Fotograf ślubny Milicz – fotografia ślubna Milicz

Cześć! Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalna fotografia ślubna Milicz – doskonale trafiliście! :-) Z tej strony Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Milicz. Chętnie zostanę Waszym fotografem ślubnym – z przyjemnością udokumentuję dzień Waszego ślubu i wesela w wyjątkowy i nietuzinkowy sposób. Pracuję nie tylko na terenie Milicza, możecie spotkać mnie na całym Dolnym Śląsku. Reportaż ślubny, sesja narzeczeńska, plener ślubny – z takich usług możecie u mnie skorzystać. Z fotografią ślubną jestem związany od wielu lat, wykonując usługi fotograficzne na terenie Polski i za granicą.

Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty i do kontaktu: telefonicznego: +48 607 265 770 lub mailowego gromolak@gmail.com

Fotograf ślubny Milicz – Łukasz Gromolak – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o mnie oraz o tym, jak fotografuję. Fotograf ślubny Milicz – Łukasz Gromolak.

 • praca dla Par Młodych to dla mnie prawdziwa przyjemność i zaszczyt
 • lubię podróże, wyzwania, uwielbiam, gdy mogę sprostać najwyższym oczekiwaniom
 • fotografuję dynamicznie, nie uciekają mi żadne momenty, staram się być uważnym obserwatorem
 • stawiam na spontaniczność, emocje i prawdziwe chwile
 • lubię fotografować pod słońce, zwłaszcza późnym wieczorem ;-)
 • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele – mam specjalną legitymację
 • fotografuję zarówno te kameralne przyjęcia, jak i te największe wesela na 200-300 osób
 • pracuję na profesjonalnym i dyskretnym sprzęcie
 • wykonuję sesje plenerowe w Polsce i za granicą

Więcej informacji o mnie (wraz z opiniami par młodych) znajdziesz na stronie O MNIE.

Profesjonalna fotografia ślubna Milicz – jak fotografuję na ślubie i weselu?

Chętnie uwieczniam w kadrach wyjątkowe chwile na Waszych uroczystościach. Bardzo zależy mi na zachowaniu naturalności zdjęcia. Jako fotograf na wesele ingeruję podczas reportażu na tyle, na ile jest to konieczne (np. ustawiając gości przy zdjęciach grupowych). Profesjonalna fotografia ślubna Milicz to obserwowanie wydarzeń w dyskretny sposób. Jak jeszcze fotografuję na ślubie i weselu?

 • Podczas dnia ślubu staram się wykonać krótką sesję plenerową dla Młodej Pary (jeśli pozwala na to pogoda i harmonogram dnia wesela)
 • Przywiązuję dużą wagę do zdjęć grupowych i rodzinnych
 • Podczas ceremonii poruszam się cicho i dyskretnie
 • Na weselu wykonam wiele zdjęć ślubnych z lampami błyskowymi, dbając o różnorodność kadrów
 • Sesja plenerowa może być wykonana w dowolnym terminie i w Polsce i za granicą. Sesja zdjęciowa zwykle trwa 2-3 godziny.

Fotograf na wesele Milicz – wybierz profesjonalistę

Organizując ślub i wesele w Miliczu nie można iść na kompromisy. Wybierz profesjonalistę, który pięknie udokumentuje Twój ślub i wesele w mieście Milicz. Posiadam ogromne doświadczenie w fotografii ślubnej – dokumentuję śluby i wesela już od ponad 10 lat. Profesjonalna fotografia ślubna w moim wykonaniu to nie tylko dbałość o jakość reportażu, ale także staranna praca, której nie widać (m.in. dokładna archiwizacja zdjęć ślubnych).

Moje studio fotograficzne stawia na pełne zadowolenie Par Młodych. Jako fotograf na wesele dbam o to, aby na fotografiach pokazywać i Pary Młode i wszystkich gości uczestniczących w wydarzeniu. Wykonując fotografie podczas zlecenia stawiam na kreatywność, naturalność i radość. Chcę pokazywać piękną atmosferę, naturalne sytuacje i niepozowane momenty zamieniając je w wyjątkowe obrazy pełne pozytywnej energii.

Fotografuję ludzi kreatywnie i dyskretnie, starając się pozostawać niezauważony jako dobry fotograf. Nierzadko inni fotografowie zbytnio rzucają się w oczy. Ja, jako fotograf na wesele, staram się wtopić w tłum i być częścią wydarzenia! :)

Zdjęcia ślubne Milicz, które wzruszają

Gdzie jeszcze mogą powstać zdjęcia ślubne Milicz, które wzruszają? Jako fotograf ślubny odwiedzam m.in. miasta: Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Oleśnica, Trzebnica, Środa Śląska, Rawicz, Krotoszyn, Głogów, Legnica, Góra, Śrem, Leszno. Chętnie podejmuję się wykonania fotografii ślubnej w miastach: Kalisz, Ostrowiec Świętokrzyski, Opole, Kluczbork. Sesja zdjęciowa lub reportaż ślubny obejmuje także takie lokalizacje, jak np. Brzeg, Namysłów, Wołów, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Jawor, Lubin, Żmigród, Żarów. Usługi fotograficzne chętnie wykonuję także tutaj: Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Polkowice, Zawidów.

Czy wykonuję nowoczesne filmy ślubne? Aktualnie nie, skupiam się tylko na fotografowaniu. Kamerzysta na ślub i wesele – jeśli kogoś takiego szukacie, dajcie znać! Polecę Wam sprawdzonych usługodawców, aby nie tylko fotografia ślubna Milicz była na wysokim poziomie, ale również film ślubny spełniał Wasze oczekiwania!

Sesja ślubna nad jeziorem – sesje zdjęciowe na łonie natury

Milicz to wyjątkowe miasto otoczone przez liczne jeziora i lasy. Jeśli lubicie wędrówki i przygody, to możecie zamówić u mnie sesje zdjęciowe na łonie natury. Spotkajmy się na zachodzie słońca – sesja ślubna nad jeziorem będzie piękną pamiątką! Fotografia ślubna w takiej lokalizacji to pamiątka na lata.

Fotograf ślubny Milicz – kontakt do fotografa ślubnego w Miliczu

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa ślubnego w Miliczu (czyli do mnie ;-). Fotograf ślubny Milicz – Łukasz Gromolak. Jak możesz się ze mną skontaktować?

 • telefonicznie: +48 607 265 770
 • mailowo: gromolak@gmail.com
 • za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kontakt
 • osobiście, na spotkaniu przy kawie – mieszkam niedaleko ;-)

Fotograf na studniówkę Milicz – fotografowanie studniówki, zdjęcia studniówkowe w Miliczu

Możesz również mnie znaleźć w internecie na frazę: „fotograf na studniówkę Milicz”, ponieważ fotografuję także bale maturalne, nie tylko w Miliczu, ale także na terenie całej Polski. Fotografowanie studniówki Milicz to możliwość towarzyszenia młodym ludziom w ważnym etapie ich życia. Zdjęcia studniówkowe wykonuję z pasją i pełnym zaangażowaniem. Studniówka Milicz – moja oferta skierowana jest zarówno do tych najmniejszych grup, jak i do tych największych. Przy tych dużych wydarzeniach fotografują na studniówce razem z drugim fotografem.

Fotograf na komunię świętą Milicz – fotografia komunijna, zdjęcia na komunii

Oprócz fotografii studniówkowej i ślubnej bliska jest mi również fotografia komunijna Milicz. Jako fotograf na komunię świętą chętnie wykonam dla Was zdjęcia na komunii świętej w Miliczu. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele – mam specjalną legitymację. Zdjęcia komunijne będą lda Was dostępne w formie galerii online zabezpieczonej hasłem. Wykonując reportaż z komunii świętej dbam o to, aby pięknie sfotografować i każde dziecko i – w miarę możliwości – wszystkich gości obecnych w kościele.

Fotograf na ślub kościelny i cywilny Milicz – zdjęcia w kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego

Pracując jako fotograf ślubny Milicz dokumentuję i śluby kościelne i śluby cywilne m.in. w Miliczu. Możecie mnie również spotkać na ceremoniach humanistycznych, które najczęściej mają miejsce w plenerze. Wykonując zdjęcia ślubne w kościele lub w USC (Urzędzie Stanu Cywilnego) dbam o to, aby wykonać dla Was usługę na najwyższym poziomie, zdjęcia ślubne pełne emocji i prawdziwych momentów, które szczerze wzruszają i poruszają. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Fotograf Milicz – Łukasz Gromolak – do usłyszenia!