Natalia & Daniel

Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

Pewnego dnia do moich drzwi opatrzonych tabliczką “fotografia ślubna Wrocław” zapukała przemiła para zakochanych w sobie młodych osób. Natalia i Daniel mieli już niedługo stanąć na ślubnym kobiercu i poszukiwali profesjonalisty, jakim będzie fotograf na ślub Wrocław miał tworzyć tło wszystkich zdjęć. Jako, że mój zawód to właśnie fotograf ślubny Wrocław, a moim powołaniem i prawdziwą pasją jest tworzenie reportaży ślubnych “z duszą”, to z ochotą podjąłem się tego zadania.

Czym są takie zdjęcia ze ślubu Wrocław to idealne miejsce na sesję ślubną. Państwo Młodzi mogą zostać sfotografowani w pięknych sceneriach dawnych kamienic, przez witrynę kawiarni czy pośród zgiełku ulic, kiedy wszystko wokół przypomina mgliste smugi światła, a tylko na Państwa Młodych skierowana jest pełna ostrość. Ostatecznie to był prawdziwy sukces – sesja ślubna kamienice Wrocław w tle wyglądał wspaniale! Następnie nadszedł czas na sam ślub. Jako fotograf na ślub Wrocław szczególnie liczą się dla mnie detale, szczegóły i ujęcia, które pokazują, jak głęboka i trwała jest miłość między Młodą Parą. Widzimy zatem w tym reportażu zdjęcia bukietu Panny Młodej, spinek do mankietów Pana Młodego.

Co więcej – moim zadaniem jest przedstawienie emocji towarzyszących Parze Młodej w tym niezwykłym dniu. Dlatego postanowiłem ująć w reportażu także kilka fotografii z okresu przygotowań do ślubu. Zdjęcia przedstawiające Joannę poprawiającą makijaż, obejmowaną przez bliskich czy przeglądającą się w lustrze czy też fotografie Daniela, kiedy zakłada kamizelkę albo przypinającego spinki do mankietów emanują przede wszystkim nadzieją, szczęściem oraz nutką niepokoju. Następne zdjęcia przedstawiają już Natalię i Daniela na ślubnym kobiercu. Oprócz klasycznych ujęć Panny Młodej prowadzonej do ołtarza, momentu nałożenia obrączek, wypowiedzenia słów przysięgi czy pocałunku zdecydowałem się pokazać także reakcje rodziny i znajomych – ich szczęście i wzruszenie.

Ponieważ fotograf weselny Wrocław to także ja, towarzyszyłem również Młodej Parze podczas chwil szczęścia i… ulgi, że wszystko poszło dobrze, czyli wesela! Ujęcia Natalii i Daniela w trakcie pierwszego tańca czy całej rodziny i znajomych skupionych na wspólnej zabawie chwytają za serce i wzbudzają wzruszenie. Część zdjęć z reportażu to fotografia ślubna czarnobiała Wrocław idealnie nadaje się do zastosowania tej techniki. Czerń i biel dodają zdjęciom powagi i uroczystego nastroju.