Fotograf ślubny Radom – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne w Radomiu

Cześć! Mam na imię Łukasz i jestem fotografem ślubnym. Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem, aby udokumentować wyjątkowy dzień Waszego ślubu. Pracuję nie tylko w Radomiu, możecie mnie spotkać na ślubach, przyjęciach i weselach w całej Polsce. W fotografii ślubnej lubię naturalne i jasne kolory, kontrastowe zdjęcia ślubne, brak pozowania. W dniu ślubu mogę Wam towarzyszyć 12 godzin (lub maksymalnie 14, jeśli będzie taka konieczność). Wykonując zdjęcia ślubne dbam o to, aby nie tylko Para Młoda, ale także wszyscy zaproszeni goście byli w pełni zadowoleni ze zdjęć, które wykonam jako fotograf ślubny Radom :)

Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty fotografii ślubnej oraz do kontaktu.

Profesjonalny fotograf ślubny Radom – Łukasz Gromolak

Fotografie ślubne, które mogę dla Was wykonać w mieście Radom, to nie tylko reportaż ślubny, czyli zdjęcia wykonane w dniu ślubu i wesela. Jako profesjonalny fotograf ślubny mogę dla Was wykonać sesję narzeczeńską – przed ślubem lub plener poślubny – w dowolnym terminie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Łukasz Gromolak – cechuje mnie indywidualne podejście i do każdego zlecenia i każdej Pary Młodej. Wykonując zdjęcia ślubne Radom bardzo dbam o to, aby omówić z Wami wszelkie szczegóły dotyczące realizacji usługi, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani efektem końcowym, którym są profesjonalne zdjęcia ślubne.

Ile kosztuje fotograf ślubny Radom? Oferta i cennik fotografii ślubnej

Poniżej dostępna jest oferta i cennik fotografii ślubnej. Ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny Radom? Poniżej możecie sprawdzić szczegółową wycenę zdjęć ślubnych. Koszt realizacji sesji narzeczeńskiej lub sesji ślubnej wyceniam indywidualnie w zależności od lokalizacji w której będziemy wykonywać taką sesję plenerową.

Fotograf na wesele Radom

Jako fotograf na wesele w mieście Radom obsługuję fotograficznie nie tylko te największe uroczystości (np. wesela na 100, 200, 250 osób), ale także mniejsze przyjęcia, np. takie na 10-20 osób.

Mogę sfotografować ślub cywilny, kościelny lub humanistyczny w Radomiu i następnie udać się z Wami na przyjęcie, podczas którego będę z Wami obecny ok. 2 godziny. W tym czasie wykonam dla Was zdjęcia grupowe, rodzinne i krótką sesję ślubną w okolicy miejsca przyjęcia.

Jaka fotografia ślubna Radom jest mi bliska? Taka, która skupia się na człowieku, która pokazuje najważniejszy dzień ślubu z różnych perspektyw i na różne sposoby. Chcę podczas dnia Waszego ślubu pokazać na zdjęciach ślubnych piękne chwile, wspólnie spędzony czas w gronie rodziny i przyjaciół, szaloną miłość, zapach lasu, śpiew ptaków, szum potoku, stary ogród, to wszystko, czym (i kim) otoczona jest zakochana para podczas tego ważnego dnia.

Sesja ślubna w Radomiu – czy warto?

Czy warto zainteresować się usługą, jaką jest sesja ślubna w Radomiu? W mojej ocenie zdecydowanie tak! Jestem fotografem ślubnym, który podejmuje się (zawsze, jeśli tylko pozwoli na to pogoda i harmonogram dnia ślubu i wesela) wykonania krótkiej sesji w plenerze w dniu ślubu i wesela – to 10-20 minut fotografowania w okolicy sali weselnej.

Sesja ślubna, którą mogę dla Was wykonać w innym terminie, to 2-3 godziny fotografowania, w dowolnej lokalizacji, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mamy możliwość odwiedzenia wielu miejsc i wykonania bardziej różnorodnej sesji ślubnej.

Dla kogo jest sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska to usługa, którą fotografowie ślubni (i ja również ;-) kierują do par, które chcą uwiecznić czas swojego narzeczeństwa, wzajemną miłość i relację. To także propozycja skierowana do osób, którym zależy na sprawdzeniu jak czują się przed obiektywem.

Fotografia ślubna Radom – ile czeka się na zdjęcia ślubne?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne wynosi u mnie do 30 dni. Ile zatem czeka się w praktyce? Najdłużej 1 miesiąc. Staram się jednak, aby fotografia ślubna Radom była gotowa już w terminie 2-3 tygodni od dnia ślubu.

Zdjęcia ślubne Radom – jak zarezerwować termin na reportaż ślubny?

Jak zarezerwować usługi fotograficzne, aby zdjęcia ślubne Radom (reportaż ślubny) mogły zostać dla Was wykonane? Możecie skontaktować się ze mną mailowo (gromolak@gmail.com), telefonicznie (+48 607 265 770) lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie. Na wszystkie wiadomości odpowiem najpóźniej do 24 godzin.

Jak wybrać fotografa ślubnego w Radomiu?

Poniżej możesz przeczytać krótki poradnik na temat tego, jak wybrać fotografa ślubnego w Radomiu.

 1. Spośród fotografów ślubnych wybierz tego, który każdy reportaż ślubny traktuje poważnie i z pełnym zaangażowaniem
 2. Fotografowie ślubni czasem traktuję fotografowanie ślubów i wesel jako dorywczą pracę, wybieraj usługodawców, dla których fotografia ślubna Radom to chleb powszedni
 3. Obejrzyj niejeden pełny reportaż ślubny fotografów ślubnych, których rozważasz
 4. Zwróć uwagę, czy para młoda jest dla fotografa ważna
 5. Fotograf ślubny Radom powinien posiadać zapasowy sprzęt i być przygotowany do każdej sytuacji
 6. Przeczytaj opinie o fotografie w internecie, zobacz, czy na zdjęciach fotografa są emocje, uśmiechy, radość i miłość
 7. Spośród fotografów ślubnych wybieraj takich usługodawców, którzy dobrze sobie radzą nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych
 8. Fotograf ślubny Radom powinien posiadać legitymację upoważniającą go do fotografowania w kościołach rzymskokatolickich
 9. Dowiedz się, czy fotograf fotografując ślub będzie poruszać się cicho i dyskretnie!
 10. Zapytaj, czy możesz zamówić u fotografa fotoksiążki ślubne

Fotografia ślubna Radom to nie przelewki – aby reportaż ślubny lub sesja narzeczeńska (i plener ślubny) zostały wykonane na najwyższym poziomie, wybierz mądrze i roztropnie usługodawcę, który zrealizuje usługę na najwyższym poziomie!

Fotografia ślubna Radom – kontakt do fotografa ślubnego w Radomiu

Poniżej dostępny jest kontakt do fotografa ślubnego w Radomiu. Fotografia ślubna Radom – Łukasz Gromolak.

 • tel. +48 607 265 770
 • e-mail: gromolak@gmail.com

Łukasz Gromolak – najlepszy fotograf ślubny Radom z wieloletnim doświadczeniem. Moją pasją jest uwiecznianie ślubów i wesel i wykonywanie zdjęć ślubnych, które będą dla Was pamiątką na długie lata. Chcę pokazywać na zdjęciach ślubnych moment wzruszającej ceremonii, porannych przygotowań i dobrej zabawy weselnej. Z fotografią ślubną jestem związany od ponad 10 lat. Pełen profesjonalizm, terminowość – tym kieruję się w realizacji usług fotograficznych.

Gdzie jeszcze fotografuję śluby i wesela? Zobacz popularne miasta w okolicy, które chętnie odwiedzam: Kozienice, Skaryszew, Wierzbica. Jako fotograf ślubny chętnie także fotografuję śluby i wesela w: Jedlińsk, Przytyk, Pionki, Warka. Jedyną pamiątkę w swoim rodzaju chętnie wykonam w Grójec, Białobrzegi, Zwoleń. Fotografię ślubną mogę także wykonać w Drzewica, Szydłowiec, Nowe Miasto nad Pilicą, Puławy, Lipsko, Końskie, Opoczno, Białobrzegi, Ostrowiec Świętokrzyski, Iłża, Sienno, Starachowice, Jastrząb, Góra. Fotograf ślubny Radom, którym jestem, chętnie odwiedzi również Zwoleń, Przysucha, Białaczów, Działoszyce, Gowarczów i Solec nad Wisłą.