Fotograf ślubny Bolesławiec – zdjęcia ślubne Bolesławiec

Cześć! Mam na imię Łukasz i fotografuję śluby i wesela. Z moich usług możecie skorzystać m.in. w Bolesławcu. Fotograf ślubny Bolesławiec – fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Wykonuję zdjęcia ślubne (reportaże i sesje plenerowe) zarówno w kraju, jak i za granicą. W fotografii ślubnej stawiam na dynamiczne kadry, naturalne kolory, jasne, ponadczasowe, kontrastowe zdjęcia, które będą budzić zachwyt i wzruszać nawet po wielu latach. Podczas tego wyjątkowego dnia ślubu chcę być nie tylko Waszym fotografem ale także przyjacielem, który będzie Was wspierał i pomagał w tym, aby wszystko wyszło jak najpiękniej.

Fotograf ślubny Bolesławiec – Łukasz Gromolak

Miło mi, że trafiliście na tę stronę. Znajdziecie tutaj moje portfolio fotografii ślubnej, ofertę oraz cennik. Dowiecie się, ile kosztuje fotograf ślubny Bolesławiec. Moje podejście – zobacz, co jest dla mnie ważne w fotografii ślubnej. O mnie – przeczytaj opinie Par Młodych o mojej pracy podczas dnia ślubu i wesela.

Zdjęcia ślubne Bolesławiec – oferta i cennik fotografii ślubnej

Poniżej znajdziesz moją ofertę i cennik profesjonalnej fotografii ślubnej. Jakie zdjęcia ślubne Bolesławiec możesz u mnie zamówić? Mogę dla Ciebie fotografować podczas ślubu i przyjęcia lub wesela. Mogę wykonać sesję narzeczeńską lub plener ślubny w kraju lub za granicą. Chętnie zaprojektuję i wykonam fotoksiążki ślubne – album ślubny w drewnianej lub skórzanej oprawie to wyjątkowa pamiątka nie tylko dla Was, ale także Waszych najbliższych.

Fotograf na wesele w Bolesławcu – sprawdź moje portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej. Zobacz, jak wykonuję zdjęcia ślubne. Jako fotograf na wesele w Bolesławcu dbam o to, abyście byli zadowoleni z każdego etapu naszej współpracy – nie tylko w dniu ślubu, ale także przed nim (na etapie podpisywania umowy, ustalania warunków realizacji usługi) i po – przy odbiorze zdjęć, albumów itd.

Pracując m.in. jako fotograf ślubny Bolesławiec chcę dla Was wykonać zdjęcia na ślubie, które zrobią wrażenie na każdym, kto będzie je oglądać. Romantyczna sesja ślubna, zakochani nowożeńcy, chwile radości i wzruszeń, wspólne marzenia – z przyjemnością uwiecznię wszystkie te chwile i momenty.

Fotografia ślubna Bolesławiec – sesja narzeczeńska i plener ślubny

Fotografia ślubna Bolesławiec to nie tylko reportaż ślubny, ale także sesje zdjęciowe.

 • sesja narzeczeńska – to doskonały pomysł dla osób, które chcą sprawdzić, jak czują się przed obiektywem. Udokumentujmy czas Waszego narzeczeństwa!
 • plener ślubny – sesja plenerowa może odbyć się w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą – jeśli lubicie chodzić po górach, możemy spotkać się np. w Karkonoszach!

Fotografia ślubna Bolesławiec – dlaczego warto?

Planujesz ślub i wesele? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem fotografa ślubnego (lub np. duetu fotografów ślubnych)? Przeczytaj, dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalisty. Jak wybrać fotografa ślubnego w Bolesławcu, aby fotografia ślubna Bolesławiec była dokładnie tym, czego oczekujesz.

 • wybierz fotografa na terenie miasta Bolesławiec, który ma indywidualne podejście, którego styl fotografii ślubnej i wykonywania zdjęć jest Ci bliski
 • wybierz takiego fotografa, który wykona nie tylko reportaż ślubny, ale także dodatkowe sesje plenerowe – sesję narzeczeńską lub plener ślubny w kraju lub za granicą
 • zdecyduj się na usługi fotograficzne takiego usługodawcy, który ma firmę, działa legalnie, pracuje na podstawie czytelnej umowy, który świadczy usługi nie tylko na terenie Bolesławca, ale także w całej Polsce
 • profesjonalny fotograf ślubny Bolesławiec przedstawi Ci szczegółową wycenę i odpowie na wszystkie pytania (m. in. o to, czy ma wolne terminy)
 • korzystając z usług profesjonalistów masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie
 • przeczytaj opinie o fotografie ślubnym, zobacz, jak podchodzi do każdego klienta, jak fotografuje nowożeńców, kim jest lub chce być dla Klientów
 • fotografowie ślubni nierzadko traktują swoje zajęcie dorywczo – dobry fotograf Bolesławiec poświęca się fotografii ślubnej w pełni!
 • obejrzyj pełny reportaż ślubny (lub kilka), aby dokładnie ocenić doświadczenie usługodawcy
 • spośród fotografów ślubnych wybieraj tych, którzy chcą dla Ciebie wykonać pamiątkę na całe życie, którzy do realizacji usług podchodzą z pasją, którzy posiadają wiele lat doświadczenia

Ile czeka się na zdjęcia ślubne?

Ile dokładnie czeka się na zdjęcia ślubne (reportaż ślubny lub sesja plenerowa), które mogę dla Was wykonać m.in. w Bolesławcu? Czas oczekiwania na gotowe fotografie wynosi u mnie 1 miesiąc.

Jak uniknąć stresu w dniu ślubu?

Wielu narzeczonych zastanawia się, jak uniknąć stresu w dniu ślubu i wesela. Polecam sprawdzone metody, które pozwalają ograniczyć poziom stresu do minimum:

 • jak najwięcej rzeczy i czynności wykonaj z dużym wyprzedzeniem
 • otocz się przyjaciółmi i ludźmi zaufanymi, którzy będą Cię wspierać
 • unikaj dużych odległości do pokonania samochodem, wybierz miejsca ślubu i wesela, które są blisko siebie
 • przyjedź dzień wcześniej do hotelu, w którym odbywa się wesele, aby nie stresować się dojazdami
 • omów z usługodawcami plan ślubu i wesela, aby w dniu ślubu nic Cię nie zaskoczyło

Ile fotografii do Was trafi?

Jeśli pracuję dla Was do 12 godzin, otrzymacie ode mnie minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi. Jeśli fotografuję krócej, zdjęć będzie proporcjonalnie mniej.

Z sesji narzeczeńskiej lub sesji plenerowej otrzymacie ok. 40-50 fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

Trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia w dniu ślubu i wesela.

Czy posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele?

Pracując jako fotograf ślubny Bolesławiec dbam o to, aby posiadać odpowiednie uprawnienia – m.in. do fotografowania w kościele rzymskokatolickim. Mam specjalną legitymację.

Ile otrzymacie zdjęć z sesji ślubnej?

Są 2 rodzaje sesji ślubnej – ta, która jest (lub może być) wykonywana w dniu ślubu i wesela – taka sesja trwa 10-20 minut i z takiej sesji otrzymacie ok. 15-20 fotografii. Jeśli umówimy się na sesję plenerową (lub narzeczeńską) w innym terminie, to z takiej sesji otrzymacie minimum 40-50 fotografii. Taka sesja plenerowa trwa dłużej (ok. 2 godzin).

Fotografia ślubna Bolesławiec – kontakt do fotografa ślubnego w Bolesławcu

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa ślubnego w Bolesławcu (czyli do mnie ;-). Jeśli fotografia ślubna Bolesławiec jest dla Was ważna, jeśli zależy Wam na naturalnych, dynamicznych i nietuzinkowych zdjęciach ślubnych i znacie już datę Waszego ślubu i wesela – zapraszam do kontaktu:

 • telefonicznego +48 607 265 770
 • mailowego: gromolak@gmail.com