Zdjęcia reklamowe Wrocław

Jeśli trafiłaś lub trafiłeś na tę stronę, to oznacza, że interesują Cię zdjęcia reklamowe Wrocław. Znajdziesz na tej stronie informacje dotyczące fotografii biznesowej, reklamowej, portretowej. Dowiesz się więcej o sesjach wizerunkowych, fotografii eventowej, sesjach zdjęciowych w siedzibie firmy lub studio fotograficznym we Wrocławiu. Z fotografią reklamową, fotografią produktową jestem związany od wielu lat. Moje doświadczenie w fotografii reklamowej obejmuje realizację usług dla klientów w całej Polsce. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio oraz do kontaktu!

Fotografia reklamowa Wrocław – jakie sesje wykonuję?

Zobacz, jakie sesje wykonuję. Fotografia reklamowa Wrocław – pod tym pojęciem kryją się usługi fotograficzne za zakresu zdjęć dla firm lub osób prywatnych.

 • sesja portretowa
 • sesja biznesowa, wizerunkowa
 • zdjęcia eventowe
 • sesja w studio fotograficznym, w plenerze lub w siedzibie firmy
 • fotografia kulinarna

Fotografia portretowa, biznesowa i wizerunkowa we Wrocławiu

Fotografia biznesowa, portretowa lub wizerunkowa może mieć miejsce nie tylko we Wrocławiu, ale także w całej Polsce. Wykonuję zdjęcia biznesowe dla właścicieli firm, prezesów, członków zarządu, pracowników firmy. Sesja wizerunkowa częściej dotyczy pojedynczych osób, którym zależy na budowaniu marki osobistej. Warto pokazać się z najlepszej strony! Warto zainwestować w profesjonalną sesję reklamową, która przyciągnie nowych klientów.

Zdjęcia reklamowe w studio fotograficznym lub w siedzibie firmy

Gdzie mogą powstać zdjęcia reklamowe? Posiadam mobilne studio fotograficzne, które umożliwia mi wykonywania zdjęć w siedzibie firmy, nie tylko we Wrocławiu. Pokaż na zdjęciach, że Twoja firma to wyjątkowe miejsce! Jeśli zależy Wam na tym, aby zdjęcia odbyły się w studio fotograficznym – nie ma problemu!

Fotografia reklamowa we Wrocławiu – czas na szybki kontakt! Możesz do mnie zadzwonić: +48 607 265 770 lub napisać wiadomość na gromolak@gmail.com

Fotografia kulinarna Wrocław – apetyczna fotografia produktowa

W zakresie moich usług znajduje się również fotografia kulinarna Wrocław. Apetyczna fotografia produktowa to coś, co najlepiej sprzedaje takie produkty. Bardzo dobra jakość zdjęć ma ogromne znaczenie w fotografii kulinarnej. Zdjęcia z takiej sesji mogą trafić na stronę internetową, do menu w restauracji, na social media lub strony, na których klienci mogą bezpośrednio zamawiać jedzenie z dowozem.

Fotografia kulinarna Wrocław – tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Zdjęcia produktowe jedzenia – co jest ważne w kulinarnej fotografii produktowej?

Co jest ważne (lub najważniejsze) w profesjonalnej kulinarnej fotografii produktowej? Zdjęcia jedzenia muszą przyciągać klienta – swoimi kolorami, ułożeniem potraw, dodatkami (np. subtelnie rozsypanymi przyprawami). Ważne jest, aby takie zdjęcia powstały w naturalnym kontekście – np. na stołach restauracji, w których klient może zamówić jedzenie. Odpowiednie nasycenie kolorów, troska o najdrobniejsze szczegóły, doświadczenie w aranżacji fotografowanej sceny – to u mnie znajdziecie.

Fotografia produktowa Wrocław – możemy umówić się na wykonanie zdjęć produktowych w siedzibie Twojej firmy (np. w restauracji) lub zdjęcia produktów mogą powstać w studio fotograficznym. Zdjęcie produktu może zostać wykonane na jednolitym tle.

Sesja fotograficzna z udziałem modeli dla Twoich produktów i usług

Jeśli zależy Ci na właściwej promocji Twoich usług, Twoich produktów lub Twojej firmy – mogę dla Ciebie zorganizować profesjonalną sesję fotograficzną z udziałem modeli, którzy wcielą się w rolę pracowników, klientów. Do takich zdjęć reklamowych nie będziesz musiał angażować pracowników Twojej firmy – zostaną zapewnieni specjaliści pracujący na podstawie jasnej i czytelnej umowy, która określa sposób, zakres i czas wykorzystania ich wizerunku.

Fotografia reklamowa Wrocław – usługi realizowane są 7 dni w tygodniu, przez cały rok!

Zdjęcia reklamowe Wrocław – co jeszcze warto wiedzieć?

 • często wykonuję zdjęcia dla branży e commerce
 • wykonuję także aranżowane zdjęcia wnętrz, z udziałem home stagera
 • na sesji wizerunkowej może być obecna makijażystka
 • fotografie trafią do Was szybko, w formie galerii on-line
 • Zdjęcia z sesji (np. packshoty) do obróbki mogę wybrać ja lub Wy możecie wybrać te, które uważacie za najlepsze
 • reportaże z eventów, konferencji, spotkań biznesowych wykonuję sam lub we współpracy z dodatkowymi fotografami
 • dobre zdjęcia sprzedają – pokaż Twoją osobę lub firmę w najlepszym wydaniu, z najlepszej strony – tak, aby klienci chętnie korzystali z Twoich usług i aby Twoja firma dobrze się kojarzyła
 • jeśli zależy Wam, aby zdjęcia zostały wykonane w wynajętej przestrzeni (np. hotelu, apartamencie itd.) – nie ma problemu – wybierzmy takie tła do zdjęć, które spełnią Wasze oczekiwania
 • zdjęcia produktowe, reklamowe, portretowe, biznesowe, wizerunkowe mogą zostać wykonane na klasycznym, białym tle