Fotografia ślubna Bielsko-Biała – fotograf ślubny Bielsko Biała

Zdjęcia ślubne bez zbędnego pozowania, próba uchwycenia ulotnych i niepowtarzalnych momentów – to u mnie znajdziecie. Bliska jest mi fotografia ślubna Bielsko-Biała, która w centrum stawia człowieka – Parę Młodą i wszystkich gości, którzy uczestniczą w weselu. Stawiam na jasne, kontrastowe i naturalne kolory. Jako fotograf ślubny Bielsko Biała cenię sobie kontakt z Parami Młodymi – zależy mi, aby każdy etap naszej współpracy układał się wyśmienicie! Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty fotografii ślubnej. Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia, możecie się ze mną skontaktować – telefonicznie: +48 607 265 770, mailowo: gromolak@gmail.com lub za pośrednictwem formularza na tej stronie.

Fotografia ślubna Bielsko Biała – portfolio fotografii ślubnej

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej – i na tej stronie, i tutaj. Zobacz, co jest dla mnie ważne i jak zajmuję się fotografią ślubną. Fotografia ślubna Bielsko Biała – do każdego reportażu ślubnego, nie tylko w Bielsku Białej, podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Przed ślubem spotykamy się na żywo lub online, aby omówić sobie cały dzień ślubu. Lubię naturalne zdjęcia ślubne, takie bez zbędnego pozowania, pokazujące dzień ślubu takim, jaki jest. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Fotograf ślubny Bielsko-Biała – jak fotografuję ślub i wesele?

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Bielsku Białej, który może dla Ciebie wykonać nie tylko reportaż ślubny, ale także plener ślubny (lub sesję narzeczeńską), to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Jak fotografuję ślub i wesele? Jako fotograf ślubny w mieście Bielsko-Biała dbam o to, aby być niewidocznym obserwatorem. Ingeruję tam, gdzie jest to konieczne (trochę podczas porannych przygotowań, podczas sesji w plenerze i podczas zdjęć grupowych, aby ustawić gości w korzystny sposób).

Moja oferta fotografii ślubnej skierowana jest zarówno do osób, które organizują duży ślub i wesele, jak i małe przyjęcie – np. na 20-30 osób.

Zdjęcia ślubne Bielsko Biała – Łukasz Gromolak, fotograf na ślub i wesele

Gdzie fotografuję? Możecie mnie spotkać nie tylko w Bielsku Białej. Jako fotograf na ślub i wesele obsługuję fotograficznie cały Śląsk (m.in. Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza). Zdjęcia ślubne (czyli reportaż ślubny) lub sesje plenerowe mogą zostać wykonane w mieście Bielsko Biała lub w innym, dowolnym miejscu, na terenie całej Polski.

Sesje plenerowe (sesje ślubne lub sesje narzeczeńskie) możemy wspólnie wykonać np. w Tatrach. Z Bielska Białej możemy udać się także w Karkonosze lub na Słowację lub do Czech. Jeśli nie są Wam straszne loty samolotem, zapraszam Was na sesję do Włoch lub np. na Islandię!

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Bielsko Biała. Przeczytaj więcej o moim podejściu do fotografowania oraz o mnie.

Sesja narzeczeńska czy sesja ślubna?

Wykonuję sesje plenerowe nie tylko na Śląsku, ale także na terenie całej Polski oraz za granicą. Sesja narzeczeńska odbywa się przed ślubem – to ok. 2-godzinny spacer, podczas którego wykonuję dla Was wiele pięknych zdjęć z tego wyjątkowego przedślubnego czasu. Sesja ślubna – w krótkiej formie – wykonywana jest zawsze w dniu ślubu. To ok. 10-20 minut fotografowania w okolicy miejsca wesela.

Album ślubny – czy warto?

Szukacie fotografa ślubnego, który wykona dla Was także album ślubny? Świetnie trafiliście! Znajdziecie w mojej ofercie fotoksiążki ślubne, które mogą zostać oprawione w drewno, skórę naturalną, eko-skórę lub tkaninę introligatorską. Czy warto zamówić taki album? W mojej ocenie zdecydowanie tak! Może to być prezent dla najbliższych – np. rodziców lub świadków.

Fotografia ślubna Bielsko Biała – to nie tylko zdjęcia w formie cyfrowej! Choć domyślnie dostarczam gotowe fotografie ślubne wyłącznie w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem, to każdego zapraszam do tego, aby zamówił fotoksiążki, które będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Oferta i cennik fotografii ślubnej

Moja oferta i cennik fotografii ślubnej skierowana jest zarówno do osób, które organizują duży ślub i wesele jak i do Par, które planują mniejsze przyjęcie w gronie najbliższych. Jako fotograf Bielsko chętnie pojawię się w Waszym domu, w kościele, w Urzędzie Stanu Cywilnego, na ślubie plenerowym – wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie. Na zdjęciach ślubnych z przyjemnością pokażę Waszą miłość! Reportaż będzie wspaniałą pamiątką dnia ślubu – nie tylko dla Was, ale i dla Waszych wszystkich zaproszonych gości.

Sesja plenerowa Bielsko Biała – jako fotograf ślubny Bielsko Biała mogę dla Was wykonać sesję ślubną na terenie miasta lub poza nim – w każdej lokalizacji, która jest Wam bliska i która nadaje się do zdjęć.

Wyjątkowy reportaż ślubny Bielsko Biała

Na terenie Bielska Białej znajdziemy wiele pięknych miejsc na organizację ślubu i wesela. Wybór sali weselnej jest równie ważny, jak wybór fotografa ślubnego, który pokaże prawdziwe emocje, który Pary Młode sfotografuje w wyjątkowy sposób. Wyjątkowy reportaż ślubny w mieście Bielsko Biała mogę wykonać w dowolnym miejscu – najważniejsza jest Wasza miłość i radość z otwarcia nowego etapu w Waszym życiu.

Fotografią zajmuję się od ponad 10 lat. Sfotografowałem już ponad 250 wesel m.in. na terenie Bielska Białej, Polski oraz za granicą. Jestem mobilnym fotografem ślubnym – nie boję się wyzwań i nowych miejsc. Najczęściej pracuję sam – jeśli jednak będzie taka konieczność, to na Waszym weselu pojawi się dodatkowy fotograf – mój asystent. Korzystam z pomocy drugiego fotografa przy uroczystościach większych niż te, na których pojawia się niż 180-200 gości.

Jak wybrać fotografa ślubnego w Bielsku Białej?

Nie wiesz, jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Bielsku Białej? Przeczytaj mój poradnik, pisany z perspektywy fotografa ślubnego (ale również Pana Młodego, który jest już po ślubie i sam szukał fotografa ślubnego).

  1. profesjonalny fotograf ślubny Bielsko Biała prowadzi firmę, wystawia faktury, działa legalnie
  2. dobry fotograf chętnie poleci Wam sprawdzone, wymarzone miejsce na organizację przyjęcia marzeń
  3. zwróćcie uwagę na opinie w internecie o danym fotografie ślubnym – fotograf ślubny powinien mieć wiele bardzo dobrych opinii
  4. fotografia ślubna Bielsko Biała w wykonaniu fotografa powinna być romantyczna, wzruszająca, ale także profesjonalna – sprawdźcie pełne reportaże ślubne, które fotograf wykonał, np. w Bielsku Białej
  5. spośród fotografów ślubnych wybierzcie takiego, który ma bogate portfolio, który nie boi się ciemnych i trudnych sal lub kościołów
  6. dokładnie opowiedz fotografowi jaki masz plan na ślub i wesele, wspólnie omówcie to, jak zostaną wykonane zdjęcia ślubne w Bielsku Białej
  7. dobry fotograf Bielsko powinien być związany z fotografią ślubną, to nie może być jego jedyne zajęcie, fotografia ślubna to powinno być jego i życie i pasja!
  8. fotografowie ślubni nie zawsze mają wolne terminy – sprawdź, czy Twój usługodawca jest dostępny w planowanym terminie wesela.
  9. powiedz dokładnie fotografowi czego szukasz, na czym Ci zależy. Fotografia ślubna Bielsko Biała to pamiątka na całe życie – wybierz mądrze i roztropnie!

Fotografia ślubna Bielsko Biała – najczęściej zadawane pytania

Jakie są najczęściej zadawane pytania, które otrzymuję jako fotograf ślubny Bielsko Biała? Przeczytaj i zobacz! :)

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne wynosi u mnie do 30 dni. Zarówno reportaż ślubny (np. wykonywany w Bielsku Białej), jak i gotową sesję ślubną lub sesję narzeczeńską dostarczę Wam najpóźniej do 1 m-ca od dnia realizacji usługi.

Jak dostarczam zdjęcia?

Zdjęcia ślubne, które dla Was wykonam, np. w Bielsku Białej, trafią do Was w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem. Jako fotograf Bielsko dostarczam zdjęcia w formie, która jest wygodna i dla Was i dla Waszych gości.

Czy otrzymamy wszystkie wykonane zdjęcia?

Tak, każda Para Młoda otrzyma ode mnie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia. Trafią one do Was w formie linku do google drive.

Pracuję sam, czy z drugim fotografem ślubnym?

Najczęściej fotografuję i pracuję sam. Jetem obecny razem z drugim fotografem ślubnym na największych weselach (tych, na których jest 180-200 osób lub więcej).

Sesja ślubna w dniu ślubu – ile trwa?

Sesja ślubna w dniu ślubu i wesela trwa ok. 10-20 minut. W tym czasie wykonam dla Was zdjęcia w okolicy sali weselnej, spróbujemy wspólnie złapać zachód słońca.

Fotograf ślubny Bielsko Biała – Łukasz Gromolak – kontakt

Jak możesz się ze mną skontaktować? Preferuję kontakt mailowy – proszę o przesyłanie wiadomości na gromolak@gmail.com Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie, pod numerem telefonu +48 607 265 770. Fotograf ślubny Bielsko-Biała – Łukasz Gromolak. Do usłyszenia i do zobaczenia na Waszym weselu! :)