ustawianych zdjęć, prawda? :)

 

Zadzwoń! 607 265 770

 

fotograf-slubny-warszawa-47-1

 

 

 

Zadzwoń: +48 607265770
lub wypełnij formularz kontaktowy:

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  Przepisz poprawnie litery:

  captcha

   

   


   

  Fotografuję śluby na terenie całej Polski oraz za granicą (np. HiszpaniaCzechy, Niemcy). Na weselach najczęściej można mnie spotkać w takich polskich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Łódź. Jako fotograf ślubny często odwiedzam: Zakopane, Częstochowa, Sosnowiec, Rzeszów. Chętnie przełamuję opór do długich lotów samolotem, aby wykonać dla Was sesję ślubną w dowolnym miejscu na świecie (np. Isle of Skye, Verdens Ende). Zapraszam do skorzystania z mojej oferty oraz do kontaktu. Fotografuję również chrzty (np. we Wrocławiu).

  FOTOGRAFIA REKLAMOWA