Fotografia ślubna Zabrze – fotograf ślubny Zabrze Łukasz Gromolak

Cześć! Z tej strony Łukasz, fotograf ślubny Zabrze! Miło mi, że trafiłaś lub trafiłeś na moją stronę. Zajmuję się fotografią ślubną od ponad 10 lat. Uwielbiam wykonywać zawód fotografa ślubnego – możliwość towarzyszenia Parom Młodym podczas tego wyjątkowego dnia ślubu to dla mnie prawdziwa przyjemność i zaszczyt. Bardzo cenię sobie w fotografii ślubnej możliwość poznawania nowych ludzi i miejsc. Jaka fotografia ślubna Zabrze jest mi bliska? Lubię zdjęcia ślubne bez pozowania, dynamiczne kadry, jasne fotografie, nasycone i kontrastowe zdjęcia. Łukasz Gromolak – jestem fotografem ślubnym, który jest komunikatywny, otwarty na Wasze prośby i sugestie.

Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojej oferty fotografa ślubnego, portfolio oraz do kontaktu.

Fotografia ślubna Zabrze – dlaczego warto zatrudnić profesjonalistę?

Planujesz ślub i wesele i zastanawiasz się czy i dlaczego warto zatrudnić profesjonalistę? Czym będzie różnić się fotografia ślubna Zabrze wykonana przez zawodowego fotografa od kogoś (np. wujka ;-), kto zajmuje się zdjęciami ślubnymi na Śląsku doraźnie?

Profesjonalista posiada firmę, działa legalnie, dotrzymuje terminów, pracuje na podstawie umowy. Wie, jak odnaleźć się w różnych miejscach, sytuacjach i kontekstach. Profesjonalny fotograf ma wysokiej jakości sprzęt, o który dba i który serwisuje. Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Zabrzu (spośród wszystkich fotografów ślubnych), który wykona usługę na najwyższym poziomie – zaufajcie osobie, która zajmuje się tym zawodowo i po prostu wie, jak fotografować.

Oferta i cennik fotografii ślubnej w Zabrzu

Poniżej dostępna jest oferta fotografa ślubnego. Zobacz, jak wygląda cennik zdjęć ślubnych w Zabrzu. Do wyceny fotografii ślubnej podchodzę elastycznie – jeśli będzie Wam zależało na tym, abym był dla Was dostępny np. nie 12, a 14 godzin, nie ma sprawy! Wybierzcie pakiet, który najbardziej odpowiada Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Wykonuję także sesje narzeczeńskie i sesje ślubne, które są wykonywane w innych terminach, niż dzień ślubu. Choć krótka sesja ślubna Zabrze zawsze wykonywana jest przeze mnie w dniu ślubu (jeśli tylko pogoda na to pozwala), to mogę wykonać sesję ślubną w innym terminie dla każdej Pary, której zależy na dodatkowych zdjęciach ślubnych (np. w górach lub za granicą).

Fotograf ślubny Zabrze – reportaż ślubny

Z przyjemnością wykonam dla Was dynamiczny i różnorodny reportaż ślubny. Jako fotograf ślubny Zabrze posiadam doświadczenie w fotografowaniu zarówno na tych największych salach, jak i na tych najmniejszych, ciemnych, niskich i drewnianych. Nie są straszne mi małe kościoły i Urzędy Stanu Cywilnego przypominające inną epokę :-)

Zdjęcia ślubne Zabrze – portfolio zdjęć ślubnych

Znajdziecie na tej stronie portfolio zdjęć ślubnych. Jak wykonuję zdjęcia ślubne w mieście Zabrze? Stawiam na naturalność (i w dniu ślubu i podczas sesji). Lubię nasycone kolory, jasne zdjęcia, kontrastowe fotografie. Ingeruję w przebieg uroczystości (np. wesela) tam, gdzie to konieczne (np. ustawiając gości do zdjęcia grupowego lub zdjęć rodzinnych).

Muzeum Śląskie to wyjątkowe miejsce, które stanowi idealne tło do zdjęć ślubnych. Nie tylko w Zabrzu, ale także w okolicy Zabrza nie znajdziemy drugiej takiej lokalizacji. Sesja ślubna lub narzeczeńska w tym miejscu będzie wyjątkową przygodą dla każdego, komu zależy na nietypowych zdjęciach w plenerze.

Fotograf na wesele Zabrze – Łukasz Gromolak

Reportaż ślubny to nie jest jedyna usługa, którą możecie u mnie zamówić! Wykonuję sesje ślubne – nie tylko na Śląsku, w całej Polsce oraz za granicą. Możemy umówić się również na sesję plenerową przed ślubem – na takiej sesji zdjęciowej chętnie sfotografuję Was, Narzeczonych, na tle wielu pięknych i interesujących miejsc. Jako fotograf na wesele obsługuję nie tylko Zabrze, ale także cały Śląsk. W roli Waszego fotografa ślubnego mogę być wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie.

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Zabrze. Serdecznie zapraszam do kontaktu: telefonicznego +48 607 265 770 lub mailowego: gromolak@gmail.com

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najczęściej zadawane pytania, które otrzymuję jako fotograf ślubny Zabrze?

Ile będę czekać na zdjęcia ślubne?

Ile dokładnie będę czekać na gotowe zdjęcia ślubne? Często zastanawiają się osoby, które podejmują się organizacji wesela. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne wynosi u mnie do 30 dni. Gotowe fotografie trafią do Was w formie galerii on-line, która będzie zabezpieczona hasłem.

Czy możemy spotkać się przed podpisaniem umowy?

Jak najbardziej, możemy spotkać się przed podpisaniem umowy. Będziecie mogli zapytać mnie o wszystko, co Was nurtuje. Omówimy Wasz ślub kościelny, cywilny lub taki, który będzie w plenerze. Możemy spotkać się na żywo lub online.

Czy na spotkaniu możemy obejrzeć albumy ślubne?

Tak, możemy spotkać się na żywo, abyście mogli obejrzeć albumy ślubne, które wykonuję dla Par Młodych. Możecie też sprawdzić mój katalog z produktami – znajdziecie tutaj ofertę fotoksiążek wraz z cennikiem.

Co w przypadku choroby lub wypadków losowych? Czy fotograf zapewnia zastępstwo?

Często Pary Młode (lub narzeczeni planujący ślub i wesele) zastanawiają się co w sytuacji choroby fotografa ślubnego (lub np. wystąpienia wypadków losowych). Czy w takiej fotograf ślubny Zabrze zapewni zastępstwo? Tak – pracuję na podstawie umowy, która zobowiązuje mnie do zapewnienia zastępstwa. Nie zostaniecie bez fotografa ślubnego!

Wybór fotografa ślubnego w Zabrzu

Niejedna Para Młoda zastanawia się, jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego w Zabrzu. Dobry fotograf ślubny to taki ktoś, do kogo będziesz mieć pełne zaufanie, kto stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Jak wybrać fotografa ślubnego?

  • sprawdź jego portfolio, obejrzyj pełne reportaże fotograficzne
  • zobacz, czy jego zdjęcia ślubne są pełne wyjątkowych momentów
  • dowiedz się, jakie są opinie na jego temat – w internecie, zapytaj inne pary młode, które korzystały z jego usług
  • sprawdź, czy jego oferta ślubna odpowiada Twoim potrzebom, czy np. podstawowe pakiety są tym, czego oczekujesz
  • obejrzyj dokładnie całą stronę internetową fotografa ślubnego, zobacz, co pisze na swój temat
  • zapytaj, czy jest w stanie fotografować w różnych stylach

Fotografowanie ślubu kościelnego w Zabrzu

Z przyjemnością podejmuję się fotografowania ślubu kościelnego w Zabrzu. Posiadam odpowiednie uprawnienia, nadane przez kurię, do fotografowania w kościele rzymskokatolickim. Z przyjemnością udokumentuję dla Was wyjątkowe chwile, łzy wzruszenia. Zawsze pracuję dyskretnie, przemieszczam się tylko tyle, ile jest to konieczne. Zależy mi, aby wykonać dla Was piękną pamiątkę na całe życie.

Fotograf ślubny Zabrze – kontakt

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Zabrze. Jak możesz się ze mną skontaktować?

  • telefonicznie: +48 607 265 770
  • mailowo: gromolak@gmail.com
  • przez formularz kontaktowy, który znajduje się na tej stronie

Do usłyszenia!