Fotograf ślubny Rzeszów – fotografia ślubna Rzeszów, oferta

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Rzeszów. Planujesz ślub i wesele? Czas najwyższy na wybór fotografa, który wykona dla Ciebie naturalne zdjęcia i pokaże na fotografiach ślubnych najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego dnia ślubu. Na tej stronie znajduje się moja oferta i cennik zdjęć ślubnych. Jaka fotografia ślubna jest mi bliska? Na zdjęciach ślubnych lubię pokazywać radość, miłość, prawdziwe emocje i uczucia. Staram się wychwytywać niepozowane i ulotne momenty. Zależy mi, aby podczas tego najważniejszego dnia sfotografować i Was i Waszych gości tak, aby każdy miał piękną pamiątkę.

Jestem fotografem ślubnym, który lubi naturalne kolory, kontrastowe zdjęcia, dynamiczne, reporterskie kadry. Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio oraz do kontaktu!

Fotograf ślubny Rzeszów – sprawdź moje portfolio!

Planujesz ślub i wesele? Czas na wybór fotografa ślubnego w mieście Rzeszów! Sprawdź moje portfolio, zobacz, jak fotografuję, na co stawiam akcenty w fotografii ślubnej. Jako fotograf ślubny Rzeszów posiadam wieloletnie doświadczenie, sfotografowałem już ponad 250 ślubów i wesel na terenie całej Polski i za granicą. Jeśli spodobają się Wam fotografia ślubna w moim wydaniu – napiszcie (gromolak@gmail.com) lub zadzwońcie (+48 607 265 770) – jeśli będę miał wolny termin, z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym!

Fotografia ślubna Rzeszów – usługi dla najbardziej wymagających Par Młodych

Z przyjemnością świadczę usługi fotograficzne dla najbardziej wymagających Par Młodych. Uwielbiam stawać na wysokości zadania, pracować dla osób, dla których fotografia ślubna w mieście Rzeszów to nie przelewki.

W tym wyjątkowym dniu z przyjemnością spróbuję zrealizować wszystko, co znajdzie się w Waszych planach. Spotkanie przed ślubem (np. online) to doskonała okazja, aby omówić dzień ślubu, Wasze oczekiwania, plany, wybrać wspólnie najlepszy moment na krótką sesję plenerową, zdjęcia grupowe i rodzinne, zimne ognie itd.

Zdjęcia ślubne Rzeszów

Zdjęcia ślubne pełne emocji, usługa fotografii ślubnej w mieście Rzeszów w całości dopasowana do Waszych potrzeb, album ślubny pełen wielu pięknych zdjęć, które wzruszają nie tylko w pierwszej chwili, ale za każdym razem, gdy są oglądane – takie zdjęcia ślubne chcę dla Was wykonać.

Zależy mi, aby każde zdjęcie, które dla Was wykonam, było na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, terminowość – na tym mi zależy za każdym razem, gdy fotografuję śluby i wesela.

Fotograf na wesele Rzeszów

Fotograf na wesele Rzeszów – Łukasz Gromolak. Tak również możecie mnie znaleźć w internecie. Jak fotografuję dzień ślubu? Rozpoczynam zdjęcia najczęściej od porannych przygotowań. Po ceremonii wykonuję krótką sesję plenerową, zdjęcia grupowe i rodzinne. Na weselu najczęściej jestem do godziny 00:30. Reportaż ślubny, który trwa do 12 godzin, to minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi.

Jeśli pracuję dłużej (np. do 14 godzin), to tych zdjęć będzie więcej. Czasem pracuję krócej, np. 4, 6, 8 lub 10 godzin. Dajcie znać na czym Wam zależy, jaka jest liczba zaproszonych gości. Jeśli będzie taka możliwość, to dopasuję mój zakres usług do Waszych potrzeb tak, aby reportaż ślubny odpowiadał temu, na czym Wam najbardziej zależy.

Jakie są inne, popularne miasta, które odwiedzam wykonując zawód fotografa ślubnego? Jarosław, Przeworsk, Leżajsk, Łańcut, Dynów, Przemyśl, Jasło, Kolbuszowa, Dębica, Mielec, Nisko, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Ropczyce, Rzeszów. Zdjęcia ślubne mogą powstać także tutaj: Sanok, Brzozów, Lubaczów, Radomyśl Wielki, Strzyżów. Fotografia ślubna to także lokalizacje: Sędziszów Małopolski, Zaleszany, Nowa Dęba. Foto na ślubie to także zdjęcia dla pary młodej w miastach: Żurawica, Sieniawa, Pilzno, Sokołów Małopolski, Głogów Małopolski, Rudnik nad Sanem.

Oferta i cennik fotografii ślubnej w Rzeszowie

Poniżej dostępna jest oferta i cennik profesjonalnej fotografii ślubnej. Reportaż ślubny może zostać wykonany nie tylko w Rzeszowie, ale także na terenie całego kraju. Jak możesz zarezerwować termin? Skontaktuj się ze mną telefonicznie (+48 607 265 770) lub mailowo (gromolak@gmail.com) – jeśli mam dostępny termin, z przyjemnością przedstawię Ci spersonalizowaną ofertę.

Fotograf na ślub cywilny, kościelny i humanistyczny w Rzeszowie

Fotograf ślubny Rzeszów – fotografuję śluby cywilne, kościelne i humanistyczne, nie tylko w Rzeszowie, pracuję w całym województwie podkarpackim. Z moich usług możesz skorzystać także na terenie całej Polski.

Ślub cywilny może zostać sfotografowany w USC (Urzędzie Stanu Cywilnego), na terenie sali weselnej, hotelu lub w plenerze. Śluby kościelne najczęściej fotografuję w kościołach. Jeśli uda Wam się zorganizować kościelny ślub plenerowy, koniecznie dajcie znać! Śluby humanistyczne w Rzeszowie to ceremonie, które najczęściej odbywają się w plenerze, na terenie sali weselnej lub hotelu.

Najciekawsze miejsca na sesję plenerową w Rzeszowie

Fotografia ślubna Rzeszów to nie tylko reportaż ze ślubu i wesela! Jeśli zależy Wam na dodatkowych zdjęciach ślubnych, sprawdźcie jakie są najciekawsze, według mnie, miejsca na sesję plenerową (poślubną lub narzeczeńską) nie tylko w Rzeszowie, ale także w okolicy!

 • Zamek w Łańcucie
 • Park Zamkowy w Łańcucie
 • Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki w Rzeszowie
 • Starówka w Rzeszowie
 • Pałac Lubomirskich w Rzeszowie
 • Park Kulturowy Stara Wieś
 • Park Krajobrazowy Pogórza Dynowskiego
 • Jezioro Łańcuckie
 • Pałac w Baranowie Sandomierskim
 • Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku

Sesja ślubna w Bieszczadach

Lubicie chodzić po górach? Wybierzmy się wspólnie w Bieszczady! Gdzie może odbyć się sesja ślubna? Połonina Wetlińska lub Połonina Caryńska to dwie pierwsze lokalizacje, chyba najbardziej popularne, które są łatwo osiągalne nawet dla osób, które nie są wprawionych w górskich wędrówkach.

Najlepsze sale weselne podkarpackie

Jakie są według mnie najlepsze sale weselne w województwie podkarpackim? Sprawdź mój subiektywny ranking sal, w których możesz zorganizować nie tylko wesele, ale także ślub plenerowy!

TOP 5 kościołów na ślub kościelny w Rzeszowie

Poniżej znajdziesz TOP5 najlepszych rzymskokatolickich kościołów ;-), w których możesz zawrzeć ślub kościelny w Rzeszowie.

Kościół Świętego Krzyża w Rzeszowie

Parafia św. Józefa w Rzeszowie

Kościół pw. Opatrzności Bożej

Kościół św. Wojciecha i Św. Stanisława

Kościół pw. Chrystusa Króla

Dodatkowe usługi, jakie oferuję

Jakie są dodatkowe usługi, które oferuję jako fotograf ślubny Rzeszów?

 • sesja narzeczeńska – możemy wykonać sesję plenerową przed Waszym ślubem. To ok. 2 godziny fotografowania. W tym czasie wykonam zdjęcia pełne pasji i emocji, przedstawiające Waszą miłość, bliskość i to, co jest dla Was ważne. Nie musicie potrafić pozować – moją rolą jest Was poprowadzić tak, aby zdjęcia wyszły pięknie, bez stresu i napięcia.
 • plener ślubny w Polsce – sesję zdjęciową możemy wykonać w dowolnym terminie, na terenie całej Polski (np. nad morzem lub w górach). Jestem otwarty na Wasze propozycje!
 • plener ślubny za granicą – marzy się Wam sesja plenerowa za granicą? Małe, włoskie miasteczko, zatłoczona stolica jednego z krajów położonych nad Morzem Śródziemnym, wyspa na Oceanie Atlantyckim – to może być idealne tło do zdjęć ślubnych!
 • fotoksiążki – możecie u mnie zamówić fotoksiążki (lub zestawy fotoksiążek) w oprawie drewnianej, skórzanej (skóra naturalna lub eko-skóra) lub z tkaniny introligatorskiej. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty fotoksiążek!

Fotograf ślubny Rzeszów – najczęściej zadawane pytania

Zobacz, jakie są najcześciej zadawane pytania, które dostaję jako fotograf ślubny Rzeszów :)

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne Rzeszów

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne, które były wykonane w mieście Rzeszów? Pary Młode, dla których pracuję, czekają do 30 dni na gotowe fotografie.

Trafia do Was galeria on-line, zabezpieczona hasłem (tutaj znajdują się zdjęcia ślubne Rzeszów poddane obróbce i retuszowi) oraz pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia w formie nieobrobionej.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować usługi fotograficzne?

Doświadczony fotograf ślubny Rzeszów będzie posiadał mniej dostępnych terminów niż fotografowie ślubni, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową przygodę. Z jakim zatem wyprzedzeniem powinno się rezerwować usługi fotograficzne? Moim zdaniem, jeśli znacie już termin ślubu i wesela (np. po ustaleniach z salą weselną), powinniście rozpocząć poszukiwania pozostałych usługodawców (np. fotografa, kamerzysty, DJ-a itd.).

W jakim przedziale godzinowym wykonuję zdjęcia ślubne Rzeszów?

Najczęściej zdjęcia ślubne w mieście Rzeszów trwają do 12 godzin, np. od 12:30 do 00:30 lub od 10 rano do godz. 22 wieczorem. Pracuję w 12-godzinnym przedziale czasowym. Czasem, jeśli jest taka konieczność, fotografuję dłużej, do 14 godzin (np. od 10 rano do północy).

Jak podpisać umowę na reportaż ślubny Rzeszów?

Najprościej jest podpisać ze mną umowę na reportaż ślubny w mieście Rzeszów online, zdalnie. Proponuję zacząć od spotkania online, na którym omówimy sobie wszystkie istotne szczegóły. Umowa będzie podsumowaniem naszych ustaleń.

Czy możemy spotkać się online?

Tak, zachęcam do takiej formy kontaktu. Jak najbardziej możemy spotkać się online. Podczas takiego pierwszego kontaktu omówimy sobie plan Waszego ślubu i wesela oraz to, jak pracuję.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Wykonując zawód fotografa ślubnego staram się wykonywać fotografie, nie tylko na terenie Rzeszowa, na których znajdziecie emocje, chwile wzruszeń i niepozowane momenty. Dbam także o to, aby wykonać profesjonalne zdjęcia grupowe i rodzinne oraz krótką sesję plenerową w dniu ślubu dla młodej pary. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z moich usług? Na fotografiach chcę pokazać nie tylko nowożeńców, ale także emocje wszystkich zaproszonych gości, abyście mogli wracać za pomocą moich zdjęć ślubnych do przeżyć z dnia ślubu.

Jeśli interesuje Was nie tylko foto, ale również film ślubny – dajcie znać! Polecę Wam sprawdzonych usługodawców, którzy wykonają piękny film z Waszego ślubu i wesela.

Sesja w dniu ślubu czy w innym terminie?

W dniu ślubu jestem w stanie wykonać krótką sesję plenerową, która zajmuje ok. 10-20 minut. W innym terminie mamy więcej możliwości – i czasowych i w zakresie wyboru miejsc, w których zostaną wykonane zdjęcia. Jeśli będziecie mieć takie życzenie, możemy spotkać się na sesji za granicą!

Sesja narzeczeńska Rzeszów – czy warto?

Sesja narzeczeńska w mieście Rzeszów to doskonała propozycja dla każdej pary, która planuje ślub i wesele i chce poznać bliżej fotografa, który wykona takie zdjęcia plenerowe. To też możliwość sprawdzenia się przed obiektywem! Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać przy tworzeniu podziękowań dla rodziców (np. w formie pokazu slajdów lub fotoksiążki). Taka sesja to również, a w zasadzie przede wszystkim, fotografie przedstawiające czas Waszego narzeczeństwa – moment, który już się nie powtórzy! Zobaczycie po latach jak miło będziecie wspominać sesję narzeczeńską, którą dla Was wykonałem jako fotograf ślubny Rzeszów.

Jak wybrać fotografa ślubnego w Rzeszowie?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik na temat tego, jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Rzeszowie.

 • szukaj fotografów, którzy podchodzą z pełnym zaangażowaniem do swojej pracy, z pasją i pełnym oddaniem, angażując się w reportaż ślubny Rzeszów
 • w kategorii fotograf ślubny Rzeszów szukaj tych, którzy mają firmę, działają legalnie, wystawiają faktury – dzięki temu będziesz miała lub miał pewność, że masz do czynienia z zawodowcem
 • sprawdź portfolio fotografa, zdjęcia z przygotowań, ślubu i wesela oraz sesji, obejrzyj niejeden pełny reportaż ślubny z sal lokalizacji o zróżnicowanym charakterze.
 • dokładnie obejrzyj jego zdjęcia, nie tylko w w internecie, ale np. również na żywo, w formie fotoksiążek
 • spośród wszystkich fotografów ślubnych wybierz tego, który opowiada o swojej pracy (i parach młodych) z pasją i zaangażowaniem
 • profesjonalny fotograf ślubny ma bardzo dobrą stronę www, wiele opinii w internecie, jest transparentny i nie ma nic do ukrycia
 • zapytajcie znajomych, którzy w ostatnim czasie organizowali ślub i wesele o polecenie sprawdzonych usługodawców!
 • zdjęcia ślubne to ważna pamiątka – znajdziecie fotografów, którzy działają dorywczo w branży – tych unikajcie. Ważne, aby wybrać takiego, dla którego fotografia ślubne i reportaż ślubny to chleb powszedni!
 • zastanówcie się, jaki styl (np. artystyczny) checie, aby fotograf ślubny reprezentował
 • profesjonalista spróbuje uwiecznić z aparatem prawdziwe, najważniejsze momenty, ulotne i nieuchwytne – czy na jego zdjęciach to widać?

Fotografia ślubna Rzeszów – Łukasz Gromolak – kontakt

Jeśli dotrwaliście do tego miejsca, to znaczy, że prawdziwie interesuje Was fotografia ślubna Rzeszów! Łukasz Gromolak – z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie Rzeszowa, które będą pamiątką nie tylko na długie lata, ale także na całe życie. Zdjęcia na Waszym ślubie wykonam z pasją, abyście zachowali piękne wspomnienia na długi czas! Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Rzeszów. Jak możesz się ze mną skontaktować?

 • telefonicznie: +48 607 265 770
 • mailowo: gromolak@gmail.com
 • za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest dostępny na tej stronie