Reportaż chrzest święty Wrocław

Cześć! Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć z chrztu świętego Ksawerego. Reportaż chrzest święty Wrocław obejmował fotografowanie w domu, przed chrztem, w kościele oraz na przyjęciu w restauracji. Fotografia chrztu świętego (nie tylko w mieście Wrocław) to za każdym razem bardzo miłe doświadczenie dla fotografa – możliwość poznawania nowych ludzi, towarzyszenia rodzinom w chwili, gdy ich dziecko zostaje włączone do wspólnoty chrześcijańskiej.

Ceremonia chrztu świętego miała miejsce kościele w pw. św. Rodziny we Wrocławiu (Wrocław-Sępolno). Na przyjęcie po chrzcie świętym (czyli chrzciny ;) udaliśmy się wspólnie do fotogenicznej Restauracji Wratislavia. Obecność profesjonalnego fotografa na chrzcinach to gwarancja, że pamiątkowe zdjęcia rodzinne wyjdą świetnie! Miłego oglądania! :)

Reportaż chrzest święty Wrocław
Poranne śniadanie i przygotowania przed chrztem świętym Ksawerego we Wrocławiu

Reportaż z chrztu świętego i chrzcin we Wrocławiu

Poniższy reportaż, który widzicie, obejmuje nie tylko zdjęcia wykonane podczas chrztu świętego w kościele we Wrocławiu (oraz chrzcin), ale także fotografie w domu rodzinnym chrzczonego dziecka. Jako profesjonalny fotograf chrzest z przyjemnością jestem obecny w Waszym domu – to doskonała okazja do wykonania portretów rodzinnych, zdjęć niepozowanych, fotografii przedstawiających doskonałą zabawę dzieci w swoim naturalnym środowisku.

Jak dokładnie wygląda moje fotografowanie i reportaż fotograficzny? Zanim do Was przyjadę (do domu, do kościoła) ważne jest wcześniejsze sprecyzowanie szczegółów tego wyjątkowego dnia. Zwykle jestem obecny ok. 1-2 godziny w Waszym domu lub mieszkaniu – w tym czasie mogę sfotografować dziecko, rodziców, rodzeństwo dziecka, inne osoby, które mogą być obecne już w tym czasie w domu (np. dziadków, chrzestnych). To także doskonały moment na sfotografowanie detali (np. świecy), ubranka dziecka, ulubionej zabawki itp.

Jak powstają profesjonalne zdjęcia podczas mszy świętej? Posiadam pozwolenie wykonywania zdjęć w kościele – podczas uroczystości chrztu świętego staram się zachowywać cicho i dyskretnie, nie używam lamp błyskowych. Zależy mi, aby ksiądz, rodzice, chrzczone dziecko czuli się swobodnie. Dokumentuję cały przebieg chrztu świętego – staram się wykonywać zdjęcia z chrztu świętego w taki sposób, aby udokumentować wszystkie najważniejsze momenty (polewanie główki wodą, nałożenie białej szaty itd.).

Zdjęcia na chrzcinach obejmują m.in.: życzenia, które są składane dziecku (i rodzicom) przez zaproszonych gości. Wykonuję, jako fotograf chrzest Wrocław, także zdjęcia grupowe, rodzinne, na (dosłownie) wszelkie możliwe sposoby. Zwykle wykonuję także zdjęcia z tortem (przy torcie). Będąc obecny na chrzcinach dokumentuję także Wasze rozmowy, sytuacje niepozowane – wszak to nierzadko spotkanie rodzinne.

Jako fotograf na chrzest Wrocław, pracujący w charakterze fotografa rodzinnego, dostarczam z chrztu zdjęcia w terminie do 30 dni od dnia uroczystości.

Fotoksiążka ze zdjęciami z chrztu – album fotograficzny chrzest święty

Zobaczcie, jak pięknie może wyglądać fotoksiążka ze zdjęciami z chrztu świętego – pamiątkowy album fotograficzny może zagościć w Waszym domu lub – w formie prezentu – zostać ofiarowany np. chrzestnym lub dziadkom. Jako profesjonalny fotograf na chrzest święty Wrocław oferuję fotoalbumy w oprawie z tkaniny, eko-skóry, skóry naturalnej lub drewniane. Album może mieć proporcje 1:1 (album kwadratowy, np. 30×30 cm) lub 2:3 (album poziomy: 20×30 cm lub 25×38 cm). Warto zadbać o to, aby pamiątkowe zdjęcia z chrztu świętego otrzymały piękną oprawę! :) Sprawdź ofertę dotyczącą fotoksiążek!

Reportaż chrzest święty Wrocław - fotoksiążka z chrztu świętego
Fotoksiążka zawierająca zdjęcia z chrztu świętego. Album chrzest święty – warto posiadać piękną pamiątkę z uroczystości chrztu w postaci drukowanych (wywoływanych) zdjęć!

Reportaż chrzest święty Wrocław – w domu, w kościele i restauracji

Chrzest święty w życiu dziecka to wyjątkowy moment (choć dziecko raczej go nie pamięta ;). Zamawiając usługę jaką jest reportaż chrzest święty w mieście Wrocław (lub w innej lokalizacji – pracuję nie tylko na Dolnym Śląsku, bardzo często dokumentuję uroczystości w takich miastach, jak np. Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Katowice, Warszawa) macie pewność, że zdjęcia, które powstaną w kościele, w domu i w restauracji będą piękną i wyjątkową pamiątką przedstawiającą piękne wspomnienia dla całej rodziny.

Profesjonalna fotografia chrztu Wrocław – zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Zatrudniając profesjonalnego fotografa otrzymacie wyjątkowe i naturalne zdjęcia przedstawiające piękne chwile z chrztu świętego (podczas Mszy Świętej) Waszego dziecka.

Naturalna i reportażowa fotografia chrztu Wrocław

Jeśli reportażowa, naturalna dynamiczna fotografia chrztu Wrocław jest Ci bliska – zapraszam serdecznie do kontaktu oraz do rezerwacji terminu! Profesjonalna fotografia chrztu świętego to usługa, na którą warto się zdecydować! :) Dzięki pięknym zdjęciom z chrztu świętego będziecie chętnie wspominać ten wyjątkowy dzień.

Jak sfotografuję chrzest święty Twojego dziecka?

Jako profesjonalny fotograf chrzest Wrocław sfotografuję chrzest święty Waszego dziecka najpiękniej jak będę potrafił! Postaram się podczas pracy być możliwie jak najbardziej dyskretny, aby nie zaburzać przebiegu obrzędów. Wykonam zdjęcia dziecka (np. podczas chrztu świętego – polewanie główki, krople wody obecne na główce dziecka), do których chętnie będziecie wracać. W trakcie ceremonii doświadczony fotograf (którym jestem ;) wykona zdjęcia Waszych najbliższych. Postaram się także sfotografować w kościele zdjęcia detali (chrzcielnica, olej krzyżma świętego, biała szatka, świeca itd.).

Przed chrztem świętem, przed Mszą Świętą, staram się zawsze ustalić z księdzem szczegóły, aby wszystkim pracowało się komfortowo i bez zbędnych nieporozumień. Każdy wikariusz, ksiądz lub proboszcz danej parafii docenia taka postawę ;-)

Ile kosztuje fotograf na chrzest i chrzciny we Wrocławiu? Sprawdź moją ofertę i cennik – do każdego wybranego pakietu masz możliwość zakupienia fotoksiążki lub zestawu albumów. Przeglądając album ze zdjęciami z chrztu świętego będziecie wspominać te wyjątkowe chwile chrztu świętego.

Fotografowanie przygotowań do chrztu świętego w domu

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie mnie ugościć w swoim domu. Fotografowanie przygotowań do chrztu świętego w mieszkaniu lub domu to możliwość wykonania pięknych, niepozowanych zdjęć w miejscu, w którym czujecie się najlepiej. Mam możliwość wykonać zdjęcia, jako fotograf chrzest Wrocław Was, Waszego dziecka (lub Waszych dzieci) oraz Waszych najbliższych (chrzestnych, rodzeństwa, dziadków itd.).

Zdjęcia w kościele na chrzcie świętym we Wrocławiu

Posiadam duże doświadczenie w fotografowaniu w obiektach sakralnych na terenie całego kraju. Możecie być zatem spokojni, że zdjęcia w kościele, na chrzcie świętym we Wrocławiu (lub w innych miastach) powstaną tak, jak powinny. Fotografując chrzest święty wykonam m.in. zdjęcia przedstawiające znak krzyża, który czyni ksiądz, rodzice i chrzestni na twarzy dziecka. Zdjęcia z polewania główki wodą, moment, w którym matka chrzestna nakłada białą szatę lub ojciec chrzestny zapala świecę również powstaną! :)

Fotografowanie chrzcin Wrocław

Jeśli przyszedł czas na fotografowanie chrztu lub chrzcin w mieście Wrocław, to czas wybrać fotografa! :) Profesjonalne zdjęcia z chrztu świętego zapewni Wam fotograf na chrzest, dla którego fotografia chrztu świętego jest prawie-codziennością :) Możliwość częstej pracy w różnych kościołach, w różnych warunkach oświetleniowych powoduje, że fotograf jest w stanie obyć się z różnymi miejscami (trudnymi lub łatwymi pod kątem fotograficznym) i dzięki temu na pewno poradzi sobie w każdej sytuacji.

Pamiętajcie, że dobry fotograf na chrzest Wrocław ma przy sobie legitymację uprawniającą go do fotografowania w kościele. Fotografia chrztu Wrocław – jako dobry fotograf na chrzest dbam o to, aby zdjęcia, które Wam dostarczam, były starannie obrobione i wyretuszowane.

Ile się czeka na gotową galerię przedstawiającą chrzest święty?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia z chrztu świętego wynosi u mnie do 30 dni.

W jakiej formie dostarczam zdjęcia z chrztu i chrzcin?

Reportaż fotograficzny z chrztu i chrzcin dostarczam w formie galerii online zabezpieczonej hasłem. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia (link do google drive). Dodatkowo możecie zamówić fotoksiążki lub odbitki – np. w formacie 15×23 cm.

Ile czeka się na fotoksiążkę?

Czas oczekiwania na fotoksiążkę z chrztu świętego wynosi do 20-30 dni od momentu akceptacji projektu i opłacenia zamówienia.

Kto wybiera zdjęcia z chrztu świętego do fotoksiążki?

Najlepiej, jeśli to Wy (czyli rodzice dziecka) wybierzecie zdjęcia do fotoksiążki. Na podstawie Waszego wyboru ja przygotuję projekt albumu, który możecie zaakceptować lub zmodyfikować.

Czy posiadam odpowiednie uprawnienia do fotografowania podczas chrztów w kościele rzymskokatolickim?

Jako fotograf chrzest Wrocław posiadam specjalną legitymację uprawniającą mnie do dokumentowania uroczystości w kościele. Mam zatem uprawnienia do fotografowania chrztów, ślubów, komunii świętych lub bierzmowania.

Reportaż chrzest święty Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica

Legnica, Lubin, Świdnica, Głogów, Wałbrzych i Jelenia Góra – to przykłady miast w których także fotografuję, w których mogę wykonać reportaż z uroczystości jaką jest chrzest święty. Jeśli zatem zależy Wam na tym, abym fotografował w Świdnicy, Głogowie, Lubinie, Jeleniej Górze, Wałbrzychu lub Legnicy – zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów na wykonanie reportażu z chrztu i chrzcin :-)

Reportaż z chrztu świętego Bolesławiec, Dzierżoniów, Oleśnica, Bielawa, Zgorzelec, Jawor, Oława, Lubań

Oleśnica, Bielawa lub Zgorzelec – także tutaj może powstać wyjątkowy, naturalny i wzruszający reportaż z chrztu świętego. Jawor, Lubań, Oława i Bolesławiec – to kolejne miasta, w których często pracuję wykonując zdjęcia chrzest i na chrzcinach.

Reportaż z chrztu i chrzcin Poznań, Łódź, Warszawa

Nie ograniczam się w swojej pracy zawodowej wyłącznie do Dolnego Śląska. Warszawa, Poznań i Łódź to miasta, w których jestem regularnie obecny fotografując chrzty, chrzciny, śluby, wesela i inne uroczystości rodzinne. Realizacja reportażu z chrztu i chrzcin na terenie Warszawy, Łodzi lub Poznania – jeśli na tym Wam zależy – zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy dostępny na tej stronie.

Opole, Leszno, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Katowice, Gliwice, Kraków, Częstochowa – reportaż z chrztu świętego

Gdzie jeszcze możecie skorzystać z moich usług? Reportaż z chrztu świętego może powstać m.in. tutaj: Częstochowa, Gliwice, Kraków i Katowice. Często odwiedzam Opole, Leszno, Ostrów Wielkopolski i Kalisz. Dojazd na uroczystość chrztu świętego nie stanowi dla mnie problemu.

Reportaż chrzest święty Wrocław – kontakt do fotografa we Wrocławiu

Jeśli interesuje Cię profesjonalny reportaż obejmujący chrzest święty w mieście Wrocław – czas na kontakt do fotografa we Wrocławiu! Jak możesz się ze mną skontaktować? Możesz przesłać wiadomość na adres gromolak@gmail.com , zadzwonić do mnie (pod numer +48 607 265 770) lub wysłać wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Niezależnie od tego, czy będę miał wolny termin czy nie, odpiszę najpóźniej do 24 godzin! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe