Fotograf ślubny Piła – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Piła

Interesuje Was profesjonalna fotografia ślubna w mieście Piła? Doskonale trafiliście! Wykonuję zdjęcia ślubne przedstawiające Wasze śluby i wesela. Możecie również skorzystać u mnie z usług dodatkowych – wykonuję sesje narzeczeńskie, plenery ślubne – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracując jako fotograf ślubny Piła dbam o to, aby każdy reportaż ślubny, który wykonuję dla Par Młodych, był wyjątkowy, nietuzinkowy i na najwyższym poziomie.

Z fotografią ślubną jestem związany od ponad 10 lat. Uwielbiam w fotografii ślubnej kontakt z młodymi parami, gościami weselnymi, poznawanie nowych miejsc. W dniu ślubu stawiam na niepozowany reportaż ślubny – ingeruję wyłącznie na tyle, na ile jest to konieczne (np. wykonując zdjęcia grupowe, rodzinne, sesję plenerową w dniu ślubu, pomagając podczas przygotowań ślubnych).

Fotograf ślubny Piła – jak fotografuję ślub i wesele?

Pracując jako fotograf ślubny Piła fotografuję zarówno te mniejsze śluby i przyjęcia (np. takie, na których jest 20-30 osób), te średnie oraz te największe, w których uczestniczy 200-300 gości. W fotografii ślubnej stosuję sprawdzony sprzęt i metody pozwalające osiągać mi najlepsze rezultaty.

W dniu ślubu zwykle towarzyszę parom młodym do 12 godzin – np. od 12:30 do 00:30 lub od 10 rano do godz. 22 wieczorem. Fotografia ślubna Piła – Możecie zamówić u mnie sesje narzeczeńskie i sesję ślubną w innym terminie. Wykonuję także fotoksiążki – szczegóły podane są pod koniec niniejszego artykułu.

Fotografia ślubna Piła – sprawdź moje portfolio zdjęć ślubnych

Zobacz, jaka fotografia ślubna jest mi bliska, jak obrabiam zdjęcia, jak fotografuję młode pary. Sprawdź moje portfolio zdjęć ślubnych – w fotografii ślubnej stosuję naturalne kolory, lubię jasne, kontrastowe zdjęcia.

Fotograf na wesele Piła – romantyczne zdjęcia ślubne, które pokochasz!

Pracując jako fotograf ślubny Piła chcę wykonywać dla Was naturalne, romantyczne i wzruszające zdjęcia ślubne, które pokocha każdy, kto będzie je oglądał! Jeśli znacie już termin ślubu i wesela – koniecznie dajcie znać. Jeśli mam wolny termin, chętnie przedstawię Wam szczegółową i spersonalizowaną ofertę.

Opinie o fotografie ślubnym

Interesuje Cię, co piszą o mnie Pary Młode, które skorzystały z moich usług? Przeczytaj stronę O MNIE. Znajdziesz tam opinie o fotografie ślubnym. Jeszcze więcej opinii znajdziecie poniżej:

https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Ile kosztuje fotograf ślubny Piła? Sprawdź ofertę i cennik

Poniżej znajduje się oferta i cennik fotografowania ślubów i wesel na terenie miasta Piła. Przeczytaj, ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny Piła, na terenie Piły. Fotografia ślubna Piła – jeśli będzie Wam zależeć na indywidualnej wycenie np. w sytuacji, w której organizujecie mniejszy ślub i przyjęcie (np. na 10-20 osób) – dajcie znać! Przedstawię Wam indywidualną wycenę.

Ile czeka się na gotowe zdjęcia od fotografa ślubnego w Pile?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne od fotografa ślubnego w Pile, którym również jestem ;-) wynosi do 30 dni od dnia ślubu. Tyle samo czeka się u mnie na gotowe sesje plenerowe.

Wybierając fotografa ślubnego pamiętajcie, że czas oczekiwania na zdjęcia ślubne u profesjonalistów nie powinien być zbyt długi – o ile terminy do 3 m-cy są akceptowalne, o tyle dłuższe (np. półroczne) są według mnie nie do zaakceptowania i świadczą o tym, że to nie jest dobry fotograf – jego workflow jest w jakiś sposób zaburzony. Fotografowie, u których widać profesjonalizm i lata doświadczenia

Fotografie ślubne Piła – ile zdjęć ślubnych do Was trafi?

Ile dokładnie zdjęć ślubnych do Was trafi? Zwykle fotografuję do 12 godzin podczas dnia ślubu i wesela dokumentując piękne chwile, które będą pamiątką na całe życie. Fotografie ślubne Piła – otrzymacie minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi. Jeśli pracuję dłużej, np. do 14 godzin, zdjęć tych będzie więcej.

Dokumentuję także bardziej kameralne uroczystości, np. takie, na których jest 10-20 osób. Na takim przyjęciu mogę być obecny np. 2, 3 lub 4 godziny. Liczba zdjęć z takiego wydarzenia (np. na terenie Piły) może wynieść 100-200 fotografii.

Pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia ślubne Piła

Wykonując dla Was reportaż ślubny dostarczam Wam w pierwszej kolejności fotografie ślubne poddane retuszowi. Otrzymujecie ode mnie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne w mieście Piła. Być może na takich dodatkowych zdjęciach ślubnych znajdziecie ciekawe kadry, których nie uwzględniłem w pakiecie zdjęć ślubnych poddanych obróbce i retuszowi.

Sesje ślubne za granicą – czy warto?

Sesja plenerowa za granicą to doskonały pomysł dla każdej młodej pary, która lubi przygody! Takie sesje plenerowe mogą zostać wykonane np. we Włoszech, w Hiszpanii, na Islandii lub w Grecji. Czy warto? Jeśli lubicie podróże i zależy Wam na tym, aby sesje ślubne wyglądały inaczej niż te, które jesteśmy w stanie wykonać w Polsce, to zapraszam serdecznie do zamówienia u mnie takiej sesji plenerowej.

Sesja ślubna – w dniu ślubu czy w innym terminie?

Wykonując sesje zdjęciowe w dniu ślubu (plener ślubny) jestem w stanie dostarczyć Wam 15-30 różnorodnych zdjęć z sesji wykonanej np. na terenie ogrodu sali weselnej, która trwa 10-20 minut. Sesja w plenerze w innym terminie trwa dłużej, kilka godzin (zwykle ok. 2-3 godzin) i jest bardziej różnorodna, mamy możliwość wykonać sesję zdjęciową w wielu lokalizacjach, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Czym fotografuje fotograf ślubny Piła?

Jestem fotografem ślubnym, który od dawna jest związany z marką Canon. Obecnie fotografuję Canonami R6 używając wielu jasnych i stałoogniskowych obiektywów. Pracując jako fotograf ślubny Piła obrabiam zdjęcia ślubne w adobe lightroom i capture one.

Fotoksiążki ślubne – album klasy premium

Macie możliwość zamówienia u mnie fotoksiążek ślubnych – album klasy premium to coś, co będzie robić wrażenie na każdym oglądającym Wasz album ślubny. Wykonuję fotoksiążki ślubne w rozmiarach: 20×30 cm, 25×38 cm, 30×40 cm. Istnieje możliwość zamówienia produktów kwadratowych: 20×20 cm, 25×25 cm, 30×30 cm.

Dostępne materiały opraw:

 • drewno
 • skóra naturalna
 • eko-skóra
 • tkanina introligatorska

Sesja narzeczeńska Piła, sesja ślubna Piła

Sesja narzeczeńska w mieście Piła to doskonały pomysł dla zakochanych! Spotkajmy się na 2-godzinny spacer podczas którego wykonam dla Was wyjątkowe zdjęcia plenerowe. Takie sesje narzeczeńskie pozwolą Wam się także bliżej zaprzyjaźnić z obiektywem.

Sesja ślubna Piła – sesję ślubną możecie zamówić w dowolnym momencie, już po ślubie. Często wykonuję takie poślubne sesje portretowe np. w rocznicę ślubu.

Fotografia ślubna Piła – wybór fotografa ślubnego w Pile

Zobaczcie, dlaczego wybór fotografa ślubnego w Pile to nie przelewki! Przeczytajcie mój krótki poradnik dotyczący ważkiej kwestii, jaką jest fotografia ślubna Piła

 • wybierajcie fotografów, którzy mają bogate portfolio, którzy na fotografiach, podczas realizacji zlecenia, przedstawiają miłość, radość, prawdziwe emocje, chwile wzruszeń i wyjątkowych momentów
 • dokładnie zapytaj, ile zdjęć zostanie wykonanych na ślubie i weselu, jaka liczba lub ilość zdjęć do Was trafi
 • sprawdź umiejętności fotografa ślubnego, jego doświadczenie, zapytaj, jak długo pracuje jako fotograf ślubny, czym jest dla niego fotografia ślubna, co jest w życiu najpiękniejsze ;-)
 • dokładnie zapoznaj się z treścią oferty, zobacz, co fotograf ma do zaoferowania dla klienta lub klientów, jak wygląda jego studio
 • istnieją fotografowie ślubni traktujący swoją pracę dorywczo, takich unikaj ;-)
 • spotkaj się z fotografem, obejrzyj pełne reportaże ślubne, fotoksiążki
 • przeczytaj opinie w internecie, zobacz, jak wykonuje zdjęcia w plenerze
 • spośród fotografów wybierz tego, z którym dobrze Ci się rozmawia, z którym nadajecie na tych samych falach