Fotograf ślubny Rawicz – oferta i cennik fotografii ślubnej w Rawiczu

Cześć! Mam na imię Łukasz i fotografuję śluby. Możesz mnie znaleźć w internecie m.in. na frazę: „fotograf ślubny Rawicz” lub „fotografia ślubna Rawicz”. Mieszkam niedaleko. Chętnie podejmę się wykonania fotografii ślubnej, nie tylko w Rawiczu. Na tej stronie znajduje się moja oferta i cennik. Moje pakiety obejmują do 12 lub do 14 godzin fotografowania na ślubie i weselu.

Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio fotografii ślubnej. Jak możesz się ze mną skontaktować?

 • telefonicznie: +48 607 265 770
 • mailowo: gromolak@gmail.com

Do usłyszenia!

Ile kosztuje fotograf na wesele w Rawiczu? Oferta i cennik

Ile dokładnie kosztuje fotografowanie na ślubie, weselu i przyjęciu w Rawiczu? Poniżej znajduje się moja oferta i cennik z podziałem na pakiety. Fotografuję nie tylko duże wesela i przyjęcia, ale również kameralne uroczystości (do 2 lub 4 godzin).

Fotograf ślubny Rawicz – profesjonalna fotografia ślubna Rawicz

Profesjonalna fotografia ślubna Rawicz – pracując jako fotograf ślubny Rawicz pragnę wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Uwielbiam, jak klienci są w pełni zadowoleni z reportażu lub sesji, którą dla nich wykonuję. Fotografia ślubna Rawicz to nie tylko reportaż, ale także sesje plenerowe. Spotkajmy się na sesji narzeczeńskiej lub poślubnej w Rawiczu.

Zdjęcia ślubne Rawicz, które pokochasz!

Pracując jako fotograf ślubny Rawicz tak dokumentuję ślub, wesele i przyjęcie jak sam chciałbym, aby dla mnie wykonano zdjęcia ślubne. „Reportaż, który pokochasz” – to hasło przyświeca mi, gdy dokumentuję Waszą miłość i radość.

Sesja ślubna Rawicz, sesja narzeczeńska Rawicz – czy warto?

Wykonuję także sesje w plenerze. Romantyczna sesja ślubna lub sesja narzeczeńska w mieście Rawicz to moja specjalność! Czy warto zdecydować się na dodatkową sesję w innym terminie?

 • zamów sesję narzeczeńską, jeśli chcesz, abym udokumentował Wasz czas narzeczeństwa, jeśli chcesz sprawdzić, jak czujesz się przed obiektywem lub chcesz bliżej poznać fotografa ślubnego
 • zamów sesję poślubną w innym terminie, jeśli zależy Ci na dodatkowych zdjęciach ślubnych z innej lokalizacji (np. w górach, w dużym mieście lub za granicą)

Jak zostałem profesjonalnym fotografem ślubnym?

Jak zostałem fotografem ślubnym? Zacząłem nieśmiało, od dokumentowania życia codziennego. Pierwsze pytania od znajomych o możliwość zrobienia zdjęć na ich ślubie i weselu spowodowały, że bardziej zainteresowałem się tym na poważnie. Pierwsze zlecenia przerodziły się w kolejne. Nim się spostrzegłem, wykonywałem usługi dla klientów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Obecnie pracując jako fotograf ślubny Rawicz wykonuję zdjęcia ślubne i w Polsce i poza granicami kraju.

Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty!

Jak wybrać fotografa ślubnego w Rawiczu?

Nie wiesz, jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego w Rawiczu? Przeczytaj mój poradnik

 • spośród fotografów ślubnych wybierz tego, który ma bogate portfolio, ciekawą ofertę
 • wielu fotografów ślubnych traktuje zdjęcia ślubne jako dodatkowe, weekendowe zajęcie – takich unikaj!
 • przeczytaj opinie o fotografach ślubnych w internecie
 • spotkaj się z fotografem, omów plan ślubu i wesela
 • unikaj ekip foto video – prawdopodobnie osiągniesz lepszy efekt wybierając usługodawców, którzy zajmują się tylko jedną dziedziną
 • zobaczcie sami, czy zdjęcia ślubne są pełne emocji, naturalnych i niepozowanych momentów – obejrzyjcie pełne reportaże ślubne, które fotograf wykonuje dla klienta
 • spośród fotografów ślubnych wybierajcie tych, którzy mają firmę, działają legalnie

Fotografia ślubna Rawicz – jeśli zależy Wam na profesjonalnej usłudze, jeśli chcecie, aby fotograf ślubny Rawicz wykonał usługę na 300% – zaufajcie profesjonaliście, który wie, jak wykonać dla Was zdjęcia ślubne Rawicz w każdych okolicznościach i warunkach oświetleniowych.

Ile czeka się na gotowe zdjęcia ślubne?

Czas oczekiwania na gotowe (wyretuszowane) zdjęcia ślubne wynosi u mnie do 1 miesiąca. W tym czasie otrzymacie ode mnie:

 • galerię online na hasło – tutaj znajdą się zdjęcia poddane obróbce i retuszowi
 • pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia ślubne (link do google drive)

O co warto zapytać fotografa ślubnego?

Wybierając fotografa ślubnego sprawdź jego portfolio, opinie w internecie. Przeczytaj, o co warto go zapytać na spotkaniu – na żywo lub online.

 • czy fotograf na indywidualne podejście do fotografowania ślubów i wesel
 • czy prowadzi firmę, czy działa legalnie i wystawia paragony
 • obejrzyj pełny reportaż ślubny w jego wykonaniu, najlepiej z sali weselnej, w której planujesz przyjęcie
 • zwróć uwagę, jak fotografuje detale, jak wykonuje portrety, czy lubi wieloplany, czy jego kolory na zdjęciach ślubnych oddaja rzeczywistość
 • zapytaj, czy wykona dla Was sesję narzeczeńską lub plener ślubny w innym terminie
 • dowiedz się, czy jest odpowiednio przygotowany do fotografowania uroczystości, czy ma profesjonalny sprzęt, legitymację uprawniającą go do fotografowania w kościele

Fotografia ślubna Rawicz – gdzie jeszcze pracuję w okolicy?

Fotografia ślubna to nie tylko Rawicz! Zobacz, gdzie jeszcze pracuję w okolicy dokumentując śluby i wesela dla zakochanych Par Młodych! Jako fotograf ślubny chętnie odwiedzam m.in. Leszno, Gostyń, Góra, Kościan, Śrem, Krotoszyn, Jarocin, Milicz, Wągrowiec, Ostrów Wielkopolski. Fotografia ślubna to również Wolsztyn, Poznań, Września, Kalisz, Konin, Trzcianka, Pleszew, Gniezno, Pniewy, Środa Wielkopolska. Miejska Górka – także tutaj mogę dla Was wykonać zdjęcia jako fotograf ślubny. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą! :)