Fotograf ślubny Bytom – Łukasz Gromolak – zdjęcia ślubne Bytom

Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa ślubnego w Bytomiu, który lubi naturalne kolory, jasne i kontrastowe zdjęcia ślubne, dynamiczne kadry – doskonale trafiłaś lub trafiłeś! Z tej strony Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Bytom. Jakie usługi możesz u mnie zamówić? Pary Młode najczęściej zamawiają reportaż ślubny (czyli zdjęcia ślubne, z przygotowań, ślubu i wesela). Wykonuję także sesje plenerowe w innym terminie, niż dzień ślubu i przyjęcia – sesje narzeczeńskie i plenery ślubne, w kraju oraz za granicą.

Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio fotografa ślubnego, oferty fotografii ślubnej oraz zapoznania się z tym, co jest dla mnie ważne w fotografowaniu ślubów i wesel, nie tylko w mieście Bytom :)

Fotograf ślubny Bytom – jak fotografuję ślub i wesele?

Przeczytaj, jak fotografuję ślub i wesele. Jako fotograf ślubny Bytom zwykle rozpoczynam fotografowanie od porannych (lub południowych) przygotowań. Zdjęcia mogą zostać wykonane w domu (lub w domach, jeśli para młoda ubiera i przygotowuje się oddzielnie) lub w hotelu. Następnie fotografuję ceremonię ślubną (kościelną, cywilną lub humanistyczną) – w kościele, w plenerze, na terenie hotelu lub restauracji lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Na weselu zwykle jestem obecny do godziny 00:30 (czyli do końca oczepin). Czasem kończę pracę już o godzinie 22-23.

W dniu ślubu wykonuję zawsze krótką sesję plenerową dla Pary Młodej – to ok. 10-20 minut fotografowania w okolicy sali weselnej. Jako fotograf ślubny Bytom, podczas wesela (zwykle po obiedzie lub np. między 1, a 2 blokiem muzycznym) wykonuję zdjęcia grupowe, rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby.

Dodatkowymi usługami, które możecie u mnie zamówić, są:

 • sesja narzeczeńska
 • plener ślubny w innym terminie
 • fotoksiążki ślubne (albumy ślubne w eleganckiej oprawie)

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Bytom. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów na profesjonalne zdjęcia ślubne!

Fotografia ślubna Bytom – oferta i cennik fotografii ślubnej

Poniżej znajduje się oferta i cennik fotografii ślubnej. Moja oferta fotografii ślubnej obejmuje do 12 godzin fotografowania w dniu ślubu i wesela (lub maksymalnie do 14 godzin, w wariancie rozszerzonym). Fotografia ślubna Bytom – mogę być także obecny krócej podczas dnia ślubu, np. 4-8 godzin. Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej – w przypadku pytań lub chęci rezerwacji terminu proszę o kontakt mailowy (gromolak@gmail.com) lub telefoniczny +48 607 265 770

Zdjęcia ślubne Bytom

Fotografia ślubna Bytom – każdy ślub i wesele to niepowtarzalne wydarzenie, które chcę udokumentować! To wyjątkowy dzień w życiu Pary Młodej i wszystkich zaproszonych gości. Zdjęcia ślubne to ważna pamiątka – oglądana po latach wzrusza, przywołuje wspomnienia.

Na tej stronie (historie ślubne) możesz obejrzeć pełne reportaże ślubne – zdjęcia ze ślubów i przyjęć lub wesel. Jako fotograf ślubny Bytom zdjęcia wykonuję zawsze z pełnym zaangażowaniem i daję z siebie 500%, aby Para Młoda była w pełni usatysfakcjonowana z każdego etapu współpracy, aby fotografia ślubna Bytom w moim wykonaniu była tym, co będziecie długo i z radością wspominać.

Łukasz Gromolak – fotograf na wesele

Fotograf na wesele – Łukasz Gromolak – fotografuję nie tylko te największe uroczystości (na 100, 200 lub 300 osób), ale także mniejsze przyjęcia – np. takie na 10-20 gości. Jeśli organizujesz ślub i przyjęcie lub wesele i potrzebny Ci profesjonalny fotograf, który udokumentuje Twój wyjątkowy dzień ślubu, zapraszam do kontaktu! :)

Sesja ślubna Bytom – w dniu ślubu czy w innym terminie?

Kiedy powinna zostać zrealizowana sesja ślubna w mieście Bytom? W dniu ślubu i wesela, czy w innym terminie?

Sesja w dniu ślubu – taką sesję ślubną staram się wykonać podczas każdego ślubu i wesela. Do takiej sesji ślubnej nie trzeba się specjalnie przygotowywać ani jej planować – wychodzimy na chwilę z sali weselnej, np. w okolicy zachodu słońca, aby wykonać 10-20 pięknych zdjęć ślubnych.

Sesja w innym terminie – takie zdjęcia możemy wykonać zarówno w kraju, jak i za granicą. Nie ogranicza nas ani termin, ani lokalizacja. Taka sesja plenerowa trwa ok. 2-3 godziny (lub dłużej, jeśli jest taka konieczność). Jest bardziej różnorodna, obejmuje więcej lokalizacji, z takiej sesji trafi do Was więcej zdjęć ślubnych.

Sesja narzeczeńska Bytom

Czym jest sesja narzeczeńska? Bytom oferuje nam wiele wyjątkowych miejsc, w których możemy się spotkać i spędzić razem ok. 2-2.5 godzin na sesji zdjęciowej. Taka sesja plenerowa to pokazanie czasu Waszego narzeczeństwa, Waszej relacji i Was samych. Z sesji narzeczeńskiej otrzymacie nie tylko piękne zdjęcia (ok. 40 fotografii), ale także piękne wspomnienia. Jeśli szukasz fotografa ślubnego, który wykonuje również sesje narzeczeńskie, zapraszam do kontaktu.

Zależy mi, abyście z sesji ślubnej lub narzeczeńskiej mieli piękne wspomnienia! Abyście przeżyli sesję bez stresu i napięcia. Moją rolą jest Was odpowiednio pokierować, ustawić i przygotować, abyście czuli się komfortowo przed obiektywem.

Reportaż ślubny, w którym się zakochasz!

Zależy mi na tym, aby reportaż ślubny, który dla Was wykonam w mieście Bytom, był dla Was pamiątką na długie lata. Chcę sfotografować Was, Waszych gości, wystrój miejsca ślubu i wesela tak, jak sam chciałbym, aby dla mnie fotograf ślubny wykonał usługę. „Reportaż, w którym się zakochasz” – takie hasło przyświeca mi podczas realizacji usług.

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego? Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego w Bytomiu nie jest łatwym zadaniem. Przeczytaj, na co dokładnie zwrócić uwagę:

 • czas oczekiwania na zdjęcia ślubne
 • profesjonalny fotograf ślubny powinien pracować na podstawie umowy, powinien prowadzić firmę, wystawiać faktury, przyjmować przelewy
 • wybierz fotografa ślubnego w Bytomiu, który pomoże Ci w ustaleniu harmonogramu ślubu i wesela, doradzi, o której godzinie wykonać sesję plenerową, gdzie wykonać zdjęcia grupowe i rodzinne
 • wybór fotografa ślubnego to kwestia indywidualnych preferencji – sprawdź, czy zdjęcia Ci się podobają
 • zobacz, jak fotograf prezentuje się w mediach społecznościowych, jak się wypowiada
 • przeczytaj opinie o fotografie, zapytaj pary młode, które już korzystały z jego usług o to, jak się z nim pracowało
 • zapytaj sale weselne o konkretnych usługodawców, których polecają
 • idealnego fotografa poznasz po tym, że fotografia ślubna jest dla niego całym życiem!
 • dobrego fotografa ślubnego w Bytomiu poznasz po tym, że jest zaangażowany i chce pomóc Parze Młodej – i swoją usługą i np. w zaplanowaniu dnia ślubu i wesela
 • spośród fotografów ślubnych wybierz tego, który ma profesjonalną stronę, bogate portfolio, który chętnie prezentuje pełne reportaże ślubne
 • zastanów się, czy styl fotografii, który prezentuje fotograf, Ci odpowiada
 • jak o sobie samym i innych Parach Młodych mówi sam fotograf? To także ma znaczenie

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne? Reportaż ślubny będzie dla Was dostępny już w ciągu 30 dni od dnia ślubu. Zdjęcia trafią do Was w formie galerii online zabezpieczonej hasłem. Otrzymacie także ode mnie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia.

Fotograf ślubny Bytom – zdjęcia często gotowe są jeszcze szybciej, do 2-3 tygodni. Staram się, aby fotografia ślubna Bytom była gotowa w najkrótszym możliwym terminie.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia w przypadku sesji plenerowych również wynosi do 30 dni.

Jeśli macie dodatkowe pytania, chętnie odpowiem na nie – proszę o kontakt.

Fotograf ślubny Bytom – dodatkowe usługi, które mogę dla Was wykonać

Jakie są dodatkowe usługi, które mogę dla Was wykonać jako profesjonalny fotograf ślubny w mieście Bytom? Możemy spotkać się na sesji narzeczeńskiej, plenerze ślubnym (już po weselu) – zarówno w kraju, jak i za granicą. Chętnie także zaprojektuję dla Was fotoksiążki ślubne, abyście mogli cieszyć się zdjęciami w materialnej formie.

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny w Bytomiu. Pracuję nie tylko na Śląsku. Z moich usług możesz skorzystać w całej Polsce.

Fotograf ślubny Bytom – kontakt

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Bytom. Jak możesz się ze mną skontaktować? Preferuję kontakt mailowy (proszę o przesyłanie wiadomości na adres gromolak@gmail.com). Jestem także dostępny pod numerem telefonu: +48 607 265 770

Możesz również wysłać do mnie wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na tej stronie.

Zdjęcia ślubne pełne emocji, pokazujące najważniejsze chwile z uroczystości oraz cały dzień ślubu – to najlepsze zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie. Nie wiesz jak zorganizować wesele? Jako fotograf ślubny chętnie Ci doradzę co zrobić, aby zorganizować ślub i wesele w niezapomniany sposób. Podczas tego wyjątkowego dnia nie ma miejsca na błędy lub kompromisy. Nie wiesz jak wybrać miejsce wesela? Chętnie dam Ci namiary na sprawdzonego wedding plannera, który doradzi Ci w zakresie wyboru odpowiedniej lokalizacji dopasowanej do Waszych potrzeb.