Fotografia ślubna Olszyn – Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Olsztyn

Cześć! Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego, który udokumentuje dzień Waszego ślubu i wesela w wyjątkowy sposób – zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą zdjęć ślubnych. Z przyjemnością odwiedzam Olsztyn wykonując zdjęcia na ślubach i weselach w całej Polsce. Jaka fotografia ślubna jest mi bliska? Taka bez sztucznego pozowania, nastawiona na wyszukiwanie subtelnych momentów i wyjątkowych chwil. Lubię naturalne, ciepłe kolory, nasycone i kontrastowe zdjęcia ślubne. Jako fotograf ślubny Olsztyn dokładam wszelkich starań, aby reportaż ślubny, który dla Was wykonam, był wyjątkowy i aby każdy (Para Młoda i goście weselni) odnalazł na zdjęciach ślubnych siebie w radosnym, zabawnym kontekście. Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Olsztyn. Zapraszam do kontaktu! :)

Fotografia ślubna Olsztyn – portfolio zdjęć ślubnych

Sprawdź moje portfolio zdjęć ślubnych! Zobacz, jak może wyglądać reportaż ślubny i sesja plenerowa. Wierzę, że jeśli skorzystacie z moich usług, to z łezką wzruszenia będziecie wracać do fotografii, które dla Was wykonam. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego pełnego portfolio zdjęć ślubnych oraz pełnych historii. Fotografia ślubna Olsztyn – z przyjemnością udokumentuję Wasz wyjątkowy dzień ślubu nie tylko w Olsztynie!

Oferta i cennik zdjęć ślubnych – fotograf ślubny Olsztyn

Poniżej znajduje się oferta i cennik zdjęć ślubnych. Jako profesjonalny fotograf ślubny Olsztyn mogę dla Was wykonać nie tylko reportaż ślubny, ale także sesję ślubną lub sesję narzeczeńską. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który poleci z Wami za granicę na wymarzony plener ślubny (np. do Włoch, na Islandię, do Hiszpanii lub Francji) – także zgłaszam swoją gotowość!

Znacie już termin ślubu i wesela? Możecie skontaktować się ze mną za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny jest poniżej.

Fotograf na wesele w Olsztynie

Jako fotograf na wesele w Olsztynie mogę być z Wami do 12 godzin (np. od godziny 12:30 do 00:30 lub od 10 rano do 22 wieczorem). Mam także pakiet rozszerzony obejmujący do 14 godzin fotografowania. Reportaże ślubne wykonuję nie tylko w Olsztynie, mogę być dla Was dostępny i na terenie Olsztyna i w całej Polsce. Warszawa, Gdańsk, Białystok – to przykładowe miasta, w których często fotografuję śluby i wesela.

Jako fotograf weselny dbam o to, aby Pary Młode, dla których fotografuję, były w pełni zadowolone z moich usług, ze współpracy ze mną na każdym etapie realizacji usługi.

Z fotografią ślubną jestem związany od ponad 10 lat. Sfotografowałem ponad 250 wesel na terenie kraju i za granicą. Do wykonania każdego reportażu ślubnego podchodzę z pełnym zaangażowaniem – jestem fotografem ślubnym, który daje z siebie 700%.

Profesjonalne zdjęcia ślubne Olsztyn

Za każdym razem, gdy fotografuję ślub i wesele, gdy wykonuję zdjęcia ślubne, cieszę się, że mogę dla Was uwieczniać ten niezwykły dzień ślubu. Chcę dla Was wykonać w pełni profesjonalne zdjęcia, usługę na najwyższym poziomie, abyście mieli piękną pamiątkę z dnia ślubu. Najlepszy fotograf ślubny Olsztyn – jeśli kogoś takiego szukacie, sprawdźcie moje portfolio, ofertę, opinie o mojej pracy.

Sesja ślubna w Olsztynie – czy to dobry pomysł?

Sesja ślubna (plener ślubny) w Olsztynie to dobry pomysł dla każdego, komu zależy na dodatkowych zdjęciach, które zostaną wykonane w innym terminie, niż dzień ślubu i wesela.

W dniu ślubu jestem w stanie wykonać dla Was sesję ślubną, która trwa ok. 10-20 minut. Jeśli zajmujemy się sesją ślubną, która jest wykonywana innego dnia, to jako fotograf Olsztyn mogę dla Was być obecny ok. 2-3 godziny i wykonać sesję, która jest bardziej różnorodna, ciekawa, obejmuje więcej lokalizacji i póz.

Sesje narzeczeńskie również trwają ok. 2 godziny. Podczas sesji chcę stworzyć swobodną atmosferę, abyście czuli się swobodnie. Nie musicie potrafić pozować! Moją rolą jest pokierować Wami tak, abyście wyszli na zdjęciach pięknie, swobodnie i lekko.

Chętnie podejmę się wykonania sesji plenerowej za granicą. Doradzę Wam, jak przygotować się do takiej sesji ślubnej, aby wszystko wyszło jak najpiękniej (i wymagało jak najmniej logistyki).

Propozycja miejsc na wykonanie sesji ślubnej lub sesji narzeczeńskiej w Olsztynie i okolicach

Poniżej znajduje się moja subiektywna propozycja ciekawych miejsc na wykonanie sesji narzeczeńskiej lub ślubnej w Olsztynie lub w okolicach miasta. Wybierając miejsce na sesję pamiętajcie, że to musi być lokalizacja, która jest Wam bliska, w której dobrze się czujecie i z którą być może jesteście związani.

Jeśli np. Wasze zaręczyny miały miejsce w jednym z tych miejsc – koniecznie dajcie znać! Część zdjęć możemy wykonać dokładnie tam, gdzie zaistniał kolejny etap Waszej miłości.

 1. Zamek w Olsztynie
 2. Park Zamkowy w Olsztynie
 3. Plaża miejska nad jeziorem Ukiel
 4. Park Centralny w Olsztynie
 5. Plaża Dajtki nad jeziorem Długim
 6. Park Kortowo w Olsztynie
 7. Park Książąt Mazowieckich w Olsztynie
 8. Plaża Pluski nad jeziorem Pluszne
 9. Plaża Śródmieście nad jeziorem Ukiel
 10. Park Na Rurach w Olsztynie

Ile kosztuje fotograf ślubny Olsztyn?

Na tej stronie znajdziecie ofertę i cennik zdjęć ślubnych. Z tabelki będziecie mogli dowiedzieć się, ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny w mieście Olsztyn. Domyślnie jestem dostępny przez 12 godzin, np. od godziny 12:30 do 00:30 lub np. od 10 rano do godziny 22 wieczorem. Jeśli będziecie chcieli, będę mógł być dla Was obecny dłużej, do 14 godzin, rozpoczynając zdjęcia od wczesnoporannych przygotowań i kończąc je na nocnych oczepinach.

Co jest dla mnie najważniejsze w fotografii ślubnej?

Często jestem pytany przez Pary Młode o to, co jest dla mnie ważne (lub najważniejsze) w fotografii ślubnej. Kładę bardzo duży nacisk na to, aby dokładnie omówić z Parą Młodą dzień ślubu – aby porozmawiać o oczekiwaniach klientów, o tym, na czym i zależy oraz o tym, czego nie chcą, abym fotografował. Staram się sfotografować nie tylko Parę Młodą, ale także wszystkich zaproszonych gości.

Pracuję zarówno z wykorzystaniem światła naturalnego, jak i błyskowego. Podczas wesela korzystam z wielu lamp błyskowych, aby sfotografować Waszą zabawę w ciekawy i nietypowy sposób.

Jestem do Waszej dyspozycji w dniu ślubu i wesela do 12 godzin (lub maksymalnie do 14 godzin).

Zależy mi, aby w dniu ślubu wykonać piękną sesję dla Pary Młodej. Chcę wykonać także zdjęcia grupowe i rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby, abyście mieli wyjątkową pamiątkę na długie lata. Aby zdjęcia ślubne pozostały w Waszej pamięci na długo.

Czy posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele rzymskokatolickim. Posiadam bezterminową legitymację uprawniającą mnie do swobodnego fotografowania na terenie Olsztyna i całej Polski, zarówno na ślubach w kościołach, jak i w plenerze.

Cieszę się mogąc towarzyszyć Wam podczas tego wyjątkowego dnia ślubu. Dobry fotograf ślubny Olsztyn – Łukasz Gromolak. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który wykona dla Was zdjęcia ślubne Olsztyn w wyjątkowy i nietuzinkowy sposób – zgłaszam swoją gotowość!

W jakim terminie fotograf ślubny Olsztyn dostarczy Wam zdjęcia ślubne?

Fotografia ślubna Olsztyn – jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia ślubne? W jakim dokładnie terminie fotograf ślubny Olsztyn (czyli ja ;-) dostarczy Wam gotowe zdjęcia ślubne? Galeria on-line, zabezpieczona hasłem, będzie gotowa do 1 m-ca od dnia ślubu.

Otrzymacie także wszystkie wykonane zdjęcia ślubne Olsztyn – te nieobrobione, w formacie .jpg. Link, przesłany mailem, również trafi do Was do 1 m-ca od dnia ślubu.

Reportaż ślubny – zdjęcia z wesela w Olsztynie – jak otrzymacie fotografie ślubne?

Jak otrzymacie fotografie ślubne? Zdjęcia z wesela w Olsztynie (lub innej części Polski) trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Z takiej galerii możecie korzystać swobodnie i Wy i Wasi goście. W galerii może znaleźć się reportaż ślubny, sesja narzeczeńska, lub plener ślubny.

Pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia, otrzymacie w formie linku do google drive. Jednym kliknięciem myszki będziecie mogli pobrać na dysk swojego komputera kilka tysięcy fotografii, które dla Was wykonam.

Sesja narzeczeńska Olsztyn, sesja poślubna Olsztyn

Fotografia ślubna Olsztyn to nie tylko reportaż ślubny. Jako fotograf Olsztyn mogę dla Was wykonać 2 dodatkowe usługi: sesja narzeczeńska lub sesja poślubna (czyli plener ślubny).

Sesja narzeczeńska wykonywana jest w innym terminie, przed weselem. Co jest ważne podczas takiej sesji? Wasz komfort, swoboda wyrażania uczuć, lekkość w pozowaniu. Moja rolą jest Was nauczyć tego, jak zachowywać się jako profesjonalni modele! :)

Sesja poślubna może zostać wykonana w Olsztynie lub w innej, dowolnej części Polski. Pracuję także za granicą. Jeśli marzy się Wam plener ślubny we Włoszech, w Hiszpanii, Portugalii, we Francji lub np. na Islandii – zgłaszam swoją gotowość!

Gdzie jeszcze fotografuję w okolicy Olsztyna?

Jako fotograf ślubny Olsztyn jestem obecny także w innych miejscowościach. Chętnie odwiedzam m.in. Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Bartoszyce, Ostróda, Mikołajki, Działdowo, Iława, Nidzica, Giżycko, Szczytno, Morąg, Ełk, Braniewo, Kętrzyn. Gdzie jeszcze fotografuję w okolicy Olsztyna? Zdjęcia ślubne mogą powstać także tutaj: Olsztynek, Lidzbark. Inne, popularne miasta, w których pracuję, to: Olecko, Reszel, Biskupiec, Pasłęk, Nowe Miasto Lubawskie, Sępopol, Bisztynek, Orneta, Dobre Miasto. Jako fotograf na ślub i wesele chętnie odwiedzam także: Ryn, Barczewo, Biała Piska, Prabuty, Wielbark, Pisz, Węgorzewo, Gołdap, Lubawa, Miłomłyn. Reportaż ślubny lub sesja ślubna może zostać wykonana w miejscowościach: Jeziorany, Narty, Jedwabno, Pasym, Dźwierzuty.

Profesjonalny fotograf na ślub i wesele na Mazurach

Potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf na ślub i wesele na Mazurach? Zgłaszam swoją gotowość! Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym, aby uwiecznić Wasz dzień ślubu. Możecie skontaktować się ze mną telefonicznie: +48 607 265 770 lub mailowo gromolak@gmail.com

Na tej stronie znajdziecie także formularz kontaktowy. Możecie wysłać mi bezpośrednie zapytanie o dostępność terminu. Odpiszę najpóźniej w ciągu 24 godzin!

Jak wybrać fotografa ślubnego? Na co zwrócić uwagę?

Przeczytaj krótki poradnik o tym, jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego. Na co zwracać uwagę?

 1. Fotografowie ślubni dzielą się na tych, którzy zajmują się fotografią ślubną na pełen etat oraz na tych, którzy traktują fotografowanie ślubów i wesel dorywczo. Tych drugich unikaj!
 2. Profesjonalnego fotografa ślubnego poznasz po tym, że posiada firmę, działa legalnie, wystawia faktury, posiada profesjonalną stronę, jest widoczny w internecie i znany w branży ślubnej
 3. Dobry fotograf Olsztyn wykona dla Was nie tylko reportaże ślubne, ale także sesję ślubną, sesję narzeczeńską, album ślubny (piękną oprawę)
 4. W wyborze fotografa ślubnego ważne jest dokładne sprawdzenie jego portfolio, nie tylko tych pojedynczych zdjęć, ale także pełnych reportaży ze ślubów i wesel
 5. Jeśli nie macie pomysłu jak wybrać fotografa – zapytajcie znajomych, którzy organizowali ślub i wesele – młode pary chętnie Wam doradzą!
 6. Fotografia ślubna Olsztyn to nie przelewki – zdjęcia ślubne Olsztyn prawdopodobnie są ważne w Waszym życiu. Zainwestujcie czas, spotkajcie się z fotografem, omówcie plan na Wasz ślub i wesele. Sprawdźcie, czy fotograf widzi tak samo sprawy, które są dla Was ważne.

Najlepsze miejsca na organizację wesela w Olsztynie i na Mazurach – TOP10

Mój subiektywny ranking – najlepsze miejsca na organizację ślubu, wesela i przyjęcia – nie tylko w Olsztynie, ale także na Mazurach! Praktycznie w każdym z tych miejsc będziecie w stanie zorganizować ceremonię w plenerze. Jeśli będziecie chcieli, sala przygotuje dla Was miejsce na ceremonię, krzesła, dekoracje. Według mnie, w każdym z tych miejsc, Para Młoda i gości weselnie będą  czuć się dobrze i komfortowo.

Fotograf Olsztyn – Łukasz Gromolak – kontakt

Miło mi, że dotrwaliście do tego miejsca! Jeśli znacie już termin ślubu i wesela i potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf Olsztyn – zapraszam do kontaktu. Łukasz Gromolak – fotograf ślubny w Olsztynie. Możecie do mnie zadzwonić: +48 607 265 770 lub wysłać wiadomość na gromolak@gmail.com

Do usłyszenia i do zobaczenia na Waszym weselu! :)