Fotograf ślubny Zgorzelec – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Zgorzelec

Miło mi, że trafiliście na moją stronę poświęconą fotografii ślubnej w Zgorzelcu. Jako fotograf ślubny Zgorzelec chcę wykonać dla Was, na Waszym ślubie, wiele pięknych zdjęć, które będą wzruszającą pamiątką na lata. Zdjęcia ślubne, które wykonuję, są pełne miłości, wzruszeń i emocji. Stawiam na naturalne kolory, jasne i kontrastowe zdjęcia. Fotografia ślubna Zgorzelec to także sesje plenerowe (sesja narzeczeńska, sesja poślubna), które z przyjemnością wykonuję.

Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty, cennika oraz portfolio. Jeśli będziecie chcieli się ze mną skontaktować, możecie do mnie napisać wiadomość na gromolak@gmail.com lub zadzwonić pod numer +48 607 265 770. Możecie także skorzystać z formularza kontaktowego na tej stronie. Do usłyszenia!

Fotograf ślubny Zgorzelec – portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografa ślubnego! Zobacz, co lubię i co jest dla mnie istotne w fotografii ślubnej, jaki jest styl mojego fotografowania, jak przygotowuję i retuszuję zdjęcia ślubne.

Fotografia ślubna Zgorzelec – oferta i cennik fotografowania na ślubie i weselu w Zgorzelcu

Znajdziesz poniżej szczegółową ofertę fotografowania na ślubie i weselu w Zgorzelcu. Mój cennik obejmuje kilka pakietów – wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Fotografia ślubna Zgorzelec to także sesje plenerowe – sesja narzeczeńska lub plener ślubny. Takie dodatkowe usługi mogą zostać wykonane w dowolnym terminie i dowolnej lokalizacji – zarówno w kraju, jak i poza nim.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jeśli macie plan, który nie wpisuje się w moje pakiety (np. kilkudniowe wesele) – napiszcie! Przedstawię Wam indywidualną wycenę. Będzie mi miło, jeśli zechcecie skorzystać z moich usług – z przyjemnością opowiem Waszą historię w artystyczny i nietuzinkowy sposób pokazując z pasją na zdjęciach radość, miłość, atmosferę dnia ślubu i wyjątkowe wspomnienia.

Gdzie jeszcze fotografuję w okolicy? Chętnie udokumentuję dzień ślubu w miastach: Görlitz, Lubań, Lubań, Zgorzelec, Bogatynia, Gryfów Śląski, Pieńsk, Lwówek Śląski, Żary, Bolesławiec, Nowogrodziec, Zawidów, Leśna, Mirsk, Olszyna, Węgliniec. Reportaż ślubny przedstawiający wyjątkowy dzień ślubu chętnie powstanie w: Szprotawa, Lubsko, Żagań, Żaganiec, Szlichtyngowa, Lipinki Łużyckie, Mysłakowice, Węgliniec, Warta Bolesławiecka, Warta Bolesławiecka, Pielgrzymka, Okrzeszyn, Krzewina, Bożków, Zielona Góra, Legnica, Świdnica, Wałbrzych.

Zdjęcia ślubne Zgorzelec – profesjonalny fotograf na wesele Zgorzelec

Jako fotograf na wesele Zgorzelec dbam o to, aby wykonać usługę na najwyższym poziomie. Zależy mi, aby zdjęcia ślubne Zgorzelec w pełni oddawały klimat dnia ślubu, Wasze emocje, nastrój gości. Chcę wykonać dla Was reportaż ślubny tak, jak sam chciałbym, aby dla mnie fotografie na ślubie i weselu zostały wykonane.

Interesuje Cię reportaż ślubny lub sesja ślubna w Niemczech? Pracuję również na terenie Niemiec. Fotografuję śluby i wesela najczęściej w Berlinie lub w okolicy miasta. Wykonuję także sesje plenerowe (np. na terenie Parku Sanssouci)

Fotografia ślubna Zgorzelec – pytania i istotne kwestie

Poniżej znajdziesz pytania i istotne kwestie, które mogą nurtować zakochanych, narzeczonych, dla których fotografia ślubna Zgorzelec jest ważna. Przeczytaj informacje od profesjonalnego fotografa ślubnego w Zgorzelcu.

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, która nastawiona jest na człowieka. Pracując jako fotograf ślubny Zgorzelec dbam o to, aby pięknie pokazać nie tylko młodą parę, ale także wszystkich gości uczestniczących w tym wydarzeniu. Zdjęcia ślubne pełne wyjątkowych chwil, wzruszające fotografie nawet po wielu latach – tak chciałbym, aby moje zdjęcia do Was docierały.

Ile kosztuje fotograf ślubny Zgorzelec? fotograf ślubny Zgorzelec cena

Na tej stronie znajduje się szczegółowy cennik i oferta fotografowania na ślubie i weselu w Zgorzelcu. Ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny Zgorzelec? Jaka jest cena usługi? Sprawdź moje pakiety i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Ile dostaniemy zdjęć ze ślubu i wesela?

Ile dokładnie zdjęć ze ślubu i wesela trafia do Par Młodych? Z reportażu ślubnego, który trwa do 12 godzin, dostarczam minimum 500 fotografii poddanych retuszowi.

Otrzymacie także wszystkie wykonane zdjęcia ślubne Zgorzelec w formie nieobrobionej.

Na jakim sprzęcie pracuję?

Obecnie pracuję na aparatach Canon R6 wykorzystując jasne i stałoogniskowe obiektywy Canona. Zdjęcia ślubne obrabiam w Capture One oraz w Adobe Lightroom CC.

Jako fotograf ślubny dbam o to, aby dokumentować wyjątkowe chwile w sposób w pełni dopasowany do Waszych potrzeb, opowiadając o Waszej miłości.

Czas oczekiwania na reportaż ślubny i sesję plenerową

Czas oczekiwania na gotowy reportaż ślubny i gotową sesję plenerową wynosi u mnie do 30 dni kalendarzowych.

Jak podpisać umowę na zdjęcia ślubne

Umowę na zdjęcia ślubne możecie podpisać osobiście – możemy spotkać się przy kawie – na takim spotkaniu będziecie mieli możliwość obejrzenia fotoksiążek ślubnych. Najwygodniejszą formą jest podpisanie umowy zdalnie, online.

O co zapytać fotografa ślubnego? Jak wybrać fotografa ślubnego?

Wybierając fotografa ślubnego powinniśmy i sprawdzić jego portfolio i przeczytać opinie o nim w internecie, i zapytać go o najważniejsze kwestie związane z Waszym ślubem i weselem. Co jeszcze jest ważne?

  • przeglądając strony i oferty fotografów ślubnych zwróć uwagę na cenę usługi, termin dostarczenia zdjęć, to, czy mają firmę i pracują legalnie, wystawiają faktury
  • fotografowie ślubni czasem traktują swoje zajęcie dodatkowo, wybierz takiego usługodawcę, dla którego fotografia ślubna Zgorzelec to codzienność
  • spośród fotografów ślubnych wybierz takiego, który dobrze mówi o swojej pracy, o parach młodych
  • usługi fotograficzne podczas tego wyjątkowego dnia to powinny zostać powierzone amatorowi – unikaj „wujków z aparatem”, którzy nie będą potrafili odnaleźć się w różnych warunkach oświetleniowych
  • spotkaj się z fotografem na żywo lub on-line, omów wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące Twojego reportażu ślubnego
  • bazuj na wieloletnim doświadczeniu osoby, która fotografuje śluby – taka sesja zdjęciowa będzie wysokiej jakości
  • w fotografii ślubnej istotna jest chęć współpracy i z młodą parą i z innymi usługodawcami na weselu oraz umiejętność odnalezienia się w różnych kontekstach społecznych

Fotografia ślubna w Zgorzelcu – kontakt do fotografa ślubnego

Jak możesz się ze mną skontaktować? Preferuję kontakt mailowy (gromolak@gmail.com). Możesz także do mnie zadzwonić, pod numer: +48 607 265 770

Fotografia ślubna Zgorzelec, wykonywana w dyskretny sposób podczas wyjątkowego dnia ślubu, reportaż ślubny pełen najważniejszych chwil, piękno młodej pary, wzruszająca sesja narzeczeńska – to u mnie znajdziecie.