Fotograf ślubny Szklarska Poręba – reportaż ślubny, sesja ślubna w górach

Cześć! Jeśli interesuje Was reportaż ślubny bez pozowania lub wzruszająca i romantyczna sesja ślubna lub narzeczeńska w górach, to doskonale trafiliście! Jako fotograf ślubny Szklarska Poręba z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ślubne, które będą wyjątkową pamiątką dnia ślubu i wesela. Pracując jako fotograf ślubny dbam o to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Lubię górskie wędrówki, zachody słońca, naturalne kolory, jasne i kontrastowe zdjęcia ślubne. Zapraszam do przeczytania informacji na mój temat, zapoznania się ze sposobem mojej pracy, moją ofertą oraz moim portfolio.

Fotograf ślubny Szklarska Poręba – Łukasz Gromolak

Fotograf ślubny Szklarska Poręba – co powinieneś o mnie wiedzieć?

 • dokumentuję zarówno te kameralne uroczystości, jak i największe wesela
 • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele – mam specjalną legitymację
 • fotografuję śluby cywilne, kościelne, ceremonie humanistyczne
 • wykonuję sesje plenerowe zarówno w Polsce, jak i za granicą
 • jestem aktywnym fotografem ślubnym – biegam, chodzę po górach, nie są mi straszne wyzwania, górskie szlaki i sesje zdjęciowe w najtrudniejszych lokalizacjach

Fotografia ślubna Szklarska Poręba – czy warto zatrudniać profesjonalistę?

Jeśli jesteście zainteresowani fotografią ślubną na poważnie, to, według mnie, zdecydowanie warto zatrudnić profesjonalistę na ślub i wesele w Szklarskiej Porębie. Aby mieć piękną pamiątkę, pięknie wykonane zdjęcia grupowe i rodzinne, wzruszającą sesję ślubną – zatrudnij zawodowca, który po prostu wie, jak fotografować. Fotografia ślubna Szklarska Poręba – zapraszam serdecznie do kontaktu wszystkie Pary Młode planujące ślub i wesele u stóp Karkonoszy!

Reportaż ślubny – fotograf na wesele

Jak wykonuję reportaż ślubny? Jako fotograf na wesele Szklarska Poręba zwykle pracuję do 12 godzin, rozpoczynając fotografowanie od porannych przygotowań i kończąc na oczepinach. Czasem zaczynam reportaż ślubny np. o godzinie 10 rano i kończę o godzinie 22 wieczorem. Jeśli jest taka konieczność, mogę być z Wami do 14 godzin.

Fotografuję także mniejsze uroczystości – np. kameralne przyjęcia, na których jestem 2 lub 4 godziny.

Podejmuję się wykonywania sesji zdjęciowych w górach – np. na Szrenicy lub na Śnieżce. Możemy wspólnie wjechać wyciągiem lub wejść piechotą! Chętnie podpowiem Wam, jak przygotować się do takiej sesji ślubnej.

Sesja ślubna w górach – sesja ślubna na Śnieżce lub na Szrenicy

Sesja ślubna w górach – to doskonała propozycja dla każdej Młodej Pary, której zależy na wyjątkowej pamiątce. Gdzie może odbyć się taka sesja? Najprostszym rozwiązaniem, najbardziej dostępnym, będzie Śnieżka lub Szrenica. 2 góry, na które prowadzą wyciągi praktycznie na sam szczyt (na Śnieżkę od czeskiej strony, od polskiej tylko na Kopę pod Śnieżką). Sesja ślubna na Śnieżce lub na Szrenicy rozpoczyna się po południu, chwilę przed zachodem słońca. Oprócz spektakularnych górskich widoków, złapmy razem skały, lasy, mniej oczywiste miejsca, które nadadzą sesji ślubnej wyjątkowego charakteru i uroku. Taką sesją ślubną będziecie chcieli pochwalić się przed wszystkimi!

Zdjęcia ślubne Szklarska Poręba – ślub u stóp Karkonoszy

Piękne zdjęcia ślubne Szklarska Poręba – pracując jako fotograf ślubny często odwiedzam podgórskie miejscowości (Szklarska Poręba, Karpacz itd.) wykonując usługi dla par młodych, które organizują ślub i przyjęcie u stóp Karkonoszy. Do wykonywania zdjęć ślubnych jestem zawsze przygotowany – backup i archiwizacja zdjęć ślubnych to mój konik.

W dniu ślubu wykonuję zawsze krótki plener ślubny na terenie sali weselnej. To idealne miejsce na wykonanie 10-20 minutowej sesji bez szkody dla przebiegu wesela. Taką sesję ślubną wykonuję zawsze, jeśli pozwala na to pogoda i harmonogram dnia wesela.

Fotografia ślubna Szklarska Poręba – profesjonalne i wzruszające zdjęcia ślubne są moją pasją. Chcę wykonać dla Was reportaż ślubny, sesję narzeczeńską i sesję zdjęciową poślubną (plener ślubny), która będzie czymś więcej w Waszym życiu, niż tylko „zdjęciami ślubnymi”. Stawiam na uśmiech, emocje, radość, dokumentowanie wzruszeń i niepozowanych momentów na fotografii.

Fotografia ślubna Karkonosze – Łukasz Gromolak

Jak wybrać fotografa ślubnego na wesele w Szklarskiej Porębie?

Nie wiesz, jak wybrać fotografa ślubnego na ślub, przyjęcie lub wesele w Szklarskiej Porębie? Przeczytaj mój poradnik.

 • wybierz fotografa ślubnego, który chętnie podejmie się sesji ślubnej w górach, który chętnie wspólnie z Wami osiągnie najwyższy szczyt i wykona zdjęcia ślubne, które będą zapierać dech w piersiach
 • sprawdź opinie o fotografie ślubnym – poczytaj opinie innych nowożeńców
 • sprawdź, czy fotograf ma uprawnienia do fotografowania w kościele
 • zobacz, czy prowadzi firmę, wystawia faktury, czy pracuje na podstawie umowy
 • zorientuj się, jakie są terminy terminy realizacji usług fotograficznych
 • zapytaj fotografa, czy zna miasto Szklarska Poręba, czy chętnie wykona sesję ślubną w górach, jak podchodzi do zdjęć ślubnych, czy to jest jego główne, czy dodatkowe „weekendowe” zajęcie