Fotograf ślubny Nysa – Łukasz Gromolak – fotografia ślubna Nysa

Hello! Z tej strony Łukasz Gromolak – fotograf ślubny :) Specjalizuję się w fotografii ślubnej – dokumentuję śluby i wesela od ponad 10 lat towarzysząc Młodym Parom na terenie Nysy oraz w całej Polsce i za granicą. Jako fotograf ślubny Nysa pragnę wykonać dla Was usługę na najwyższym poziomie. Możecie zamówić u mnie reportaż ślubny, sesję plenerową (sesja narzeczeńska lub plener poślubny) oraz fotoksiążki ślubne. Fotografia ślubna Nysa – znajdziecie na tej stronie szczegółową ofertę i cennik zdjęć ślubnych. Przeczytacie w tym artykule także o tym, co jest dla mnie najważniejsze w fotografii ślubnej, na co stawiam akcenty i jak obrabiam, retuszuję fotografie ślubne.

Fotograf ślubny Nysa – Łukasz Gromolak. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty, portfolio oraz do kontaktu!

Fotograf ślubny Nysa – reportaż ślubny, plener ślubny, albumy

Pracując dla Was jako fotograf ślubny Nysa mogę wykonać kilka usług – reportaż ślubny obejmuje fotografowanie do 12 godzin (maksymalnie do 14) podczas dnia ślubu i wesela. Towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii cywilnej, kościelnej lub humanistycznej i na weselu, zwykle do końca oczepin. Fotografuję także mniejsze przyjęcia – te na 20-30 osób, podczas których jestem dla Was obecny przez 2-3 godziny. Plener ślubny – krótką sesję wykonuję zawsze w dniu ślubu. Dłuższą sesję, kilkugodzinną, możemy wykonać w innym terminie, zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Możecie również zamówić u mnie albumy ślubne – fotoksiążki w formatach od 20×30 cm, przez 25×38 cm aż do 30×40 cm – zarówno w oprawie drewnianej, jak i skórzanej.

Fotografia ślubna Nysa – portfolio fotografii ślubnej

Znajdziecie na tej stronie portfolio fotografii ślubnej. Jaka fotografia ślubna Nysa jest mi bliska? Lubię pokazywać na zdjęciach prawdziwe emocje w naturalny, niepozowany sposób. Staram się wcielić w rolę dyskretnego reportażysty, który z pasją skupia się na towarzyszeniu Wam i Waszym gościom podczas dnia ślubu i wesela opowiadając historię Waszej miłości.

Oferta i cennik zdjęć ślubnych w Nysie

Jeśli szukasz fotografa, który dostarczy Ci wiele starannie wyselekcjonowanych zdjęć ślubnych w krótkim czasie, dla którego liczy się profesjonalizm na każdym etapie współpracy z parą młodą – sprawdź moją wycenę! Poniżej dostępna jest oferta i cennik zdjęć ślubnych w Nysie. Jeśli znasz już termin ślubu i wesela – koniecznie skontaktuj się ze mną w sprawie reportażu ślubnego! Porozmawiajmy o Waszym ślubie i weselu.

Ile kosztuje świetny fotograf ślubny Nysa?

Powyżej znajduje się tabelka z wyceną usługi, jaką jest fotografia ślubna Nysa. Ile dokładnie kosztuje świetny fotograf Nysa? Koszt realizacji usługi rozpoczyna się od 2000 PLN w przypadku fotografowania ślubu i małego przyjęcia weselnego. W przypadku realizacji 12-14 godzinnego reportażu na największym weselu (powyżej 200 osób), koszt usługi może wynieść do 6000-7000 PLN włączając w to wynagrodzenia dodatkowego fotografa lub fotografów.

Fotograf Nysa – jak wybrać fotografa ślubnego w Nysie?

Nie wiesz, jak wybrać fotografa ślubnego w Nysie? Przeczytaj mój poradnik!

  • dobry fotograf Nysa prowadzi firmę, wystawia faktury
  • profesjonalista ma wiele dobrych opinii w internecie
  • najlepszy fotograf ślubny wykonuje usługi na najwyższym poziomie, pracuje dokładnie, skrupulatnie
  • obejrzyj pełne reportaże ślubne – najlepiej z tej sali weselnej, na której planujesz przyjęcie
  • spotkaj się z fotografem przy kawie – omówcie plan Waszego ślubu i wesela
  • obejrzyj zdjęcia ślubne fotografa, sprawdź, czy znajdą się tam piękne kadry, zapytaj, czy fotografia ślubna lub film to jego pasja, dowiedz się, jak fotografuje detale, jak wykonuje zdjęcia rodzinne i sesję plenerową w dniu ślubu i wesela, czy traktuje fotografię jako sztukę

Gdzie jeszcze fotografuję śluby i wesela w okolicy Nysy?

Zobacz, gdzie jeszcze fotografuję wesela, śluby i przyjęcia w okolicy Nysy. Pracuję nie tylko na terenie Nysy – jestem mobilnym fotografem, odwiedzam popularne miasta w całej Polsce wykonując reportaże ślubne oraz sesje plenerowe dla każdego, komu zależy na profesjonalnie wykonanej usłudze fotograficznej.

Jako fotograf ślubny Nysa chętnie dokumentuję śluby i wesela tutaj: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Prudnik, Brzeg, Kluczbork, Głuchołazy, Otmuchów, Głogówek, Strzelce Opolskie, Namysłów, Zawadzkie, Olesno, Prószków, Ząbkowice Śląskie. Fotografia ślubna to także: Niemodlin, Grodków, Korfantów, Lewin Brzeski, Gogolin, Krapkowice, Paczków, Izbicko, Leśnica, Łambinowice, Skarbimierz. Zdjęcia ślubne mogą powstać także tutaj: Chrząstowice, Ligota Dolna, Łosiów, Byczyna, Tułowice.

Fotografia ślubna w Nysie – najczęściej zadawane pytania

Wykonując usługi fotograficzne, m.in. w Nysie, staram się dokładnie dopasować do Waszych potrzeb i oczekiwań, aby fotografia ślubna w Nysie była dokładnie tym, czego oczekujecie. Oferuję Wam ponad 10-letnie doświadczenie, które zdobyłem wykonując zawód fotografa ślubnego. Zobacz, jakie są najczęściej zadawane pytania dotyczące zdjęć ślubnych.

Jak długo trwa obróbka zdjęć ślubnych?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne Nysa wynosi u mnie do 4 tygodni od dnia ślubu i wesela. Obróbka zdjęć ślubnych to proces obejmujący kadrowanie, nałożenie kolorów na zdjęcia i retusz tam, gdzie jest to konieczne.

Czy wykonuję albumy ślubne?

Tak, wykonuję albumy i fotoksiążki ślubne. To ważne, aby fotografie ślubne otrzymały piękną oprawę. Zaprasazm do sprawdzenia mojej oferty fotoksiążek ślubnych.

Sesja narzeczeńska Nysa – dlaczego warto?

Każdemu, kto chce się bliżej zaprzyjaźnić z fotografią, aparatem i obiektywem, polecam sesję narzeczeńską w Nysie. Jeśli czas narzeczeństwa ważny w Waszym życiu – udokumentujmy go w prawdziwy i jednocześnie naturalny sposób. Sesja narzeczeńska Nysa może zostać wykonana w plenerze, na łonie natury lub w studio – np. we Wrocławiu lub w Opolu.

Sesja ślubna Nysa – plener ślubny w dniu ślubu czy w innym terminie?

W dniu ślubu wykonuję plener ślubny, który trwa 10-20 minut. Z takiej sesji otrzymacie 15-25 fotografii. Sesja ślubna Nysa może również odbyć się w innym terminie – możemy wspólnie odwiedzić Wrocław, Kraków, Karkonosze, Tatry, Pustynię Błędowską lub udać się za granicę – np. do Włoch, Grecji, Hiszpanii lub na Islandię.

Ile zdjęć składa się na reportaż ślubny Nysa?

Z reportażu ślubnego w mieście Nysa, który trwa do 12 godzin, dostarczę Wam minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi. Ilość zdjęć będzie większa, jeśli będę dla Was pracował dłużej (np. 14 godzin). Liczba zdjęć wyniesienie 100-200 fotografii, jeśli będę z Wami obecny np. 2-4 godziny na kameralnym przyjęciu.

Fotograf ślubny Nysa – Łukasz Gromolak. Z przyjemnością opowiem Wasze historie miłosne.

Czy otrzymamy wszystkie wykonane zdjęcia?

Tak, trafią do Was wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne pełne pasji, emocji i wielu wyjątkowych momentów. Otrzymacie link do dysku google drive skąd będziecie mogli łatwo pobrać wszystkie wykonane fotografie ślubne w formacie .JPG (bez obróbki, prosto z aparatu).

Sesja ślubna za granicą – jak to zorganizować?

Interesuje Cię sesja ślubna za granicą? Świetnie! Mam doświadczenie w organizowaniu takich sesji. Sesja narzeczeńska lub plener ślubny może odbyć się w dowolnej lokalizacji, która spełnia określone kryteria (łatwość przylotu, atrakcyjność miejsc, odpowiednia pogoda itd.). Sesja ślubna za granicą – przeczytaj więcej na ten temat.

Ile godzin fotografuję ślub i wesele?

Zwykle pracuję do 12 godzin, np. od 12:30 do 00:30. Fotografuję ślub i wesele czasem od 10 rano do godziny 22 wieczorem.

Sesja plenerowa nad Jeziorem Nyskim

Interesuje Was sesja plenerowa nad Jeziorem Nyskim? Jeśli Wasze wesele jest blisko jeziora, to możemy udać się na krótką sesję plenerową na plażę lub pomost z łódkami. Jeśli zależy Wam, aby złapać romantyczny zachód słońca nad jeziorem – umówmy się na sesję w innym, dowolnym terminie. Zapytajcie o wolne terminy – napisz wiadomość (na adres gromolak@gmail.com) lub zadzwoń pod numer +48 607 265 770

Fotograf ślubny Nysa – Łukasz Gromolak – kontakt

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Nysa. Zapraszam do kontaktu :)

  • tel. +48 607265770
  • e-mail: gromolak@gmail.com

Do usłyszenia! Miło mi, że trafiliście na moją stronę.