Fotograf ślubny Gniezno – fotografia ślubna Gniezno

Wyjątkowe zdjęcia ślubne, reportaż ślubny bez pozowania, nietuzinkowe sesje plenerowe wykonane w kraju lub za granicą, fotoksiążki ślubne w drewnianej lub skórzanej oprawie – to wszystko, co możecie u mnie znaleźć. To składa się na szerokie zagadnienie, jakim jest fotografia ślubna Gniezno. Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf ślubny Gniezno, który ma profesjonalne podejście reportażu w dniu ślubu i sesji ślubnych – zgłaszam swoją gotowość! Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej, portfolio i skontaktuj się ze mną, jeśli spodobają Ci się moje fotografie! Zadzwoń +48 607 265 770 lub wyślij wiadomość na gromolak@gmail.com

Możesz skontaktować się również ze mną za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie.

Fotograf ślubny Gniezno – sprawdź moje portfolio zdjęć ślubnych

Sprawdź moje portfolio zdjęć ślubnych. Jeśli poszukujesz fotografa, któremu bliskie są naturalne, jasne i nasycone kolory na zdjęciach ślubnych, który jest mobilny, lubi dokładnie wsłuchiwać się w potrzeby par młodych – zgłaszam swoją gotowość! :) Fotograf ślubny Gniezno – Łukasz Gromolak.

Fotografia ślubna Gniezno – oferta i cennik fotografii ślubnej w Gnieźnie

Poniżej znajdziesz cennik i ofertę fotografii ślubnej. Jako fotograf ślubny Gniezno mogę być z Wami obecny do 12 godzin w dniu ślubu i wesela. Jeśli będzie taka konieczność, usługi fotograficzne mogą być wykonywane do 14 godzin. Fotografia ślubna Gniezno, na terenie Gniezna – fotografuję także mniejsze uroczystości (np. takie na 10-20 osób). Na takich przyjęciach towarzyszę parze młodej przez 2-4 godziny.

Fotograf na ślub i wesele Gniezno – reportaż ślubny bez pozowania

Dobry fotograf ślubny Gniezno (którym jestem ;-) wykona dla Was profesjonalny reportaż ślubny bez pozowania! Postaram się wychwycić wiele niepozowanych momentów, wyjątkowych chwil, pokazać Wasze emocje, chwile wzruszeń i radości. Fotograf na ślub i wesele – zobacz, gdzie jeszcze fotografuję.

Chętnie wykonam zdjęcia ślubne w miastach: Poznań, Września, Środa Wielkopolska, Śrem, Kościan, Szamotuły, Murowana Goślina. Fotografia ślubna Gniezno to także: Pobiedziska, Czerwonak, Mosina, Oborniki. Wykonania reportaży ślubnych i sesji podejmuję się także tutaj: Wągrowiec, Skoki, Żnin, Witkowo, Stęszew, Czerniejewo,. Sesję ślubną i zdjęcia ślubne mogę wykonać w: Trzemeszno, Margonin, Rogoźno. Sesje ślubne i reportaże ślubne wychodzą najpiękniej w: Chodzież, Strzałkowo, Rakoniewice, Opalenica. Fotografowie ślubni chętnie odwiedzają Suchy Las, Kłecko, Miłosław, Kostrzyn, Bydgoszcz.

Fotograf ślubny Łukasz Gromolak – zapraszam serdecznie do kontaktu.

Zdjęcia ślubne Gniezno

Interesują Was profesjonalne, naturalne i romantyczne zdjęcia ślubne Gniezno? Zapraszam do kontaktu! Chętnie przedstawię Wam szczegółową wycenę – oferta przygotowana przeze, dotycząca fotografowania w Gnieźnie lub na terenie innych, sąsiednich miast to coś, co wybierze każda para młoda, dla której ważny jest profesjonalizm na każdym etapie współpracy, fotografie wykonane z pasją dla klientów.

Fotografia ślubna Gniezno – najczęściej zadawane pytania

Jakie są najczęściej zadawane pytania, które otrzymuję jako fotograf ślubny Gniezno? Co jest najważniejsze w fotografii ślubnej? Czym powinna być fotografia ślubna Gniezno? Jak podchodzę do sesji ślubnych? Dlaczego fotoksiążki ślubne warto zobaczyć na własne oczy?

Ile trwają sesje ślubne?

Sesje ślubne w dniu ślubu trwają ok. 10-20 minut. Wykonywane są w okolicy lub na terenie sali weselnej.

Sesja plenerowe w innym terminie trwają ok. 2-3 godziny. Mogą zostać wykonane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają takie sesje, sprawdź moje portfolio i pełne historie.

Czy mam uprawnienia do fotografowania w kościele

Tak, posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele rzymskokatolickim. Mam specjalną legitymację, wydaną przez kurię. Bezterminową, ważną na terenie całego kraju.

Ile czeka się na zdjęcia ślubne Gniezno?

Czas oczekiwana na gotowy reportaż ślubny – czyli zdjęcia ślubne ze ślubu i wesela wynosi do 30 dni. Na zdjęcia ślubne czeka się maksymalnie 1 miesiąc. Jeśli zależy Wam na tym, aby gotowe fotografie były do Was dostarczone szybko – dajcie znać! Postaram się przygotować gotowe zdjęcia już w 2-3 tygodnie.

Czy nasz termin ślubu jest dostępny?

Proszę o kontakt telefoniczny +48 607 265 770 lub mailowy (gromolak@gmail.com) aby sprawdzić, czy Wasz termin ślubu jest u mnie dostępny.

Jeśli będę wolny w tym terminie, chętnie przyjadę do Was jako fotograf ślubny Gniezno, aby wykonać dla Was fotografie ze ślubu i wesela (oraz sesji w plenerze), które będą wyjątkową pamiątką na długie lata. Które będę przedstawiać Wasze szczęście, Waszą miłość, Wasz czas oczekiwania na wspólne życie, które właśnie się rozpoczęło.

Jak pracuję jako fotograf ślubny Gniezno?

Jako fotograf ślubny pracuję już od ponad 10 lat dokumentując śluby i wesela na terenie całej Polski oraz za granicą. Posiadam doświadczenie przy pracy i nad małymi, kameralnymi uroczystościami i nad tymi największymi. Jeśli jest taka konieczność, to zatrudniam dodatkowych fotografów przy pracy nad największymi wydarzeniami (np. weselami na 200-300 osób). To najlepsze rozwiązanie, aby wykonać usługę na najwyższym poziomie. Zadowolenie Klienta, udokumentowane najpiękniejsze wspomnienia – to są dla mnie bardzo istotne kwestie.

Jak wykonuję zdjęcia grupowe na weselu

Podczas wesela proponuję, abyśmy wykonali zdjęcia grupowe we wcześniej określony sposób i w konkretnym momencie, który będzie komfortowy i dla Was i dla Waszych gości. Dobrym momentem jest czas po obiedzie, przed tańcami. Proponuję, abyśmy wykonali zdjęcia grupowe i rodzinne na wszelkie możliwe sposoby. To będzie piękna pamiątka i dla Was i dla Waszych gości.

Fotograf ślubny Gniezno – Łukasz Gromolak – kontakt do fotografa ślubnego

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia ślubne i blisko jest Wam do mojej oferty – zapraszam serdecznie do kontaktu i wspólnej podróży w świat fotografii ślubnej. Fotograf ślubny Gniezno – Łukasz Gromolak. Poniżej znajdziesz kontakt do mnie. Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo. Możesz także wysłać wiadomość za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie. Do usłyszenia!

  • tel. +48 607 265 770
  • e-mail: gromolak@gmail.com