Fotograf ślubny Jarocin – fotografia ślubna Jarocin

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Jarocin. Miło mi, że trafiliście na moją stronę! Specjalizuję się w fotografii ślubnej – dokumentuję śluby i wesela nie tylko w Jarocinie, ale także na terenie całego kraju. Jaka fotografia ślubna jest mi bliska? Lubię naturalne kolory, jasne i kontrastowe zdjęcia. W reportażu ślubnym najważniejszy jest człowiek – i Para Młoda i wszyscy zaproszeni goście.

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Jako profesjonalny fotograf ślubny Jarocin chcę dostarczyć Wam usługę na najwyższym poziomie. Staram się wykonywać takie fotografie ślubne, które sam chciałbym otrzymać – w pełni profesjonalne, subtelne, pokazujące ulotne chwile, niepozowane momenty, prawdziwe emocje, chwile wzruszeń.

Fotograf ślubny Jarocin – sprawdź moje portfolio

Zobacz moje portfolio! Przejrzyj moje portale społecznościowe. Zobacz, jaki rodzaj fotografii ślubnej jest mi bliski, jakie zdjęcia wykonuję, jako fotograf ślubny w mieście Jarocin. Jeśli spodobają się Wam moje fotografie i moja oferta ślubna – zapraszam do kontaktu telefonicznego (+48 607 265 770) lub mailowego (gromolak@gmail.com). Możecie również skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Fotografia ślubna Jarocin – zapytaj o dostępny termin

Planujesz ślub i wesele na terenie Jarocina? Profesjonalna fotografia ślubna Jarocin jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Zapytaj o dostępny termin na zdjęcia ślubne. Odpiszę najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Oferta i cennik zdjęć ślubnych w Jarocinie

Poniżej dostępna jest oferta i cennik zdjęć ślubnych w Jarocinie. Reportaż ślubny zwykle trwa 12 godzin. Czasem jestem obecny dłużej – fotoreportaże mogą trwać do 14 godzin. Sprawdź moją ofertę.

Świadczenie usług na najwyższym poziomie jest moją pasją. Jestem fotografem ślubnym z wieloletnim doświadczeniem – wydaje mi się, że potrafię odnaleźć się w najróżniejszych sytuacjach fotograficznych i społecznych.

Fotograf na ślub i wesele – zdjęcia ślubne w Jarocinie

Moja oferta ślubna skierowana jest zarówno do par, które organizują duży ślub i wesele, jak i do tych, którzy planują kameralne przyjęcie w gronie najbliższych. Jako fotograf ślubny wykonam zdjęcia ślubne w Jarocinie nawet na największym weselu, na którym będzie 150-200 osób. Jeśli planujecie jeszcze większe wydarzenie – dajcie znać – chętnie pojawię się na nim wraz z drugim fotografem. Fotografia ślubna Jarocin – Łukasz Gromolak.

Jak wybrać fotografa ślubnego w Jarocinie?

Nie wiesz, jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w mieście Jarocin? Sprawdź mój poradnik!

 • wybierz fotografa ze świeżym podejściem, który ma duże doświadczenie w fotografii ślubnej
 • zastanów się jaka fotografia ślubna Jarocin jest Ci bliska – zobacz, czy fotograf fotografuje w stylu, który lubisz
 • wybierz profesjonalistę, który ma dużo dobrych opinii w internecie, którego polecają inne młode pary, który współpracował z wieloma parami
 • fotografia ślubna Jarocin to nie czas na kompromisy – zatrudnij zawodowca, który ma firmę, wystawia faktury, działa legalnie i na podstawie umowy z której się wywiązuje
 • zapytaj, czy możesz zamówić u fotografa usługi dodatkowe (sesja ślubna, sesja narzeczeńska, plener ślubny Jarocin, fotoksiążki ślubne, film ślubny)
 • zobacz, w miarę możliwości, na własne oczy, jak fotograf pracuje, zanim zdecydujesz się na stałą współpracę
 • dokładnie zapytaj jaką ilość zdjęć otrzymasz w galerii online
 • zapytaj fotografa, jak dokumentuje dzień ślubu, jak podchodzi do sesji, czy fotografia ślubna to dla niego ważna usługa i pamiątka, czy pragnie uwiecznić ślub i wesele w profesjonalny sposób, czy kreatywność to jego drugie imię
 • planujesz tematyczny ślub i wesele? Dowiedz się, czy fotograf może pojawić się w wybranej stylizacji
 • fotografowie ślubni nierzadko traktują swoje zajęcie dorywczo – wybierz tych, dla których fotografia ślubna Jarocin to główne zajęcie!
 • dokładnie sprawdź ofertę ślubną i przeczytaj umowę, dowiedz się, czy fotograf zapewnia zastępstwo w razie choroby
 • spośród wszystkich fotografów wybierz tego, który opowiada o swojej pracy z pasją i zainteresowaniem
 • czy fotograf specjalizuje się w reportażu ślubnym, próbując uchwycić niepowtarzalne momenty i chwile, które będą wyjątkową pamiątką w Waszym życiu, przez całe życie? ;-)

Sesja narzeczeńska i sesja ślubna Jarocin – czy warto?

Interesuje Was sesja narzeczeńska lub sesja ślubna na terenie miasta Jarocin lub w innej lokalizacji?

Sesja narzeczeńska – idealne rozwiązanie dla par, które chcą sprawdzić to, jak czują się przed obiektywem

Sesja ślubna w dniu ślubu – takie zdjęcia ślubne Jarocin wykonuję zawsze, jeśli pozwala na to harmonogram dnia ślubu i wesela (10-20 minut fotografowania w okolicy sali weselnej)

Sesja w innym terminie – taki plener ślubny możemy wykonać i w dowolnej lokalizacji i w dowolnym terminie, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Gdzie jeszcze fotografuję w okolicy Jarocina?

Zobacz, jakie są popularne miasta, które chętnie odwiedzam jako fotograf ślubny Jarocin. Zobacz, gdzie jeszcze fotografuję w okolicy Jarocina – zarówno w kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego jak i w plenerze. Fotografuję także śluby humanistyczne.

Żerków, Kotliny, Nowe Miasto nad Wartą, Jaraczewo, Kotlin, Poznan, Pleszew, Śrem, Czajków, Dobrzyca, Witaszyce, Koźmin Wielkopolski – tutaj bywam jako fotograf ślubny. Żelazków, Sulmierzyce, Pudliszki, Wilczyn, Poznań, Buk – tutaj mogą powstać zdjęcia ślubne Jarocin. Jako fotograf ślubny odwiedzam także: Krzywiń, Szlichtyngowa, Dobrzany, Kobylin, Kępno, Raszków, Poznań, Pępowo, Łagiewniki, Kościelec, Wronki, Rychwał, Przygodzice, Grodziec, Włoszakowice.

Czy realizuję profesjonalnie krótkie formy video? Obecnie nie – skupiam się wyłącznie na zdjęciach ślubnych. Duże produkcje filmowe również są mi obce. Wykonuję sesje zdjęciowe – reklamowe, portretowe, biznesowe, wizerunkowe – posiadam duże doświadczenie w fotografii reklamowej i eventowej. Znajdziecie u mnie także artystyczne sesje zdjęciowe – takie zdjęcia plenerowe mogą zostać wykonane na terenie całej Polski oraz za granicą. Chcę, aby usługa, którą dla Was wykonam, była małym dziełem sztuki. Oferuję pojedyncze realizacje oraz kompleksowe usługi obejmujące wiele dni zdjęciowych. Wykonuję profesjonalne zdjęcia dla najbardziej wymagających Klientów.

Fotograf ślubny Jarocin – kontakt

Fotograf ślubny Jarocin – Łukasz Gromolak. Jak możesz się ze mną skontaktować?

 • telefonicznie: +48 607 265 770
 • mailowo: gromolak@gmail.com
 • za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie kontakt